Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107

Wątek: te szumy w e-systemie

  1. #101
    EuroLiberty
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Piotr Grześ Zobacz posta
    EuroLiberty, zakupiłeś ostatnio Aparat i zacne szkła, wiem, że pod jakąś ciekawą wyprawę. Powiedz, dlaczego właśnie Olka wybrałeś, a nie C,N lub inny system. To będzie dość ciekawe. Ja chętnie o tym przeczytam. Pozdrawiam.
    Dlaczego e-system? Z prozaicznego pododu. Mam do niego największe zaufanie jeśli chodzi o bezawaryjność.

    Ot jako człowiek płochliwy zwyczajnie boję się zabrać w podróż na którą myślałem, że brakuje mi odwagi sprzęt, któremu nie ufam. Mimo, że ten sprzęt daje lepsze efekty.

    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    Ale ja na ten temat wypowiadałem się tyle razy, że już mi głupio powtarzać te same stwierdzenia.
    Koncert - ISO 400-800, 1/30-1/60, f/2,8-4. Nic więcej nie potrzeba.
    Jak mawiała jedna z moich dziewczyn "głupio kraść i z du** spaść" (dlaczego się z nią nie ożeniłem, nie wiem po dzisiajszy dzień ). Myślę RE, że Twoje obawy są nieuzasadnione. Jak coś warte powtówrzeń, warto, to powtarzać.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez EuroLiberty ; 9.01.10 o 22:34 Powód: Automatyczne scalenie postów

  2. #102
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    1/30-1/60, f/2,8-4.
    Oczywiście... na koncercie chóru muzyki relaksacyjnej... Albo kiedy muzycy nie ruszają się i pozują do zdjęcia.

  3. #103
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Posty
    142
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez piotrek204 Zobacz posta
    A skad informacja ze staraja sie nie wychodzic?
    http://www.birdphoto.fi/markus/1001.php
    Zwykle unikam wdawania się w takie bezproduktywne spory ale Piotrze mnie podpuściłeś
    Parafrazując, a skąd informacja że wszyscy użytkownicy olympusa starają się nie wychodzić?
    http://alt.olympusclub.pl/displayima...lbum=175&pos=0
    Nie mniej nie pogardziłbym jakimś FF z bardzo użytecznym wysokim ISO a tym bardziej nie będę się zarzekał, że kiedyś nie przejdę na ciemną stronę mocy
    OMD-EM5 II + M. ZD 12-40mm f/2,8 und M.ZD 25 f1,8 + HLD8 oraz nadal E-30... ZD14-54, ZD50 Macro, ZD50-200SWD, ZD 9-18, ZD 14-45, EC-14, EC-20, EX-25, Sigma 30mm f/1,4 EX DC HSM, FL-50, 055X PRO B + 322RC

  4. #104
    EuroLiberty
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez geo Zobacz posta
    ja tam wolę zdjęcia od euroliberty to już podwójna legenda..
    O, co chodzi? Chcesz moich zdjęć? Nie zaglądając w Twoją galerię zaryzykuję, co w niej masz. Portety, może dzieciaki, pewnie troszkę zdjęć z miasta, może troszkę streeta, który ostatnio sprowadza się do fotografowania meneli. Możliwe, że troszkę krajobrazów jeśli podróżujesz.

    Czy mając takie fotki w swojej galerii uważasz, że jest, to coś na tyle wyjątkowego, że warto, to komuś pokazywać? Czy tak bardzo zależy Ci na dzieleniu się tą przecietnością? Jeśli tak, to bardzo proszę. Nie każ mi jednak iść tą samą drogą.

    To kolejny temat do dyskusji filozoficzno egzystencjonalnych. Przemożna chęć obnażania się przed innymi.

    Przyznam Ci się, że dla mnie większe znaczenie ma zgraie zdjęć na kilka płyt i raz na 6 miesięcy obejrzenie ich z przyjaciółmi niż, to czy jakiś nieznany mi człowiek trafi na moje fotki i nic nie wiedząc o okolicznościach w jakich zostały zrobione podejmie ze mną dyskusję nt technicznych błędów jakich się przy ich robieniu dopuściłem.

