Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś mieć możliwość wielokrotnego wyboru w ankiecie Olyrulez?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • podoba mi się taka możliwość

    6 21,43%
  • bardzo chciałbym móc tak głosować

    6 21,43%
  • zdecydowanie jestem na tak

    9 32,14%
  • cieszę się ze mogę wyrazić swoje poparcie dla tej opcji

    7 25,00%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: sposób głosowania w konkursie OLYrulez

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria

    sposób głosowania w konkursie OLYrulez

    Mam pytanie do administracyji:

    KIEDY zostanie zaimplementowana możliwość głosowania na więcej niż jedno zdjęcie, powiedzmy na trzy?

    Mam trzy typy w obecnej edycji, wszystkie podobają mi się na tym samym poziomie. Ponieważ nie chcę wybierać jednego, nie głosuję na żadne.

    Przy możliwości wielokrotnego wyboru w ankiecie, zawsze mogę wybrać tylko jedno, dwa lub trzy, a teraz jestem skazany na jedno.

    Temat przewija się, a jak widzę, postęp zerowy we wdrożeniu

    Jeronimo: przenioslem na forum konkursowe (mysle ze nie ma tu za wiele postow, a ten temat spokojnie tu pasuje)
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    hehe a gdzie opcja ze jestem przeciw dziwna ankieta... a moze to manipulacja


    Juz kiedys ten pomysl padl i rozmawialem z Radkiem na ten temat i o ile pamiec mnie nie myli to mialo pozostac tak jak jest - czyli jeden glos. Zreszta zaczekajmy az szefo sie wypowie!

    Teraz problemem jest frekwencja czyli ilosc osob glosujacych, a nie ilosc glosow. Przy malej liczbie osob glosujacych mozliwosc wielokrotnego wyboru stworzy sytuacje ze bedzie kilka zdjec w czolowce i nie bedzie widac wyraznie faworyta. Jakby bylo z 500 osob glosujacych, a nie tak jak jest teraz ze 50 to IMHO mialby to wiekszy sens.

    pozdrawiam
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    eee tam, od razu manipulacja - po co takie mocne określenie

    A ja myślę, że ponieważ jest mało głosujących, to ważna jest ilość głosów.
    Zawsze można przecież głosować jak dotychczas (w sensie, że nie ma przymusu wybierania wszystkich opcji)? Jak są dwa pierwsze miejsca to krótka dogrywka i po sprawie.

    Słucham dalszych argumentów. I Jeronimo - bez krępacji - możesz zagłosować w mojej ankiecie... dowolnie*...

    *ale tylko w ramach zaproponowanych opcji
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    no ja juz swoje napisalem.... jak nie bedzie wyraznego faworyta to zrobi sie zbedna dyskusja, a moze i nawet placz

    /EDIT
    BTW. zakladasz swoje ankiety, a w ankiecie konkursowej jeszcze glosu nie oddales... why?
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    BTW. zakladasz swoje ankiety, a w ankiecie konkursowej jeszcze glosu nie oddales... why?

    tak jak pisałem wyżej. mam kilka zdjęć które mi się w równym stopniu podobają, żadne z nich nie wysuwa się na prowadzenie, w związku z tym nie głosuję wcale
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

  6. #6
    excel
    Gość
    Wybierz tylko 4 odpowiedzi
    (więcej odpowiedzi będzie ignorowane)

    Czy chciałbyś mieć możliwość wielokrotnego wyboru w ankiecie Olyrulez?
    podoba mi się taka możliwość
    bardzo chciałbym móc tak głosować
    zdecydowanie jestem na tak
    cieszę się ze mogę wyrazić swoje poparcie dla tej opcji


    Jak mozna ignorowac wiecej niz 4 odpowiedzi, jezeli mozliwosci odpowiedzi mamy 4

    Pozdrawiam,
    excel

  7. #7
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Heh to standardowa formułka... pisz do autorów skryptu ;p

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez blady
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    BTW. zakladasz swoje ankiety, a w ankiecie konkursowej jeszcze glosu nie oddales... why?[/quote]

    tak jak pisałem wyżej. mam kilka zdjęć które mi się w równym stopniu podobają, żadne z nich nie wysuwa się na prowadzenie, w związku z tym nie głosuję wcale
    nawet jesil beda zmiany to nie w dzialajacej ankiecie! zreszta za glosowanie moglbys cos dostac... no ale szczesciu trzeba pomagac (samo sie nie zaglosuje i nie wygra)

    pozdro
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Blady, pewnie mamy tę samą trójkę na myśli
    No szkoda mi tych nieocenionych. Zawsze w podsumowaniu piszę że "gdybym mogła, to".
    OT - jestem nieposzona, że z powodu awarii kompa nie mogłam zrzucić i obrobić swojej propozycji.

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    mam propozycje - teraz zaglosujcie (bo nie bede dotykal bierzacej ankiety - nie zmienia sie zasad w czasie gry)

    a co do przyszlych edycji konkursu to mozemy pogadac o wydluzeniu czasu nadsylanie zdjec na dany temat oraz o sposobie glosowanie i innych propozycjach.
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.