Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: stylus 1010 błąd karty, adapter

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    stylus 1010 błąd karty, adapter

    Posiadam aparat taki jak w tytule. Byłam raz nad soliną, chciałam zrobić zdjęcie a wyskoczył mi "błąd karty" próbuje sformatować nie da sie dalej wyskakuje błąd karty. Przecierałam styki i nic. Na komputerze próbowałam też sformatować ale to już była ostateczność i pod koniec pisze że komputerowi nie udało się sformatować. Chciałam kupić kartę lecz tanie one nie są. W niektórych opisach aparatu widziałam, że wejdzie karta microsd. I tu takie pytanie czy ta karta zadziała razem z adapterem w moim aparacie? Albo może da się jeszcze jakoś naprawić tą kartę?

  2. #2
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Szczerze? To chyba nie warta skórka za wyprawkę, z kombinacjami po prostu nigdy się nie wychodzi do przodu wbrew pozorom. Ja bym jednak odżałowała i kupiła normalną kartę.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez goosiak Zobacz posta
    ...W niektórych opisach aparatu widziałam, że wejdzie karta microsd. I tu takie pytanie czy ta karta zadziała razem z adapterem w moim aparacie? Albo może da się jeszcze jakoś naprawić tą kartę?
    Naprawa karty pamięci polega na jej wymianie na nowy egzemplarz, jeżeli masz jeszcze gwarancję, to serwis producenta karty dokona jej wymiany. Chyba, że kupiłaś na Allegro - to zapomnij...
    Do aparatu Mju 1010 dołączony jest w komplecie adapter MASD-1 (taki żółty dingsik podobny do karty xD-Picture). W nim możesz umieszczać karty pamięci MicroSD/SDHC do pojemności 8GB (tu tabelka kompatybilności: http://www.olympus.co.jp/en/support/...ti/microsd.cfm)
    Pozdrawiam
    Jack

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Z gwarancją to nie wiem jak by to było bo aparat jest sprowadzany z USA. Przeszłam całe miasto za tą kartą i jedyne co mi powiedzieli to to, że jest nie typowa i nie mają takiej. A sformatować się jej jakoś nie da?poprzez aparat wyskakuje błąd karty a poprzez komputer komunikat, że system nei może dokończyć formatowania. bo 100 zł za nowa 2gb to też jest trochę ale to w ostateczności gdyby się nie dało już naprawić.

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez goosiak Zobacz posta
    ...Przeszłam całe miasto za tą kartą i jedyne co mi powiedzieli to to, że jest nie typowa i nie mają takiej. ...
    Trafiłaś na kiepskich sprzedawców. xD-Picture jest jak najbardziej typowa, do dostania w sklepach sieciowych, np. Fotojoker, MediaMarkt, SaturnPlanet, Electroworld (to nie jest kryptoreklama ), a microSD lub micro SDHC - jeszcze bardziej typowa, dostaniesz ją w każdym sklepie komputerowym, porządnym AGD-RTV, czy w najbliższym fotograficznym.
    Jack

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Czyli spokojnie wejdzie mi karta sd bez żadnych problemów z adapterem?

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez goosiak Zobacz posta
    Czyli spokojnie wejdzie mi karta sd bez żadnych problemów z adapterem?
    Nie!!!! To musi być MICRO SD (taka, jak do telefonów komórkowych).
    Jack

Podobne wątki

  1. Olympus SP 570 - Błąd Karty... ;(
    By Haribo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 5.04.09, 00:05
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29.03.08, 15:39
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19.10.07, 06:56
  4. błąd karty
    By luska in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18.06.07, 23:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.