Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: prawie jak google

  1. #11
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Może się przydać dla tych, którzy chcieliby przed zwiedzaniem jakiegoś miasta trochę po nim pochodzić i chociażby zorientować się jak ono wygląda.

    Taki przykład "na siłę", ale ktoś udostępnia jakąś funkcjonalność i użytkownik internetu może sobie wymyślić zastosowanie tego co znalazł. Ja np. już znalazłem zastosowanie . Pokaże zlotowiczom, którzy zechcą przyjechać do Wrocławia miejsca do fotografowania na planie wycieczki.

    Przykład: http://www.norc.pl/pano/InsHW0OA/ - hotel Wieniawa. Teraz każdy przynajmniej wie jak wygląda okolica do której mają trafić.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar kateb
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    491
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ggolus Zobacz posta
    Oświećcie mnie proszę w jakich celach wykonuje się takie coś. Pomijam to ze taki łoś jak ja ma uciechę bo może zobaczyć swoją chałupę, jak wygląda miejsce do którego ma dotrzeć, etc...
    Może ci rumuni chcieli to sprzedać google, ale że chcieli za dużo, to w tym roku google-car objeżdża i fotografuje Kraków.
    Fujifilm X10

  3. #13
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ggolus Zobacz posta
    Oświećcie mnie proszę w jakich celach wykonuje się takie coś. Pomijam to ze taki łoś jak ja ma uciechę bo może zobaczyć swoją chałupę, jak wygląda miejsce do którego ma dotrzeć, etc...
    Reklama...

    dodatkowo, to się świetnie nadaje do rzeczywistości rozszerzonej, a to przyszłośc mobilnej nawigacji. Zerknij http://layar.com/

  4. #14
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    heh "tylko"
    no to odejmij z tego produktu mapy, zdjecia lotnicze, zrob zoom out i powiedz ile zostalo
    Ostatnio edytowane przez k@czy ; 17.12.09 o 14:34
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  5. #15
    | OlyJedi Awatar kubi
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    394
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    nie wiedziałem, że mam dwie fury... druga stoi pod firmą
    Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.