Strona 77 z 111 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1107

Wątek: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

  1. #761
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    Tak na marginesie. Wątek zmienił dział na właściwy.
    I z racji tego nie krępujcie się zakładać bardziej monotematyczne wątki, tak by ktoś nowy mógł łatwiej dotrzeć do informacji - przebijanie się przez 70-kilka stron wątku potrafi być męczące.

  2. #762
    | OlyJedi Awatar Blueion
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Jork, USA
    Posty
    80
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Cytat Zamieszczone przez romek1967 Zobacz posta
    Aaaale fajowa delta, nie mów że od Przemka
    Nie od Przemka, tutejsza tzn łamierykanska. Nosilem sie z zamiarem kupna czegos na lzejszy wiatr i skusilem sie na ta oto. Cena spadla nieco (koniec sezonu zapewne), dostalem w 5 dni i przez internet bez VAT-u . Polatam, potrenuje zobaczymy jak mi bedzie pasowac. Rozmiarami podobna chyba bo 3.6m rozpietosc i 1.8m wysokosc. Doswiadczenie na pewno sie przyda a i mozliwosc wyniesienia czegos wiecej niz tylko GoPro przy slabszym wietrze jest bardzo kuszaca. Jak przylece do kraju to pewnie bede chcial nabyc wiekszego fotokita (250), jezeli tylko nie bedzie caly czarny i przeszmuglowac tutaj.
    Niestety pierwszy lot delty odbyl sie przy bardzo slabym wietrze ok 5-6km/h, czasami zanikal wogole i mialem spadajacy listek ktory musialem utrzymywac przez zwijanie linki. Pozatym jakis maly prywatny samolot latal w kolko nisko nad samym srodkiem plazy. Wiec nie walczylem zeby poleciec jak najwyzej i zlapac lepszy wiatr.

  3. #763
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Cytat Zamieszczone przez Blueion Zobacz posta
    Nie od Przemka, tutejsza tzn łamierykanska. Nosilem sie z zamiarem kupna czegos na lzejszy wiatr i skusilem sie na ta oto. Cena spadla nieco (koniec sezonu zapewne), dostalem w 5 dni i przez internet bez VAT-u . Polatam, potrenuje zobaczymy jak mi bedzie pasowac. Rozmiarami podobna chyba bo 3.6m rozpietosc i 1.8m wysokosc. Doswiadczenie na pewno sie przyda a i mozliwosc wyniesienia czegos wiecej niz tylko GoPro przy slabszym wietrze jest bardzo kuszaca. Jak przylece do kraju to pewnie bede chcial nabyc wiekszego fotokita (250), jezeli tylko nie bedzie caly czarny i przeszmuglowac tutaj.
    Niestety pierwszy lot delty odbyl sie przy bardzo slabym wietrze ok 5-6km/h, czasami zanikal wogole i mialem spadajacy listek ktory musialem utrzymywac przez zwijanie linki. Pozatym jakis maly prywatny samolot latal w kolko nisko nad samym srodkiem plazy. Wiec nie walczylem zeby poleciec jak najwyzej i zlapac lepszy wiatr.
    Przy takim zefirku to nawet moja 5m Delta GIANT by nic nie uniosła. Na podobnym wietrzyku w Rewie uniosłem aparat na chińskim flowformie 9m2

    The question is: What is a Mahna Mahna?

  4. #764
    | OlyJedi Awatar Blueion
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Jork, USA
    Posty
    80
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Wyglada niezle. Kolory mi sie bardzo podobaja. Czyzby pojedyncze linki do keel'i ? Widzialem cos podobnego na ostatnim "festiwalu" tutaj. Radzil sobie niezle mimo ze wiatr byl za slaby na KAP moim fotokitem.

