Strona 3 z 174 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1734

Wątek: k@cze portfolio

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    7. - kolejna udana abstrakcja geometryczna 9. - piękny portret pięknej kobiety, 100% natural.
    Dwa pozostałe moim zdaniem przeciętne (choć zwracają mą uwagę ładne niebieskie odbicia w oknach brązowego budynku po lewej - ładnie kolorystycznie to wyszło).

  2. #22
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    Ostatnie cztery fotki oceniam jeszcze wyżej od poprzedniej serii. Architektoniczne - cymes, jedna lepsza od drugiej. Pierwsza, to modernistyczna fantazja, druga, to architektura, powiedzmy Chicago, jakby od podszewki.
    Portret wspaniały, naturalny, pełen powietrza, delikatniutkie światełko, róznorodna faktura.
    Pasikonik wypracowany. Kolorki - palce lizać.
    Swietne, staranne, przygotowane do ekspozycji, dopieszczone.
    Pzdr, TJ

  3. #23
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Podobaja mi sie wszystkie twoje 4 fotki w tej serii, ale szczegolnie podoba mi sie numer 8. To jest sposob, w jaki sam chcialbym fotografowac architekture duzego miasta. Tym jednym zdjeciem pokazujesz, jakie to miasto jest. Jeden budynek obok drugiego, tuz-tuz, wrecz jeden nad drugim. Ten efekt poteguje jeszcze odbicie jednego budynku w szybach drugiego. Tak jakby podkreslenie tego, ze tam juz naprawde nie mam miejsca. Bardzo mi sie podoba.

    Numer 7 tez dobre, abstrakcyjne, aczkolwiek jakos tak do mnie nie przemawia. Jest to po prostu dobra abstrakcja, ale (co tez jest w pewien sposob wynikiem kategorii zdjec) nie moge z tej fotki, tak jak z numeru 8, odczytac czegos wiecej.

    Pozostale dwa dobre, jednak nie wchodza mi gleboko do glowy, nie zostaja w pamieci. Wedlug mnie po prostu 7 i 8 sa od nich lepsze.
    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    k@czy,
    Analizuje Twoje fotki, analizuję i dochodzę do zapytania, skąd ten rozmach, to dążenie do perfekcji, ta prostota. Fotki wyglądają, jak ilustracje Twojego oglądu świata, który ukształtował się przypuszczalnie po pierwsze na kanwie zawodu, który uprawiasz, po drugie pod wpływem amerykańskego podejścia do rzeczywistości, które polega zawsze na systematycznym rozpracowywaniu problemu od zera i wędrówce krok po kroczku ku bardzo ambitnym celom i które jest silnie przyprawione idealizmem, co mi akurat imponuje.
    Pzdr, TJ

  5. #25
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski
    ...
    analizuję i dochodzę do zapytania, skąd ten rozmach, to dążenie do perfekcji, ta prostota....
    hm, dosyc skomplikowane pytanie, ale postaram sie troche uproscic sprawe
    caly czas przegladam forum, poszczegolne dzialy, tematy, ale chyba najbardziej przypadlo mi do gustu przegladanie prac poszczegolnych uzytkownikow. a dlaczego? bo mam mozliwosc niejako obserwowania, jak zmienia sie punkt widzenia i sposob robienia zdjec w dluzszym czasie niektorych uzytkownikow.-czyli ich rozwoj-czyli dazenie do poprawy swojego spojrzenia na swiat-wspomnianego dazenia do perfekcji wiec raczej nie odbiegam zbytnio od kazdego innego olymaniaka- po prostu staram sie, jak kazdy, poprawic to co jest do poprawienia i nauczenia. ot co no i perfekcyjne ksztalty przyciagaja oko, nieprawdaz?
    a jesli chodzi o zwiazek mojego zawodu z jakoscia, czy stylem zdjec, to pewnie masz racje, ale raczej innego rodzaju. juz sam nie pamietam czego w zyciu nie robilem, ilu to zawodow nie liznalem i czego nie probowalem. jak na razie caly czas jestem na etapie zmian. moze to dlatego nie mam jeszcze rozpoznawalnego stylu, w ktorym czulbym sie najlepiej (oj zazdroszcze troche rafalowi jego fiksografii i majzografii). pewnie to tez w jakis sposob pozwala na wiele sposobow spojrzec na ta sama rzecz (tak mysle, ale nie dam sobie reki uciac, ze to nie jest zwykla choroba )
    a co do "systematycznego podejscia do problemow", to az taki perfekcyjny nie jestem ale jak juz cos zaczynam robic, to staram sie juz troche przylozyc szkoda by inaczej mojego czasu, a zwlaszcza czasu "ogladaczy", ktorym zwracam glowe

