Strona 14 z 66 PierwszyPierwszy ... 412131415162464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 657

Wątek: Moje ścieżki i zaułki

  1. #131
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Reportaż Ok bez oceny wydarzenia.
    Rozumiem że chciałbyś abym coś napisał na temat marszu. Tylko że za bardzo nie wiem co pisać. Trafiłem w sumie przypadkiem na ten marsz. Nie wiedziałem ze się odbędzie. Pojechałem do Katowic w innym celu
    Bardzo spokojnie wszystko się odbyło. Policji trochę było. Więc przemarsz był pod " opieką ". Dziennikarzy też kilku było. Widziałem że przeprowadzali wywiady z uczestnikami marszu.
    Z tego co pamiętam to jeden z liderów tego przemarszu krzyczał że " tak długo będą chodzić w marszach aż w Warszawie to zauważą ". Czy jakoś w tym stylu padly te słowa .Dokładnie nie pamiętam .
    Po prostu chciałem pokazać fotki z Marszu. Mam ich jeszcze kilka

  2. #132
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Eee tam. Autonomia to mały pikuś. Szkocja, Walia, Irlandia Pn mają autonomię, w Hiszpanii większość okręgów administracyjnych ma własną autonomię - więcej, sam Madryt jest wspólnotą autonomiczną.
    Gorzej, gdy ta autonomia drze się o oddzielenie i samodzielne państwo - powiedzmy jak Baskowie. Czasami jest to ekonomicznie niemożliwe do spełnienia, choć nieraz człowiek pomyśli inaczej a cuda w gospodarce się dzieją.
    Przykład ? ot byłem pewien, że Słowacja samodzielnie nie da sobie rady, bo większość przemysłu była w Czechach. A jednak .... Słowacy mają Euro, a Czesi nadal Koronę
    Szanowni Państwo... sorry za OT, ale to tak dla wyjaśnienia dla tych co o ukrytej opcjach (różnych) piszą i mówią... i się kompromitują.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #133
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    Rozumiem że chciałbyś abym coś napisał na temat marszu. Tylko że za bardzo nie wiem co pisać. Trafiłem w sumie przypadkiem na ten marsz. Nie wiedziałem ze się odbędzie. Pojechałem do Katowic w innym celu
    Bardzo spokojnie wszystko się odbyło. Policji trochę było. Więc przemarsz był pod " opieką ". Dziennikarzy też kilku było. Widziałem że przeprowadzali wywiady z uczestnikami marszu.
    Z tego co pamiętam to jeden z liderów tego przemarszu krzyczał że " tak długo będą chodzić w marszach aż w Warszawie to zauważą ". Czy jakoś w tym stylu padly te słowa .Dokładnie nie pamiętam .
    Po prostu chciałem pokazać fotki z Marszu. Mam ich jeszcze kilka
    Bardziej mi chodziło, że nie chcę na forum oceniać wydarzeń, które fotografowałeś... Bo w narodzie jest przekora i sarpacka może być.
    Jednak jako prosty człowiek powiem: Dziś autonomia a jutro może referendum o przyłączenie do Niemiec Można tak myśleć zwłaszcza oglądając napis na ostatnim zdjęciu.

    ---------- Post dodany o 13:06 ---------- Poprzedni post był o 13:04 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Przykład ? ot byłem pewien, że Słowacja samodzielnie nie da sobie rady, bo większość przemysłu była w Czechach. A jednak .... Słowacy mają Euro, a Czesi nadal Koronę
    Szanowni Państwo... sorry za OT, ale to tak dla wyjaśnienia dla tych co o ukrytej opcjach (różnych) piszą i mówią... i się kompromitują.
    Nikt się nie kompromituje Szanowny Kolego. Myślisz, że Słowacy tak dobrze wyszli z Ojro? Rozmawiałem z kilkoma...
    Może dlatego, że my nie mamy Ojro to jeszcze nie jesteśmy "Grecją"...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  4. #134
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Jednak jako prosty człowiek powiem: Dziś autonomia a jutro może referendum o przyłączenie do Niemiec Można tak myśleć zwłaszcza oglądając napis na ostatnim zdjęciu.


