Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: Jaką kartę graficzną do obróbki zdjęć ?

  1. #21
    | OlyJedi Awatar acidmk
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mokotów
    Posty
    1.065
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kaleb_82 Zobacz posta
    Może przeczesz system CCleanerem? Zdefragmentuj dysk. Odinstaluj shit z którego nie korzystasz.
    Chyba nie tędy droga O wszystko o czym piszesz dbam na bieżąco, system jest czyściutki i bez śmietnika. O defragmentacje dba Norton 360, ustawiłem w harmonogramie defrag. co 7 dni.
    POzdrawiam
    Acidmk
    Mój wątek, moja Sicilia na forum oraz w necie LaBellaSicilia.pl oraz moje www

  2. #22
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez acidmk Zobacz posta
    Chyba nie tędy droga O wszystko o czym piszesz dbam na bieżąco, system jest czyściutki i bez śmietnika. O defragmentacje dba Norton 360, ustawiłem w harmonogramie defrag. co 7 dni.
    defrag co 7 dni? heh - nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

    I jeszcze jakiś norton. Wywal to dziadostwo. Kiedy ta firma wypuściła ostatnio przyzwoite nadrzędnie nie mulące systemu? W latach 90-tych?

  3. #23
    | OlyJedi Awatar acidmk
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mokotów
    Posty
    1.065
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    defrag co 7 dni? heh - nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

    I jeszcze jakiś norton. Wywal to dziadostwo. Kiedy ta firma wypuściła ostatnio przyzwoite nadrzędnie nie mulące systemu? W latach 90-tych?
    Grizz system stoi na dysku SSD, szybki i skuteczny Defragmentacja zarządza Norton 360, ja mam świadomość że lekko zamula ale komp jest w miarę mocny i radzi sobie z tym elegancko.

    Nie znalazłem innego, lepszego rozwiązania jeśli masz inny pomysł dawaj
    Zostało mi jeszcze jakieś 200 dni subskrypcji, i troszkę szkoda było by ją stracić.
    POzdrawiam
    Acidmk
    Mój wątek, moja Sicilia na forum oraz w necie LaBellaSicilia.pl oraz moje www

  4. #24
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    A po co Ci defragmentować dysk sdd... nawet jak masz tam fata... i to jeszcze co 7 dni?

  5. #25
    | OlyJedi Awatar acidmk
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mokotów
    Posty
    1.065
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    A po co Ci defragmentować dysk sdd... nawet jak masz tam fata... i to jeszcze co 7 dni?
    W kalendarzu ustawiony mam ustawione sprawdzanie tego dysku co 7 dni, jesli poziom defragmentacji jest wiekszy niz 10% wtedy defragmentuje, system jest na NTFS'ie.
    POzdrawiam
    Acidmk
    Mój wątek, moja Sicilia na forum oraz w necie LaBellaSicilia.pl oraz moje www

  6. #26
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    A takie pytanie, inne programy i system działa Ci dobrze, sprawnie? Bo skoro to nowy system i tak o niego dbasz, to wydaje mi się, że nie problem w "ogólnych" kwestiach, tylko właśnie bardziej coś związanego bezpośrednio z samym LR...
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  7. #27
    | OlyJedi Awatar acidmk
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mokotów
    Posty
    1.065
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master Zobacz posta
    A takie pytanie, inne programy i system działa Ci dobrze, sprawnie? Bo skoro to nowy system i tak o niego dbasz, to wydaje mi się, że nie problem w "ogólnych" kwestiach, tylko właśnie bardziej coś związanego bezpośrednio z samym LR...
    A no właśnie, tutaj masz rację. Reszta chodzi popranie i szybko raczej. Pytanie czy LR 4,2 którego używam ma właśnie takie problemy z Win7 ?

    Ktoś z forumowiczów używa jeszcze tej wersji z Win 7?
    POzdrawiam
    Acidmk
    Mój wątek, moja Sicilia na forum oraz w necie LaBellaSicilia.pl oraz moje www

  8. #28
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Nosz... pytałem o to na pierwszej stronie wątku...

  9. #29
    | OlyJedi Awatar SPyCH
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    46
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    A wez sobie zainstaluj LR 3 beta i zobacz czy będzie śmigać. Ze strony adobe można ściągnąć.
    Po co robić defragmentacje co 7 dni, ZWŁASZCZA, że masz system plików NTFS to już zupełnie nie wiem. Taki Norton zabiera Ci więcej pamięci niż przynosi korzyści. Ja mam 1 program antywirusowy i to wszystko, tez mam win7 i jeszcze sie nie zawiesil i nigdy nie narzekalem na LR albo PS.

    Co do ustawień to o ile pamiętam to było podobnie jak w PS, Edit/Preferences/File Holding (czy disk usage?) czy cos takiego. Nie jestem u siebie w domu i nie moge sprawdzic...
    Natomiast wielkosc dostepnej pamieci RAM ustawia sie procentowo.

  10. #30
    qbic
    Gość
    Polecam brak programów antywirusowych. Nie ściągasz syfu z netu, używasz dobrej przeglądarki, jesteś za NAT-em - nie ma po co.

Podobne wątki

  1. Jaką karte CF do C5060
    By ADAM12 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15.04.05, 22:53
  2. Jaką kartę do Oli 5060
    By Zuza in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2.02.05, 20:45
  3. Jaką macie kartę?
    By luc4s in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18.09.04, 13:45
  4. Jaką kartę posiadacie?
    By luc4s in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26.07.04, 21:25
  5. jaka kolejność obróbki
    By Bulva in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 6.07.04, 17:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.