  5. #765
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Cytat Zamieszczone przez Blueion Zobacz posta
    Wyglada niezle. Kolory mi sie bardzo podobaja. Czyzby pojedyncze linki do keel'i ? Widzialem cos podobnego na ostatnim "festiwalu" tutaj. Radzil sobie niezle mimo ze wiatr byl za slaby na KAP moim fotokitem.
    Design i kolory sam wybrałem, w cenie mi zrobili. A co do linek - owszem, tylko jeden rząd, nie dwa jak w FotoKitach z Ikara.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  6. #766
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar icelander
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Krakuf
    Posty
    999
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    http://przewodnik.onet.pl/europa/isl...#photo12900535


    zapraszam serdecznie!

    cholerne Prawo Zamówień Publicznych!
    Kossuth Lajos azt üzente: Utepitesz regimente. Ha még egyszer ezt üzeni, Kupkerekesz hajtasz neni!

  7. #767
    | OlyJedi Awatar Blueion
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Jork, USA
    Posty
    80
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Z wczorajszych lotów.

    Przestrzen powietrzna strzezona
    Ptaszek nie wydawal sie przejmowac dyndajacym za nimi aparatem znudzil sie po kilku minutach i odlecial

    Widok na zachód z parku w poblizu mostu Throgs-Neck laczacym dzielnice Queens w pierszym planie i Bronx za rzeka po prawej stronie. Na horyzoncie Manhattan jakies kilkanasice kilometrow od tego miejsca.

    Pozdrawiam

  8. #768

    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    @Blueion bardzo ładne zdjęcia
    Dzięki, zachęciłeś mnie do tego ,żeby się zainteresować tematem powietrznych fotografi
    O czym marzy każdy mieszkaniec kamienicy - centralne ogrzewanie lub tańsza wersja jaką jest ogrzewanie elektryczne

  9. #769
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Cytat Zamieszczone przez pako29 Zobacz posta
    @Blueion bardzo ładne zdjęcia
    Dzięki, zachęciłeś mnie do tego ,żeby się zainteresować tematem powietrznych fotografi
    Strażnik Nowego Jorku super, Dziś takiego , podobnego widziałem w odległości 40 km od Balic.
    A na drugim zdjęciu w tle, podoba się mi panorama Manhattanu... mógłbyś ja czasami podprostować trochę?
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #770
    | OlyJedi Awatar Blueion
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Jork, USA
    Posty
    80
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: KAP - fotografia latawcowa - wymiana doświadczeń

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Strażnik Nowego Jorku super, Dziś takiego , podobnego widziałem w odległości 40 km od Balic.
    A na drugim zdjęciu w tle, podoba się mi panorama Manhattanu... mógłbyś ja czasami podprostować trochę?
    Ptak to Red-tailed Hawk (Buteo jamaicensis) po naszemu Myszołów rdzawosterny dowiedzialem sie od eksperta spotkanego na miejscu.
    Manhattan po korekcji znieksztalcen obiektywu (+6) -> obrazek. Ciezko sie zorientowac gdzie jest horyzont bo nie za bardzo widac rzekę. Jakbym byl jescze 150 metrow wyzej moze bylo by lepiej. Mam zamiar polatac blizej tylko musze dobrze zaplanowac gdzie bo po drodze jest dosc aktywne lotnisko. Po drugiej stronie Manhattanu jest duzy park gdzie spotyka sie jeden klub latawcowy wiec moze z tam uda sie zrobic jakies fotki.

    Tymczasem czekamy na hurragan i mamy nadzieje ze balaganu nie narobi. Burmistrz zamknal szkoly, kolej, lotniska i komunikacja miejska tez juz nie jezdzi.

    ---------- Post dodany o 23:04 ---------- Poprzedni post był o 22:55 ----------

    Cytat Zamieszczone przez pako29 Zobacz posta
    @Blueion bardzo ładne zdjęcia
    Dzięki, zachęciłeś mnie do tego ,żeby się zainteresować tematem powietrznych fotografi
    Cala przyjemnosc po mojej stronie. Warto sie tez zapoznac ze zdjeciami innych osob na tym forum ja to tylko poczatkujacy jestem

Podobne wątki

  1. wymiana pryzmatu E-510
    By mestre16 in forum E-System
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20.02.09, 16:21
  2. Fotografia latawcowa
    By Jack in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22.01.09, 15:58
  3. Wymiana C-5050..
    By dodi in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 3.08.08, 19:55
  4. Wymiana sprzętu
    By RaptoRi in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4.06.05, 13:19

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.