Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: c-af w e-620

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    c-af w e-620

    Hej,

    mam problem z af w e-620, nie mam możliwości wybrania c-af (blokada c-af jest wyłączona, oczywiście)? Myślałam,że to kwestia ustawień fabrycznych, ale resetu ustawień też nie mogę zrobić. Przy uaktualnieniu firmware'u wyskakuje,ze oprogramowanie jak najbardziej najnowsze. Coś przychodzi do głowy, co to może być?

  2. #2
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    A zresetuj ustawienia w aparacie, no i weź tryb zwykły, nie LV, do tego nie tryb tematyczny, tylko jakiś A/S/M. Jak tu będzie dostępny, to będziemy się martwić co dalej, jak nie - to też
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Przez to mordowanie sprzętu bateria padła, ale z tego, co zauważyłam, c-af jest faktycznie dostępny ino w trybie wizjonerskim, na LV nie budu. Dlatego mnie to dziwi, bo w e-330, który się mnie spipcył zaś zryczałtowany serwis kompletnie przewyższa wartość aparatu, problemu z tym nie było. Resetu ustawień w aparacie, jak już pisałam, też nie mogę zrobić i tu pojawia się następna zagwózdka.

  4. #4
    | OlyJedi Awatar furmun
    Dołączył
    Dec 2009
    Mieszka w
    opolszczyzna
    Posty
    182
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    zerknij tutaj

    jeśli o samo LV chodzi

    https://forum.olympusclub.pl/showpos...&postcount=655

    pozdrawiam
    "f.n" E-620 ...

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Raven_Design
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Zawiercie
    Posty
    207
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Ustaw na M i zresetować ustawienia będziesz już mogła.
    .

  6. #6
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Aaa bo E-330 to był specjalny aparacik, 2 matryce, stąd LV działało szybko i z C-AF. Tu już nie ma tak dobrze Z jakim obiektywem używasz E-620? Nowe kity ostrzą szybko i, musiałabym sprawdzić, możliwe, że jest opcja C-AF. Ale w starych trochę ona nawet nie miałaby sensu...
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    W trybie LV nie ma C-AF.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Używam tych dedykowanych z zestawu, ale w tym przypadku faktycznie nie ma to znaczenia, c-af jest dostępna jedynie bez trybu LV.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.