Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 85

Wątek: Sklep z fotoaparatami Leica

  1. #21
    qbic
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez rodzyn Zobacz posta
    różnica jest dramatyczna tylko słuchawki i jamnik czy najlepsza MP4 jej nie odda, natomiast odtworzone na odpowiedniej jakości sprzęcie jest wielka (to tak jak porównać piękną tłustą wędzoną makrelę do obranego z mięska szkieletu- kształt niby ten sam tylko czegoś tu brak..
    Pozdrawiam
    rodzyn, wiesz co to testy ABX?

  2. #22
    yendash
    Gość
    Patrząc na M9 zastanawiam się dlaczego nikt jeszcze nie może robić aparatów do zdjęć, bez debilnych dodatków, ekranów wielkości tylnej ścianki, wizjerów elektronicznych, etc... nie wyłączając gpsa. Żeby nie było, mam gf1 a chciałbym gfx z optycznym wizjerem dedykowanym do kilku szkieł.
    pzdr
    sławek

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Mnie brzydzi snobizm sam w sobie. Ktoś kto nosi na ręce zegarek za milion złotych jest dla mnie zwykłym kabotynem.

    Imponuje mi za to Pan Ingvar Kamprad, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, założyciel sieci IKEA. Czytałem kiedyś z nim wywiad - gość lata samolotami drugą klasą, ubiera się w porządne koszule, ale żadne tam markowe. Jeździ 10 letnim volvo, a nie Rolsem ze złota. Ma w ***** debilne błyskotki.

    Nie jest dziwakiem - ascetą. Ma wszystko co mu jest potrzebne. Zbędnych rzeczy nie potrzebuje.

    Taki ktoś to jest dla mnie ktoś.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  4. #24
    qbic
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    Ktoś kto nosi na ręce zegarek za milion złotych jest dla mnie zwykłym kabotynem.
    Moim zdaniem to zbytnie uproszczenie, to ze go nosi nie oznacza ze chce pokazać iż ma ten zegarek - może cale życie chciał taki mieć?

  5. #25
    yendash
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    Mnie brzydzi snobizm sam w sobie. Ktoś kto nosi na ręce zegarek za milion złotych jest dla mnie zwykłym kabotynem.

    Nie jest dziwakiem - ascetą. Ma wszystko co mu jest potrzebne. Zbędnych rzeczy nie potrzebuje.

    Taki ktoś to jest dla mnie ktoś.
    Ale wracając do tematu, czyli takie M9 jest li tylko snobistyczną błyskotką?

  6. #26
    pat.p
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    Mnie brzydzi snobizm sam w sobie. Ktoś kto nosi na ręce zegarek za milion złotych jest dla mnie zwykłym kabotynem.

    Imponuje mi za to Pan Ingvar Kamprad, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, założyciel sieci IKEA. Czytałem kiedyś z nim wywiad - gość lata samolotami drugą klasą, ubiera się w porządne koszule, ale żadne tam markowe. Jeździ 10 letnim volvo, a nie Rolsem ze złota. Ma w ***** debilne błyskotki.

    Nie jest dziwakiem - ascetą. Ma wszystko co mu jest potrzebne. Zbędnych rzeczy nie potrzebuje.

    Taki ktoś to jest dla mnie ktoś.
    No to trafiłes trochę kulą w płot, nie gniewaj się...
    Wymieniasz firmę, która jako jedna z pierwszych znalazłaby się na celowniku (a raczej w obiektywie) Lewisa Hine'a - dużo chińskich dzieci haruje dla Ikei.
    Osłabił mnie przytoczony przez Ciebie przykład...
    Uparłeś się na tą Leicę, a odpuszczasz właścicielom zestawu Nikon D700, 24-70 i 14-24? Albo Canon 5d z kilkoma eLkami? Nie mówiąc o tych, co jeżdżą autem powyżej Seicento? Toż ta Leica kosztuje mniej, niż wymiana tłoka w Mercedesie ML, albo Audi A8
    Wiedziałbyś, ile kosztował mój smyczek do kontrabasu barokowego i komplet strun jelitowych do muzyki dawnej, tobyś chyba wysłał Inkwizycję, żeby mnie utopiła

    Pozdrawiam
    Pat

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Wolę lśniące umysły, a nie błyszczące łańcuchy na szyjach. Mam chyba prawo mieć takie zdanie.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  8. #28
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    A czy inni mają prawo do swojego zdania?
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  9. #29
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Właśnie...może jest w końcu normalnie.Ten,który kupuje Leicę chce ją kupić a nie coś pokazać innym i leczyć własne kompleksy tak jak sądzą ci,którzy leczą kompleksy wytykając innym snobizm,kabotyństwo itp.
    Stefan Kulibaba

  10. #30
    | OlyJedi Awatar HrabiaMiod
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Posty
    1.152
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Się uparliście na tę lejkę. Ktoś kto ma takie pragnienie i ma wystarczającą liczbę pieniędzy, niechże sobie ją kupi. Czym się różni fotoamator ze smarkiem i elkami od fotoamatora z leiką i dwoma szkłami? Owszem, w sumie kupowanie dla kupowania, gdy więcej chwali się sprzętem niż go używa, kupowanie dla zwykłego lansu, jest trochę głupie, żałosne imho, ale jeśli uczciwie zarobił te pieniądze to może je wydać jak mu się tylko widzi - na lejkę, na hassla, na wino albo na kobiety - jego sprawa. To samo z odjechanym zegarkiem, sprzętem audio czy samochodem.

Podobne wątki

  1. Sklep z częściami do Olympusa
    By sdsi in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19.05.11, 19:36
  2. Mocne ND, a sklep w UK
    By S4INT in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 5.09.08, 22:16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.