Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Blad FW w sp510?

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Blad FW w sp510?

    Zauwazylem juz kilkakrotnie dziwne zachowanie ekranu w w/w olku. Polowa ekranu jest biala, druga polowa w poziome biale paski, przez ktore widac obraz ktory normalnie powinien byc widoczny. Blad pojawia sie w roznych momentach - przy wlaczaniu, przy przejsciu do quickview z trybu fotografowania. Ponizej zdjecie ekranu, widac ze obraz zostal przesuniety w lewo. Jesli sie zmieni tryb kolem, lub wcisnie przycisk menu obraz wraca do normy. Blad pojawia sie zarowno w fw 1.0 jak i 1.1.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	200611_001_165.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	108,2 KB
ID:	713  

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Jak zmiana opr. nie pomaga to chyba pozostał tylko serwis Spróbuj poszukać w tym olku opcji resetowania do ustawień fabrycznych, w starszych uruchamiało to się kombinacja klawiszy z otwartą klapką karty pamięci.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  3. #3
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

    Re: Blad FW w sp510?

    Cytat Zamieszczone przez krzysiekz
    Zauwazylem juz kilkakrotnie dziwne zachowanie ekranu w w/w olku. Polowa ekranu jest biala, druga polowa w poziome biale paski, przez ktore widac obraz ktory normalnie powinien byc widoczny. Blad pojawia sie w roznych momentach - przy wlaczaniu, przy przejsciu do quickview z trybu fotografowania. Ponizej zdjecie ekranu, widac ze obraz zostal przesuniety w lewo. Jesli sie zmieni tryb kolem, lub wcisnie przycisk menu obraz wraca do normy. Blad pojawia sie zarowno w fw 1.0 jak i 1.1.
    Jeżeli aparat jest na gwarancjii to śmiało wyślij do serwisu, dziwna usterka, raczej samo nie przejdzie.
    było sobie życie

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Blad pojawia rzadko, i z tego co zauwazylem nie ma wplywu na dzialanie aparatu. Chyba poprostu jakies smieci zostaja mu w pamieci, i dopiero wywolanie innej funkcji powoduje przeczyszczenie. Gwarancje oczywiscie mam, wiec jak sie bedzie to nasilac to aparat powedruje do serwisu, ale wtedy na pare tyg. zostanie mi minton scam f1, a nim sie nie specjalnie da robic zdjecia

  5. #5
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez krzysiekz
    Blad pojawia rzadko, i z tego co zauwazylem nie ma wplywu na dzialanie aparatu. Chyba poprostu jakies smieci zostaja mu w pamieci, i dopiero wywolanie innej funkcji powoduje przeczyszczenie. Gwarancje oczywiscie mam, wiec jak sie bedzie to nasilac to aparat powedruje do serwisu, ale wtedy na pare tyg. zostanie mi minton scam f1, a nim sie nie specjalnie da robic zdjecia
    długo czekał nie będziesz około 2 tygodni, jeżeli chcesz zaryzykować to wyślij przed świętami, jeżeli może z tym żyć to czekaj do świąt(ale może sie zdarzyć że całkeim padnie, a na święta zostaniesz na lodzie prawie) i po świetach wyślesz. Na twoim miejscu wysłał bym teraz.
    było sobie życie

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam wszystkich, jestem nowy na forum i to mój pierwszy post Co do błędów na wyświetlaczu, to ja też miałem ten problem. Kupiłem Olka SP-510UZ i po kilku dniach, kiedy wyszedłem na dwór i robiłem zdjęcia przy niskiej temperaturze pojawił się pierwszy raz. Myślę jednak, że nie ma się czym przejmować. Jest to albo błąd softu albo poprostu wrażliwa elektronika

Podobne wątki

  1. Blad w ilosci zdjec w e-510
    By krzysiekz in forum E-System
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 3.08.08, 22:11
  2. SP510-UZ
    By Mussolinka in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11.10.07, 21:35
  3. Oly SP510 UZ
    By concita in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23.01.07, 23:25
  4. BLAD - D:3c81
    By Magus in forum E-System
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 8.06.06, 09:05

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.