Strona 130 z 151 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.291 do 1.300 z 1507

Wątek: Zegarki, zegarynki i cebule ;)

Siła reputacji
    11
    Moja galeria
    Celuję w modele, które mają ciekawą historię oraz kojarzone są ze znaczącymi osiągnięciami nie tylko w dziedzinie zegarmistrzostwa, ale również w kosmonautyce, eksploracji głębin, lotnictwie oraz motoryzacji. Tym razem zdecydowałem się na zakup Glycine Airman SST12. Nazwa SST nawiązuje do koncepcyjnego projektu odrzutowca Boeing Supersonic Transport. Wielu amerykańskich pilotów nosiło ten model zegarka podczas wojny w Wietnamie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GLICYNE.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	2,86 MB
ID:	209849
    Ostatnio edytowane przez kot ; 1.04.19 o 21:53

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    fajny ten sst. kiedyś miałem krótki choć udany romans z pomarańczową wersją.
    rzeczywiście ten jaki i inne modele współczesnych airmanów nawiązuje do bogatej tradycji marki
    graty, niech się nosi dobrze
    gdzie kupowałeś?
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

Siła reputacji
    11
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    fajny ten sst. kiedyś miałem krótki choć udany romans z pomarańczową wersją.
    rzeczywiście ten jaki i inne modele współczesnych airmanów nawiązuje do bogatej tradycji marki
    graty, niech się nosi dobrze
    gdzie kupowałeś?
    Dzięki. Zegarek kupiony w Stanach.

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Ostatnio na ręku była matka Rosja

Nazwa:	IMG_20190403_104337.jpeg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	73,8 KB
ID:	210034
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

Siła reputacji
    11
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    Ostatnio na ręku była matka Rosja

Nazwa:	IMG_20190403_104337.jpeg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	73,8 KB
ID:	210034
    43mm? Co, go nakręca? Ruskie potrafią zrobić dobrze. Kształt koperty na plus. Wykończenie na minus. Jak chodzi bazel? Jak świeci?

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    42 mm
    radziecki automat 2416. szczerze mówiąc jeden z dokładniejszych mechanizmów.
    ten zegarek to mod. z oryginału została koperta, mechanizm i szkło. tarcza wymieniona na wostok z uszatej (w amfibiach takiej nie wsadzali), wskazówki wymienione, sekundnik personalizowany z charakterystycznym 3zębęm tylko do wostoka z tym mechanizmem. bezel też wymieniony. ten pochodzi z limitowanej serii amfibi dla WUS. niedostępny jako część zamienna.
    tarcza świeci średnio. kilka godzin w ciemności i siada. wskazówki świecą całą noc intensywnie - rewelacja.
    bezel kręci dobrze, bez luzów. szczerze mówiąc mam kilka bezeli i zmieniam je co jakiś czas. kręcą bez zastrzeżeń.
    jeśli chodzi o ruskie to mam słabość do beczek. mam kilka z mechanizmami 24xx i kilka ze starszym mechanizmem ręczny naciąg 2209. wszystkie są super.
    takie archiwalne zdjęcie znalazłem

Nazwa:	post-92558-0-54407500-1550154410.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	693,2 KB
ID:	210074

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Co tam u was na nadgarstku na łykend? Ja ćwiczę stan umysłu jakim jest ZSRR

Nazwa:	IMG_20190412_072539.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	210325

| OlyJedi Awatar Maro66
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Fajna kostka. Ja dzisiaj do południa takiego:

fota stara, ale ten właśnie był.
    Po południu Oris Kubica gości na nadgarstku

| OlyJedi Awatar abir
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Mamy łykend wyścigowy, więc tematycznie idealny

| OlyJedi Awatar Maro66
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Właśnie dlatego założyłem, jednak z tego co widać, za dużo szczęścia Robertowi nie przynosi...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów