Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 502

Wątek: klikochlaśnięte wyfociny [Sawa]

  1. #1
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria

    klikochlaśnięte wyfociny [Sawa]

    Cześć,

    Czas wyleźć z szafy i dać sobie poznać waszą ocenę moich zdjęć albumowych. Mam nadzieję, że będziecie zgodnie z waszym poczuciem estetyki, smaku i osobistych, niezapożyczonych wrażeń odnosić się do moich zdjęć, jak również zaglądając tutaj - zostawicie po sobie ślad - poradę, naganę, pochwałę czy luźny wniosek.
    Szczerze zapraszam.
    Korzystam z różnych aparatów, poprzez c740UZ/c770UZ, do E-3.

    P.S. Dziękuję szanownym ircownikom Baudolinowi vel Norwidowi oraz Kaczemu vel Tuwimowi za cudo-słowo-twórstwo - czyli nazwę wątku

    Na początek - aby zmiękczyć wasze postrzeganie -dzieciaki ;]
    jak na razie udało mi się tylko jedno zdjęcie dołączyć. (error 500), będę próbował...
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001_Sawa_wyfociny_kids.jpg
Wyświetleń:	466
Rozmiar:	250,1 KB
ID:	26101  

  2. #2
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    no stary.... teraz to przydziobales zalatwiles mnie na amen... nie bedzie mi wypadalo jezdzic po tobie...
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  3. #3
    kowalikster
    Gość
    Fotka ponumerowana, rozmiar odpowiedni. Nie ma się do czego przyczepić

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cześć,
    K@czy, mam nadzieję, że jednak nie będziesz miał oporów do chlaśnięcia słowem -wierszem, fraszką, ale i proza mile widziana... każde komunikaty zza wielkiej wody są w naszym nadwiślańskim kraju mile widziane.
    Kowalikster - no i mam pierwszy luźny wniosek Cieszę się, że przynajmniej z tym nie skrewiłem...

    pozdrawiam,
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	002_Sawa_wyfociny_kids.jpg
Wyświetleń:	405
Rozmiar:	284,3 KB
ID:	26105   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	003_Sawa_wyfociny_kids_ulica.jpg
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	261,1 KB
ID:	26106  

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    735
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria
    002 genialna !

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cześć,

    Dzięki Qben, rozumiem, że zaraz potem poszedłeś sobie śniadanie zrobić
    To tyle, jeśli chodzi o zmiękczanie widowni, spróbuję przepchnąć trochę ulicy, miasta, ciągłego ruchu.
    "Na początku (jeżeli w ogóle było coś takiego jak początek) Bóg stworzył prawa ruchu Newtona wraz z niezbędnymi masami i siłami. I na tym koniec; wszystko inne poza tym stanowi wynik zastosowania odpowiedniej metody matematycznej poprzez dedukcje".Albert Einstein

    pozdrawiam,
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	004_Sawa_wyfociny_ulica_Zakazy.jpg
Wyświetleń:	424
Rozmiar:	262,6 KB
ID:	26108   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	005_Sawa_wyfociny_ulica_Pospiech.jpg
Wyświetleń:	406
Rozmiar:	278,2 KB
ID:	26109   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	006_Sawa_wyfociny_ulica_Jasne_Srodmiescie.jpg
Wyświetleń:	415
Rozmiar:	251,5 KB
ID:	26110  

  7. #7
    | OlyJedi Awatar robert1088
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    JAROCIN-WLKP
    Posty
    963
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    No wreszcie doczekałem się -ja za poprzednikiem 002 fota po karmieniu ciekawa -jak reklama gerbera (swoją drogą nie smakowało mi to ) 004 ciekawie uchwycony moment (symbioza ze znakiem ) tylko szkoda że poruszone 005 wydaje mi się jakby ten starszy pan mówił -"dokąd wy się ludzie tak spieszycie " Masz udany debiut Sawa
    Ostatnio edytowane przez robert1088 ; 21.11.09 o 11:24

  8. #8
    | OlyJedi Awatar nataszach
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Kraków (PL)
    Posty
    726
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Witaj,
    002 i 005 - REWELACYJNE!!! Bardzo mi się podobają.
    Dzieciak bardzo przyjemny, fajne kolorki, oczy ładnie wyszły
    A dziadek, aż się łza w oku kręci - zawsze rozczulają mnie starsi ludzie