    Fakt... jestem skomplikowany.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez EuroLiberty ; 9.01.10 o 23:00

  5. #105
    | OlyJedi Awatar kornik50000
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    88
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Panowie panowie kończcie waśń
    Odpowiadając na pytanie zadane na początku tej wymiany zdań

    Jeśli robisz amatorsko zdjęcia i nie chcesz wydawać kasy na kolejny system oto moja propozycja (odkrywcza nie będzie)

    Kup metza 48 lub olkową 36.

    Ja używam iso 800 na koncertach i jestem zadowolony z rezultatów.
    Raz bylem na większym koncercie w Gdańsku (Gdańsk Dzwiga Muze) pod sceną miale pozwolenie na robienie zdjęć. Nie można było używać lampy więc użyłem kita 40-150 3,5-5,6 + iso 800 . Rezultat? Zdjęcia na portalu internetowym bez jakiś większych poprawek.


    Olek nie jest tragiczny można wiele czarować lecz jeśli jesteś maniakiem i nie chcesz szumienia to do domowych zastosowań kup sobie canona 30d lub 40d + oczywiście błysk , ale i tak sie nie spodziewaj ze na iso 800 lub 1600 nie bedziesz miał zadnych szumów.
    E-510 14-42 , helios 58/2
    Pentax k10d , torba szkieł , błyski i inne graty
    .................................................. ..
    Nie ważne jaki masz pędzel, ważne jak nim malujesz.

  6. #106
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar geo
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    widzę Morze
    Posty
    737
    Siła reputacji
    47
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    O, co chodzi? Chcesz moich zdjęć? Nie zaglądając w Twoją galerię zaryzykuję, co w niej masz. Portety, może dzieciaki, pewnie troszkę zdjęć z miasta, może troszkę streeta, który ostatnio sprowadza się do fotografowania meneli. Możliwe, że troszkę krajobrazów jeśli podróżujesz.

    Czy mając takie fotki w swojej galerii uważasz, że jest, to coś na tyle wyjątkowego, że warto, to komuś pokazywać? Czy tak bardzo zależy Ci na dzieleniu się tą przecietnością? Jeśli tak, to bardzo proszę. Nie każ mi jednak iść tą samą drogą.

    To kolejny temat do dyskusji filozoficzno egzystencjonalnych. Przemożna chęć obnażania się przed innymi.

    Przyznam Ci się, że dla mnie większe znaczenie ma zgraie zdjęć na kilka płyt i raz na 6 miesięcy obejrzenie ich z przyjaciółmi niż, to czy jakiś nieznany mi człowiek trafi na moje fotki i nic nie wiedząc o okolicznościach w jakich zostały zrobione podejmie ze mną dyskusję nt technicznych błędów jakich się przy ich robieniu dopuściłem.

    Fakt... jestem skomplikowany.

    Pozdrawiam
    czytając Twoje posty to jak oglądać serial brazylijski można przeczytać pierwszy i przedostatni post i jest się na bieżąco. Moje zdjęcia podobają sie zarówno mi jak i użytkownikom tego forum i to dla mnie najważniejsze. Co do Twoich zdjęć to dokładnie wiedziałem co napiszesz.
    A7II słoiki
    jerzykulesza.zenfolio.com

  7. #107
    qbic
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez geo Zobacz posta
    czytając Twoje posty to jak oglądać serial brazylijski można przeczytać pierwszy i przedostatni post i jest się na bieżąco.
    Nic dziwnego, to były odpowiedzi EU na redundantne treści. Osoba myśląca logicznie na bełkot odpowie podobnie za każdym razem.

Podobne wątki

  1. Aktualizacje w E-Systemie
    By Legal in forum E-System
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 10.02.19, 16:03
  2. Szeroko w E-systemie
    By jacek2004 in forum Obiektywy 4/3
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 13.08.09, 14:21
  3. Ostro w E-Systemie
    By dawid_ in forum E-System
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 11.01.08, 09:39
  4. Ogniskowe w systemie 4/3
    By KaarooL in forum E-System
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 4.10.06, 08:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.