Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Archeo...

  1. #1
    | OlyJedi Awatar JACEKMAIL2
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    WARSZAWA
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Archeo...

    Witam wszystkich,
    wiem, że mogę być wyklęty na forum ale kilka dni temu odebrałem pudło ze slajdami sprzed nawet 30 lat. I mam zagwozdkę. Zdjęcia urocze, pięknie i miękko rysowane no i historia.... . Ale na dnie znalazłem dwie metalowe kasety z filmami z kamery 8 mm. Są niewywołane. Ale nikt nie wie czy to kolor czy bw i co na nich . Jest prawie pewne, że nic nie wyjdzie... a może?
    Czy ktoś ma namiary na stare studio czy pasjonata w okolicach Warszawa, który pomógłby w wywołaniu tych rolek?
    To jest film jak inne tylko trochę chudszy.
    Dzięki za jakieś wiadomości.
    Pozdrawiam
    Jacek
    Jacek

  2. #2
    | OlyJedi Awatar technik219
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    W okolicach Warszawy to nie wiem, ale kiedyś był facet w Zamościu, który wywoływał ORWO i filmy 8 mm też. Sam mu kiedyś wysyłałem odczynniki. Z tego, co pamiętam, był dosyć drogi. Poszperam, może znajdę namiary. Jakby jeszcze się w to bawił, to myślę, że warto spróbować.
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Znalazłem, oto mistrz:
    http://www.fotopraktyk.republika.pl/dane/ka8mm.htm
    Zadzwoń, zapytaj. No i chwal mnie po wszystkich odpustach
    Ostatnio edytowane przez technik219 ; 10.12.09 o 22:37 Powód: Automatyczne scalenie postów

  3. #3
    | OlyJedi Awatar technik219
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.