Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85

Wątek: Sklep z fotoaparatami Leica

  1. #11
    pat.p
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wojciech_gd Zobacz posta
    Dzieło sztuki...no tak, to na półkę tylko postawić i pokazywać znajomym i zachwalać, jakie to cudo potrafi zdjęcia robić

    tak jak niektórzy słyszą różnicę pomiędzy mp3@320kbps a audio-cd
    To - powtarzam - po co wszczynasz dyskusję na temat, który według Ciebie jest bez sensu? Kompleksy, czy chęć bicia piany?
    Wziąwszy pod uwagę poprzednie wątki dotyczące aparatów Leica, myślę, że ten również nadaje się do zamknięcia albo na wysypisko.

  2. #12
    qbic
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wojciech_gd Zobacz posta
    tak jak niektórzy słyszą różnicę pomiędzy mp3@320kbps a audio-cd
    czasami słychać (na tak zwanych trudnych samplach)

    a co do Leicy, jakbym miał kasę to bym sobie kupił chociażby dla zabawy
    Ostatnio edytowane przez qbic ; 21.02.10 o 23:30

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Az sobe popatrzylem na ceny.I tak M9 cenia sobie okolo 23-25 kilo zlotych.Pogoglowalem sobie i do kupienia jest za okolo 4 kilo €.Jak by nie liczyc to 4x4 to jest 16 a nie 23-24.
    Niech maja dalej ceny z kosmosu.

  4. #14
    pat.p
    Gość
    Na dzień dobry można utargować duży rabat.
    Jakby co

  5. #15
    qbic
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Jak by nie liczyc to 4x4 to jest 16 a nie 23-24.
    Niech maja dalej ceny z kosmosu.
    bo u nas luxus jest bardziej

  6. #16
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Moim zdaniem to kwestia skali. Ktoś kto zarabia 2000-4000 tyś. zł marzy o rzeczach za 5000-10000 tys. Ten kto zarabia 10000-30000 tyś. marzy o rzeczach 3-4 krotnie przewyższających jego zarobki. W obu tych przedziałach osoby zarabiające takie pieniądze wiedzą, że to osiągalny dla nich pułap. I tu upatrywałbym zdziwienie co niektórych, że są w sprzedaży aparaty niewiarygodnie drogie.

    Nie popadam w zdumienie, raczej cieszę się, że jest już takie grono dobrze zarabiających w społeczeństwie. Cieszę się także, że ktoś decyduje się na otwarcie salonu z drogim, dla większości, sprzętem tej klasy, która może w tej chwili nie jest wystrzałowa technicznie, ale ma swoją budowaną przez lata markę utożsamianą z jakością, profesjonalizmem, stylem i elegancją.

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    RP
    Posty
    1.898
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Az sobe popatrzylem na ceny.I tak M9 cenia sobie okolo 23-25 kilo zlotych.Pogoglowalem sobie i do kupienia jest za okolo 4 kilo €.Jak by nie liczyc to 4x4 to jest 16 a nie 23-24.
    Niech maja dalej ceny z kosmosu.
    A gdzie to M9 jest za 4000Euro? Chętnie kupię. Mam nadzieję, że jest to sklep w UE i cena z VATem.

  8. #18
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Nie ma czym się podniecać, najdalej za 2-3 lata w tym samym miejscu będzie się sprzedawał ktoś inny, być może z zupełnie innej branży. Dlatego radzę, kto ma blisko lub będzie w pobliżu, wbijać się i macać, bo to może być jedyna Leica macana w całym życiu.
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  9. #19
    rodzyn
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wojciech_gd Zobacz posta
    Dzieło sztuki...no tak, to na półkę tylko postawić i pokazywać znajomym i zachwalać, jakie to cudo potrafi zdjęcia robić

    tak jak niektórzy słyszą różnicę pomiędzy mp3@320kbps a audio-cd
    różnica jest dramatyczna tylko słuchawki i jamnik czy najlepsza MP4 jej nie odda, natomiast odtworzone na odpowiedniej jakości sprzęcie jest wielka (to tak jak porównać piękną tłustą wędzoną makrelę do obranego z mięska szkieletu- kształt niby ten sam tylko czegoś tu brak..
    Pozdrawiam
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    a co do Leicy to szanuje- widzę wady , zalety i ograniczenie systemu , i gdy komuś daję to satysfakcję -zwłąszcza fotograficzną , to tyko przyklasnąć.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez rodzyn ; 24.02.10 o 07:58 Powód: Automatyczne scalenie postów

  10. #20
    pat.p
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Nie ma czym się podniecać, najdalej za 2-3 lata w tym samym miejscu będzie się sprzedawał ktoś inny, być może z zupełnie innej branży. Dlatego radzę, kto ma blisko lub będzie w pobliżu, wbijać się i macać, bo to może być jedyna Leica macana w całym życiu.
    Pewnie W miejscu LeicaStore Koreańcy będą sprzedawać "skarpetki bezuciskowezdrowe" albo powstanie hipermarket "wszystko za 5 zł". Wtedy się część Forumowiczów uspokoi i zaśnie snem sprawiedliwego. Bo będzie wreszcie tak, jak powinno być.
    ----------------

Podobne wątki

  1. Sklep z częściami do Olympusa
    By sdsi in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19.05.11, 19:36
  2. Mocne ND, a sklep w UK
    By S4INT in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 5.09.08, 22:16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.