Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: MJU 1030 SW vs. TOUGH 8000

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    MJU 1030 SW vs. TOUGH 8000

    Witam, przegrzebałam forum , znalazłam co nieco (jeśli przegapiłam proszę o naganę ) ale nigdzie nie wypatrzyłam konkretnej opinii odnośnie tych dwóch aparatów.
    Sprawa wygląda tak, że 1030 pojechał ze mną do Egiptu i na tym skończyła się jego przygoda- teoretycznie brudne styki, woda mu wleciała w okolice baterii i karty, działał, tylko karty nie czytał. Mimo wszystko postanowiłam sama nie grzebać i odesłałam sprzęt na gwarancji do serwisu.
    (swoją drogą jestem mile zaskoczona profesjonalizmem tego serwisu, bezproblemowością , terminowym i jakże dogodnym załatwieniem sprawy )
    Odesłałam, poczekałam tyle ile trzeba i dziś ups przywiozło paczuszkę z Olympusa- szczerze mówiąc myślałam,że mi go odeślą z przysłowiowym: "bujaj się jak popsułaś", albo przeczyszczą styki, ale:
    przysłali nowego Tough 8000.
    Stąd pytanie- czy warto go zostawić, czy może sprzedać i kupić coś innego?
    To nie ma być jedyny aparat w domu, ani tymbardziej mieć najlepszych osiągów, ma być do zadań "specjalnych", które też nie są jakieś "specjalne"- basen, morze, standard. Spisuje się??

  2. #2
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kamila26 Zobacz posta
    Witam, przegrzebałam forum , znalazłam co nieco (jeśli przegapiłam proszę o naganę ) ale nigdzie nie wypatrzyłam konkretnej opinii odnośnie tych dwóch aparatów.
    Sprawa wygląda tak, że 1030 pojechał ze mną do Egiptu i na tym skończyła się jego przygoda- teoretycznie brudne styki, woda mu wleciała w okolice baterii i karty, działał, tylko karty nie czytał. Mimo wszystko postanowiłam sama nie grzebać i odesłałam sprzęt na gwarancji do serwisu.
    (swoją drogą jestem mile zaskoczona profesjonalizmem tego serwisu, bezproblemowością , terminowym i jakże dogodnym załatwieniem sprawy )
    Odesłałam, poczekałam tyle ile trzeba i dziś ups przywiozło paczuszkę z Olympusa- szczerze mówiąc myślałam,że mi go odeślą z przysłowiowym: "bujaj się jak popsułaś", albo przeczyszczą styki, ale:
    przysłali nowego Tough 8000.
    Stąd pytanie- czy warto go zostawić, czy może sprzedać i kupić coś innego?
    To nie ma być jedyny aparat w domu, ani tymbardziej mieć najlepszych osiągów, ma być do zadań "specjalnych", które też nie są jakieś "specjalne"- basen, morze, standard. Spisuje się??
    Spisuje. Ja z nim pływałem w jeziorze i basenie. Czasem się pojawiła lekka mgiełka wewnątrz obiektywu ale po paru chwilach znikała. Obrazki może nie wypluwa najlepsze ale do takich celów ten aparacik jest idealny. Cały czas na szyi na pasku, każda ciekawa chwila zatrzymana.
    mente et malleo

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dzięki, to chyba go zostawię
    No właśnie, na szyi- w egipcie zamiast przyglądać się rafie pilnowałam, żeby mi z tej szyi nie spadł, bo jakby się skulał w tą głębię to chyba by nie przeżył
    macie jakiś niezawodny patent na przywiązanie aparatu do siebie na wypadek wodnych szaleństw (typu właśnie snurkowanie tuż przy głębi)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25.11.10, 14:40
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.11.10, 16:50
  3. Oly TOUGH-8000 i kiepska jakość filmów?
    By darzur in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14.08.09, 20:03
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14.04.09, 08:45
  5. olympus mju 1030
    By jota in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17.01.09, 02:22

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.