    Nikt się nie kompromituje Szanowny Kolego. Myślisz, że Słowacy tak dobrze wyszli z Ojro? Rozmawiałem z kilkoma...
    Może dlatego, że my nie mamy Ojro to jeszcze nie jesteśmy "Grecją"...
    No wlasnie.Prosci ludzie Tak mysla i sie tego obawiaja.Tylko,ze napis ma z niemieckim tyle wspolnego co gwara slaska.Sa bardzo podobne tak jak polski i slowacki.
    Myslisz naprawde,ze Grecja to podupadla tak przez wprowadzenie ojro?? Czy moze przez przywileje sobie przyznawane.Emerytura,dodatki do pensji,premie 13,14,15 tki.Grecja wewnatrz nie stala sie grecja tylko na zewnatrz.Nasladujac Grecje bardzo mocno stajemy sie grecja i wcale ojro tu nie bedzie winowajca ani jego brak.

  5. #135
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    No wlasnie.Prosci ludzie Tak mysla i sie tego obawiaja.Tylko,ze napis ma z niemieckim tyle wspolnego co gwara slaska.Sa bardzo podobne tak jak polski i slowacki.
    Myslisz naprawde,ze Grecja to podupadla tak przez wprowadzenie ojro?? Czy moze przez przywileje sobie przyznawane.Emerytura,dodatki do pensji,premie 13,14,15 tki.Grecja wewnatrz nie stala sie grecja tylko na zewnatrz.Nasladujac Grecje bardzo mocno stajemy sie grecja i wcale ojro tu nie bedzie winowajca ani jego brak.
    Reprezentuję inną opcję jeśli chodzi o Ojro Kocham złotego i już.
    Co do napisu "niemieckiego" Fakt nie wiem co tam pisze, ale nie podoba mi się. Ale dość polytyki.. Bo nas zbanują.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  6. #136
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    No wlasnie.Prosci ludzie Tak mysla i sie tego obawiaja.Tylko,ze napis ma z niemieckim tyle wspolnego co gwara slaska.Sa bardzo podobne tak jak polski i slowacki.
    W takim razie, napisz proszę jak brzmiałby ten napis w Hochdeutsch....

    A potem ocenimy, czy rzeczywiście różnice są podobne jak pomiędzy napisami w językach: polskim i słowackim.

    ---------- Post dodany o 13:50 ---------- Poprzedni post był o 13:49 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Reprezentuję inną opcję jeśli chodzi o Ojro Kocham złotego i już.
    Co do napisu "niemieckiego" Fakt nie wiem co tam pisze, ale nie podoba mi się. Ale dość polytyki.. Bo nas zbanują.
    Od Góry św. Anny do odrzańskich plaż
    Śląsk naszą ojczyzną.
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  7. #137
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta



    Od Góry św. Anny do odrzańskich plaż
    Śląsk naszą ojczyzną.
    Dzięki.
    Moją Ojczyzną jest Małopolska ale ani mnie, ani nikomu na myśl nie przyjdzie autonomia...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  8. #138
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Moją ojczyzną też jest Małopolska, i też o autonomii nie myślę,

    Ale jak widzę takie teksty jak na tym banerze i to jeszcze w j. niemieckim (czekam na dowód Mirka że to nie jest po niemiecku) to mi się ciśnienie podnosi.
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  9. #139
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    Moją ojczyzną też jest Małopolska, i też o autonomii nie myślę,

    Ale jak widzę takie teksty jak na tym banerze i to jeszcze w j. niemieckim (czekam na dowód Mirka że to nie jest po niemiecku) to mi się ciśnienie podnosi.
    Mi też, ale plusa by się z Twym ciśnieniem utożsamiać - dać nie mogłem... Ot system.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  10. #140
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Mi też, ale plusa by się z Twym ciśnieniem utożsamiać - dać nie mogłem... Ot system.
    Tu dużego ciśnienia nie mam (niech tam sobie każdy demonstruje co chce, gorzej jakby do realizacji rzecz się miała ), ale plusa mogłem dać i dałem, za zdjęcia.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Podobne wątki

  1. Moje foty i tylko moje
    By Saboor in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 883
    Ostatni post / autor: 30.07.16, 15:14
  2. Moje miejsca - moje fotki
    By zibi1303 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 24.10.09, 05:56
  3. moje.
    By damnian in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18.07.08, 10:34
  4. Moje pierwsze...
    By qadest in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20.06.08, 16:19
  5. Moje żarcie
    By RasteR in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 10.04.07, 20:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.