Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: C60

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    C60

    Witam, mam prośbę do użytkowników Olympusa C 60. Mam mozliwość kupna tego aparatu i chciałbym poznać opinnie na jego temat. Cena jaką bym miał zapłacić za niego wynosi 500 zł. Czy warto ?

  2. #2
    Awatar wgerwat
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Chester UK
    Posty
    56
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    witam,
    Mialem ten model przez ok 6 m-cy i wspominam go bardzo dobrze. Jest to bardzo solidna konstrukcja jesli nie powiedziec pancerna. (metalowy korpus) co nie czesto zdaza sie teraz w kompaktach, wiele funkcji takich jak wybor ISO, WB wybor dzialania lampy a nawet pelen manual. Jezeli lubisz grzebac w ustawieniach to jest tu mozliwe.
    Bardzo fajna funcje jest histogram ktory wyswietla sie "na zywo". Generalnie duzo ustawien jak na taki maly aparat.
    Niektorym to przeszkadza i znajduja jego obsluge jako troche klopotliwa, ale zawsze mozna przestawic na Auto
    Trzeba tez pochwalic wyswietlacz, ma 1.8 cala ale jest bardzo czytelny.
    Ciekawa rzecza jest standardowo dolaczany pilot, bardzo fajna sprawa.
    Co do jakosci zdjec to nie jest zle, szczegolnie na zewnatrz. Gorzej wewnatrz, choc pewnosc autofokusa oceniam jako b.dobra. Kolory i ostrosc tez jest spoko.
    Kilka drobiazgow do jakich mozna miec zastrzezenia to dosc wolny zapis na karte (ale to wada prawie wszystkich olympusow) w porownaniu do konkurencji i dosc wolny mechanizm wysuwu obiektywu, ale wszystko podobnie jak u konkurencji.
    Co do ceny, ja swoj sprzedalem za 550 z karta 256mb i pokrowcem.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.