Strona 4 z 66 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 657

Wątek: Moje ścieżki i zaułki

  1. #31
    dzarro
    Gość

    Odp: Spojrzenie koronax

    Kadry przypadkowe trochę - jak to na wycieczce. Najlepszy chyba nr 14. Zachęcająco wypadają tez drzwi w nr 13 - ale to ujęcie do mnie nie przemawia. Może należało się skupić na tych drzwiach(np. w ujęciu frontalnym)?
    Ciekawe, że wcześniej jak "swoje miejsca" określiłeś park, który od strony fotograficznej, przynajmniej dla mnie, jest tematem dość jałowym - zwłaszcza w porównaniu z pejzażem urbanistycznym.
    Sądząc po Twoim miejscu zamieszkania - powinieneś mieć dostęp do ciekawego pejzażu urbanistycznego na co dzień w swoich stronach. Proponuję wykorzystać ten codzienny poligon - wtedy zdjęcia z miejsc bardziej egzotycznych tez mogą zacząć wychodzić lepiej.

    ---------- Post dodany o 12:36 ---------- Poprzedni post był o 12:35 ----------

    PS. Ostania wrzutka bardziej udana - 18 ciekawe.

  2. #32
    | OlyJedi Awatar abir
    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    4.001
    Siła reputacji
    341
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Opel Rekord - wow
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

    Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

  3. #33
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Dzarro - masz rację. Niektóre kadry przypadkowe. Czasem jak chciałem zrobić jakieś dobre zdjęcie, to musiałem wyprzedzić całą swoją grupę wycieczkową ,jak coś było ciekawego to wtedy czasem udało się jakieś dobre zdjęcie. Ale naprawdę mam kilka dobrych zdjęć w archiwum.
    I dzięki za radę . Miejsce gdzie mieszkam można faktycznie przeznaczyć jako ćwiczebny poligon .
    Ostatnio edytowane przez koronax ; 9.02.13 o 13:51

  4. #34
    | OlyJedi Awatar Pilek
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    153
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    I zrobiło się ciekawiej. Ten Opelek to się całkiem nieźle trzyma.
    E-M10|20 1.7|45 1.8
    E-510|14-42 3.5-5.6|40-150 4-5.6|Metz 48 AF-1
    OM-2|24 2.8|35-70 4|50 1.8|135 3.5
    Mój wątek | Moja Galeria | Flickr

  5. #35
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    To kilka zdjęć z Ogrodu Oliwnego. Zwanego Gethsemani. Jezus przebywał tutaj przed pojmaniem.
    Teraz to mały kawałek ogrodu. Opiekują się nim z tego co wiem Franciszkanie. Nie zostało dużo tych drzew. Ogród jest otoczony niewielkim ogrodzeniem. Nie można wejść pod drzewo i usiąść pod jednym z nich. Pewnie wieczorem te drzewa wyglądałyby ciekawiej.

    20


    21

    22


    23


    Jak sobie wychodziliśmy z Ogrodu weszliśmy na ulicę . Tam patrzę a naprzeciwko po drugiej stronie ulicy ......

    24


    25


    ... osiołek przykuty kłódką do drzewa.

  6. #36
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Podobają mi się te z osiołkiem. Resza jest trochę przynajmniej dla mnie bezosobowa. Odnoszę wrażenie, że na siłe starasz się "wyczyscić" kadr z elementu ludzkiego. A szkoda bo ludzie dają dodatkowy kontekst odwiedzanym miejscą. Co do wycieczek objazdowych to faktycznie trudna sprawa dla miłośnika fotografii. Ja osobiście preferuje samotne wypady gdzie nikt mnie nie goni i nie mówi gdzie mam iść. Pewnie mnie zaskoczysz i pojawią się jakieś zdjęcia z miejscową ludnością

  7. #37
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Zgadzam się z tobą co do wycieczek objazdowych. To moja druga taka wycieczka i na obydwóch było tak samo. Szybko coś "zaliczyć", zobaczyć , i program jest zrealizowany przez biuro podróży. Teraz się przekonałem że lepiej samemu pojechać, zobaczyć, i dodatkowo w ten sposób można zobaczyć mniej popularne miejsca niż proponują biura.
    Mam jeszcze zdjęcia z ludźmi w kadrze . Akurat na tę chwilę dałem te.

  8. #38
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    Zgadzam się z tobą co do wycieczek objazdowych. To moja druga taka wycieczka i na obydwóch było tak samo.
    Dlatego osobiscie nigdy nie jezdze na zadne spędy, parafialne, autobusowe, kosciolowe, kolek gospodyn wiejskich, polaczonych z oferowaniem poscieli, kocow,dywanow, patelni i innego dziadostwa.Pokazuja to co im odpowiada a nie to co naprawde warto zobaczyc.Czas, wyzywienie ,noclegi.Wszystko policzone,przekalkulowane i nic nie warte.Jak stado krow przepedzaja z pola na pole tak samo te "wycieczki" sie odbywaja.

  9. #39
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Dlatego osobiscie nigdy nie jezdze na zadne spędy, parafialne, autobusowe, kosciolowe, kolek gospodyn wiejskich, polaczonych z oferowaniem poscieli, kocow,dywanow, patelni i innego dziadostwa.Pokazuja to co im odpowiada a nie to co naprawde warto zobaczyc.Czas, wyzywienie ,noclegi.Wszystko policzone,przekalkulowane i nic nie warte.Jak stado krow przepedzaja z pola na pole tak samo te "wycieczki" sie odbywaja.
    Musze się zgodzić. Dziś dowiedziałem że moja sąsiadka z mężem jadą na wycieczkę , także do Izraela. Jutro mają wylot. Jakaś wycieczka zorganizowana przez kółko parafialne z mojego miasta. Ksiądz też tam jedzie. Po powrocie zapytam ich jak było i co zobaczyli.
    Ja już właśnie miałem na własnej osobie się przekonać jak takie objazdy wyglądają.
    Pozdrawiam wszystkich

  10. #40
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.311
    Siła reputacji
    414
    Moja galeria

    Odp: Spojrzenie koronax

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Dlatego osobiscie nigdy nie jezdze na zadne spędy, parafialne, autobusowe, kosciolowe, kolek gospodyn wiejskich, polaczonych z oferowaniem poscieli, kocow,dywanow, patelni i innego dziadostwa.Pokazuja to co im odpowiada a nie to co naprawde warto zobaczyc.Czas, wyzywienie ,noclegi.Wszystko policzone,przekalkulowane i nic nie warte.Jak stado krow przepedzaja z pola na pole tak samo te "wycieczki" sie odbywaja.
    Mirku 54 - masz niesamowite doświadczenie... byłeś na parafialnych, autobusowych, kościołowe, kółek gospodyń - gratuluję!
    Wrażenia z wyjazdów opisane - nie zazdroszczę.

Podobne wątki

  1. Moje foty i tylko moje
    By Saboor in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 883
    Ostatni post / autor: 30.07.16, 15:14
  2. Moje miejsca - moje fotki
    By zibi1303 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 24.10.09, 05:56
  3. moje.
    By damnian in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18.07.08, 10:34
  4. Moje pierwsze...
    By qadest in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20.06.08, 16:19
  5. Moje żarcie
    By RasteR in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 10.04.07, 20:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.