Strona 15 z 66 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 657

Wątek: Moje ścieżki i zaułki

  1. #141
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Tu dużego ciśnienia nie mam (niech tam sobie każdy demonstruje co chce, gorzej jakby do realizacji rzecz się miała ), ale plusa mogłem dać i dałem, za zdjęcia.
    Dobre i to
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  2. #142
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Moją ojczyzną też jest Małopolska, i też o autonomii nie myślę,

    Ale jak widzę takie teksty jak na tym banerze i to jeszcze w j. niemieckim (czekam na dowód Mirka że to nie jest po niemiecku) to mi się ciśnienie podnosi.
    Wiesz.Ja nie mam zamiaru udowadniac,ze nie jestem wielbladem.Niemce MZ maja dosc wziecia dedeerow 25 lat temu.Do dzis buduja i inwestuja.Kazdy z nas tutaj podatek do dzis na nich placi.Myslisz,ze nawet jesli Ci ze Slaska by chcieli to niemce wezma.Mi sie wydaje ,ze raczej nie.Ja tu u nich juz troche lat mieszkam.Na uktyte opcje niemieckie ferrowane przez obecnych politykow raczej sie nie nabiore.Rzucane hasla na podatny grunt robia swoje,tylko czy one odnosza sie do rzeczywistosc. Czy w nie uwierzymy to tylko od naszej wiedzy z roznych zrodel zalezy i od naszej inteligencji.
    PS: poszukjl w polskim albo niemieckim slowniku co to znaczy: ślůnsko mołwa.Ja szukalem,nie znalazlem.Jednak te dwa wyrazy swiadcza o tym ,ze Oni troche racji maja w tej oczekiwanej autonomi.Tak jak i Kaszuby.

  3. #143
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Mirek, nie odwracaj kota ogonem. Dyskusja była o napisie z ostatniego zdjęcia. Twierdzisz że to nie jest po niemiecku. Udowodnij więc że masz rację, a osoby widzące tam zakamuflowaną opcję niemiecką się mylą.

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Tylko,ze napis ma z niemieckim tyle wspolnego co gwara slaska.Sa bardzo podobne tak jak polski i slowacki.
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  4. #144
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Mirek, nie odwracaj kota ogonem.
    Nie odwracam kota ogonem.
    Po niemiecku gora sw.Anny to Sankt Annanberg.Na banerze jest inaczej.Czy jest sens dalej to roztrzasac???Na innych banerach jest po polsku napis.Cisnienie mi jednak nie skacze.Czy tak trudno jest dyskutowac bez emocji.???

  5. #145
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Mirek, nie odwracaj kota ogonem. Dyskusja była o napisie z ostatniego zdjęcia. Twierdzisz że to nie jest po niemiecku. Udowodnij więc że masz rację, a osoby widzące tam zakamuflowaną opcję niemiecką się mylą.
    Janie, daj Mirkowi spokój, Ja jestem też ze Śląska, historycznego, piastowskiego i nie popieram RAŚiu. Dziś mieszkam w Małopolsce.
    Zastanów się czym była Małopolska w 9-10 wieku, w czasach Państwa Wielkomorawskiego.
    Poza tym Polska tak traktowała Śląsk jakby była tam oku[antem przez ostatnie kilkadziesiąt lat, więc nie dziw się, że doczekała autonomicznego odbicia. Dajcie spokój z tą ukrytą opcją, to śmieszne....

    ---------- Post dodany o 20:26 ---------- Poprzedni post był o 20:25 ----------

    Przepraszam za błędy, ale edycja wciąż nie działa...
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #146
    | OlyJedi Awatar inkoguto
    Dołączył
    Jun 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    416
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Ale się politycznie zrobiło. Polecam raz jeszcze na spokojnie przeczytać posty Mirka i ostatni post apz-a. Mądre rzeczy piszą i do tego spokojnie
    btw jak iść na całość to są tacy w Małopolsce, którzy woleliby mieć stolicę w Wiedniu
    Acha i co złego to nie ja...
    ----
    moje zdjęcia

  7. #147
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Mirek:

    bredzisz... Annaberg to Góra św. Anny. Sprawdź sobie na https://en.wikipedia.org/wiki/Annaberg albo tu https://de.wikipedia.org/wiki/St._Annaberg jak wolisz po niemiecku... Nazwa geograficzna funkcjonuje również bez "Sankt"
    A ta sama Wikipedia podaje że po ślunsku to by było "Anaberg"

    Andrzej:
    Staram się tu nie udzielać, za Twoją przyczyną zresztą, ale jak ktoś się próbuje mądrzyć wypisując głupoty to czasem ...

    ---
    A z innej beczki, to fajny reportażyk wyszedł

    ---------- Post dodany o 20:50 ---------- Poprzedni post był o 20:46 ----------

    Cytat Zamieszczone przez inkoguto Zobacz posta
    Ale się politycznie zrobiło. Polecam raz jeszcze na spokojnie przeczytać posty Mirka i ostatni post apz-a. Mądre rzeczy piszą i do tego spokojnie
    ja, ja, Mirek ist so ein guter Kamerad!
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  8. #148
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    No i na tym bym zakończy z cały szacuniem dla wszystki..... opcji
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  9. #149
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Mirek:

    bredzisz... Annaberg to Góra św. Anny. Sprawdź sobie na https://en.wikipedia.org/wiki/Annaberg albo tu https://de.wikipedia.org/wiki/St._Annaberg jak wolisz po niemiecku... Nazwa geograficzna funkcjonuje również bez "Sankt"
    A ta sama Wikipedia podaje że po ślunsku to by było "Anaberg"

    Andrzej:
    Staram się tu nie udzielać, za Twoją przyczyną zresztą, ale jak ktoś się próbuje mądrzyć wypisując głupoty to czasem ...

    ---
    A z innej beczki, to fajny reportażyk wyszedł
    Natomiast ja uwazam,ze Ty bredzisz.Gdy niemcowi powiesz annaberg to bedzie myslec o to napewno nie pomysli o tej gorze.Z reszta nie Tobie uczyc mnie jezyka niemieckiego.Zbyt malo go znasz.Przed chwila pokazalem to zdjecie rodowitemu Pytal co tam napisane jest.

  10. #150
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Mirek:

    bredzisz...
    Nazbyt się rozbujałeś....

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Andrzej:
    Staram się tu nie udzielać, za Twoją przyczyną zresztą, ale jak ktoś się próbuje mądrzyć wypisując głupoty to czasem ...
    Jak widać z Twojej góry te same fakty wyglądają inaczej mnie to mniej przeszkadza jak Tobie....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Podobne wątki

  1. Moje foty i tylko moje
    By Saboor in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 883
    Ostatni post / autor: 30.07.16, 15:14
  2. Moje miejsca - moje fotki
    By zibi1303 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 24.10.09, 05:56
  3. moje.
    By damnian in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18.07.08, 10:34
  4. Moje pierwsze...
    By qadest in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20.06.08, 16:19
  5. Moje żarcie
    By RasteR in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 10.04.07, 20:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.