    Acha! Zapomniałabym - szósteczka z wykrzyknikiem za nazwę wątku - popłakałam się ze śmiechu, uwielbiam takie łamańce językowe )))))))
    Ostatnio edytowane przez nataszach ; 21.11.09 o 11:57
    "Bo jak zrobisz akt to Ci go zawsze k**a mać przez pryzmat cycków i d**y oceniają. A potem się dziwić kobietom, że pozowanie do aktów jest traktowane jako pochodna dziwkarstwa."
    Pozdrawiam, Nataszach

  9. #9
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cześć,
    robert1088, dzięki , póki co będę wrzucał jakieś zdjęcia popełnione na ulicach, i może się zdarzyć - że są nieostre , jak np. 4 - uznałem w swoim subiektywnym mniemaniu je jako ciekawe, mimo że technicznie kiepskie...
    nataszach - bardzo dziękuję, za docenienie moich 'wyfocin'
    Wiedziałem co robię - rozczulając co wrażliwszych - dzieckiem na początek ...
    Zaś gratki za tytuł - należą się wspomnianym dobrodziejom.

    Jako, że postanowiłem poddać się waszej ocenie i poradom, to zarówno moje zdjęcia i związany z tym mój sposób ich odbierania będzie przez was oceniany - co z pewnością pomoże mi 'przemodelować' i zrozumieć błędy mojego patrzenia. Liczę na to.
    Wszystkie komentarze są mile widziane, a najchętniej konstruktywne.

    Powinienem jeszcze dodać, że wszystkie zdjęcia zamieszczone przeze mnie są również przeze mnie zrobione, publikowany przeze mnie wątek jest do wglądu publicznego. Obiekty na fotografiach nie wiedzą, że ich zdjęcia zostały opublikowane, więc proszę je o wyrozumiałość...

    7. "Przyjaciel patrzy na twarz - nieprzyjaciel na nogi". przysłowie ormiańskie
    8. "Oto para idealna, on Amor, ona amoralna". J. I. Sztaudynger
    9. "To podróż daje nam szczęście, nie jej cel." Dan Millman

    pozdrawiam,
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	007_Sawa_wyfociny_ulica_Buty_sidemiomilowe.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	260,0 KB
ID:	26111   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	008_Sawa_wyfociny_ulica_Para.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	299,2 KB
ID:	26112   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	009_Sawa_wyfociny_ulica_DaremnaPodroz.jpg
Wyświetleń:	381
Rozmiar:	285,3 KB
ID:	26114  

  10. #10
    | OlyJedi Awatar nataszach
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Kraków (PL)
    Posty
    726
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    "nataszach - bardzo dziękuję, za docenienie moich 'wyfocin'
    Wiedziałem co robię - rozczulając co wrażliwszych - dzieckiem na początek JA TAM ZAPĘDÓW MACIERZYŃSKICH JESZCZE NIE MAM, BARDZIEJ DZIADEK MNIE ROZCZULIŁ
    Zaś gratki za tytuł - należą się wspomnianym dobrodziejom. OJ NALEŻĄ SIĘ, NALEŻĄ

    CO DO KOLEJNEJ SERII - NIE WIEM CZY TAKI BYŁ ZAMYSŁ, CZY NIE - ALE PODOBA MI SIĘ ŻE STAŁEŚ Z BOKU I FOTOGRAFOWAŁEŚ INNYCH LUDZI ROBIĄCYCH SOBIE TZW ZDJĘCIA Z D**Y CZYLI NA TLE SŁUPA, ŚMIETNIKA I INNYCH ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH
    JA OSTATNIO WZIĘŁAM SIĘ NA SPOSÓB I JAK WIDZĘ TAKIE SYTUACJE, TP PO PROSTU BEZCZELNIE I Z PREMEDYTACJĄ WŁAŻĘ LUDZIOM W KADR
    "Bo jak zrobisz akt to Ci go zawsze k**a mać przez pryzmat cycków i d**y oceniają. A potem się dziwić kobietom, że pozowanie do aktów jest traktowane jako pochodna dziwkarstwa."
    Pozdrawiam, Nataszach

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.