    suchar-najciekawsze jest, to, ze tam rzeczwiscie juz nie ma miejsca nawet na kiosk ruchu nawet w sloneczny dzien na ulicy jest polmrok, bo te budynki zaslaniaja cale slonce-mialem farta, ze akurat tamtedy przejezdzalem jak chwilowe promyki siegaly dna tych ulicznych studni- widok sprawia wrazenie, ze to wszystko sie kladzie na ciebie, albo zaraz zawali. chwilami ulice sa jednokierunkowe, bo nie ma miejsca na drugi pas- jak bedzie bardziej slonecznie i cieplo, to sie wybiore na sesje "urbanistyczna".

    agapiet-ja zadowolony, ze zona zadowolona z tego, ze sie podoba

    milo mi za to jest niezmiernie, ze komus cos wpadlo w oko i ze moge z wami pogadac
    pzdr

    PS
    a moze takie ujecie mlodszego pokolenia wam sie spodoba bardziej?


  6. #26
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    k@czy,
    Ostatnia fotka dzicka jest sympatyczna mimo, ze światełko płaskie (takie światło jest tępione na forach, ale ja nie jestem mocno przeciwko, jeśli fotka coś wyraża, a ta coś mówi). Widać uzgodnione częściowo zapatrzenie. Podoba mi sie ujęcie z blatem i przerysowanymi dłońmi, sytuacja wygląda, jak zastana, z marszu. Widać zaangażowanie modela we współpracę z fotografem. Całość jest zakomponowana na tle czerni, trzy elementy sa dominujące - dziecko, blat i czerń tła. Proste, wymowne.
    Pzdr, TJ

  7. #27
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    no to czas na kolejna porcje moich wypocin
    tym razem zaczne od malego eksperymentu ze swiatlem:

    12. Podniebny spawacz

    fragment niesmialych prob reporterki:
    13. Porzadek musi...

    tym razem mocniejsze proby "architektury inaczej"
    14. Gotham City

    no i na koniec kolejny eksperyment :
    15. irlandzkie wspomnienia

    tym razem nie bede was meczyl zdjeciami rodziny dawki familijne w moim wydaniu sa wskazane z umiarem
    ponownie dziekuje za poprzednie komentarze i opinie i oczywiscie prosze o kolejne.
    pzdr

  8. #28
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    12 i 14, ekstra, świetnie wyszło
    Wieżowiec skosem naprawdę fajnie zrobione, ale deszczyk to w PS poobrabiałeś
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kali999
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Posty
    731
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    12. Ja bym nazwał złoto z nieba dla zuchwałych lubię takie eksperymenty i to co z nich wychodzi, nawet chyba brak ostrości mi zupełnie nie przeszkadza, bardzo dobre.
    14. Świetne skadrowanie, a wygląda jakbyś sfotografował makiete biurowca w studiu

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Najlepsza to 14 !! RULEZ!!
    Nastepnie 13... kurcze jak na ironie przypomnial mi sie dowcip:
    "Co to jest, czarne na czerwonym pędzi po zielonym..."

    Odp.
    Murzyn na jawie pędzi po trawie... [akurat na 13 foto pędzi z kosiarką]


    PS.
    Prosze nie podciagac tego pod rasizm. Ot po prostu zarcik...
    ...był Olek jest A6000

Podobne wątki

  1. Jaime - portfolio
    By Jaime in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11.11.10, 23:08
  2. bdk - mini portfolio
    By bdk in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 22:56
  3. Portfolio michalko
    By michalko in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 6.01.09, 17:23
  4. Portfolio
    By adek24 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 1.11.06, 17:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.