Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: tlo do amatorskiego studia

  1. #21
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Mam tlo polipropylenowe. Wzialem je dlatego, ze sa to dopiero moje poczatki ze zdjeciami "studyjnymi", wiec wiecej kolorow nawet kosztem gorszej jakosci bardziej mi sie oplacalo.

    Tla dostalem brudne, chyba podeptane w jednym-dwoch miejscach. Naszczescie zabrudzenie latwo schodzi, a poza tym zazwyczaj nie wykorzystuje calej dlugosci tla, bo fotografowalem jakies dzbanki, szklanki itp. Duza zaleta (i chyba obowiazkiem) tych tel jest to, ze nie zostaja na nich slady po zlamaniach. Owszem, tlo sie "lamie", ale potem wystarczy je rozprostowac i nie ma na nim sladu zlamania. Gdzies czytalem, ze tlo to ma dosc duze dziurki i ze to widac na zdjeciach. Owszem, ma, jak je zobaczylem, to mialem pewne obawy, czy nie wywalilem peineidzy w bloto, ale jednak to nie przeszkadza. Nie widac tego. Powierzchnia wyglada na plaska na zdjeciach. Jestem dosc zadowolony z tych tel i calego zestawu, aczkolwiek z innymi tlami stycznosci nie mialem (no oprocz przescieradla ).
    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    le myslalem ze masz to tlo teksturowane

    no o polipropylenowym tle pisalem strone wczesniej... widze ze to normalka ze kazdy dostaje podeptane tlo :[ Mi jednak w tym tle nie tyle przeszkadza faktura dziurek (ktora z bliska widac) ale to ze jest troche przepuszczalne/przezroczyste...

    pozdrazwiam
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  3. #23
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    le myslalem ze masz to tlo teksturowane

    no o polipropylenowym tle pisalem strone wczesniej... widze ze to normalka ze kazdy dostaje podeptane tlo :[ Mi jednak w tym tle nie tyle przeszkadza faktura dziurek (ktora z bliska widac) ale to ze jest troche przepuszczalne/przezroczyste...

    pozdrazwiam
    To prawda, ze jest i dlatego tez ja stawiam je zawsze przed czyms (jakas szafa, sciana). Poza tym kombinowalem, czy by sie nie dalo jakos ciekawie oswietlac fotografowanego przedmiotu przez tlo, stawiajac lampe/y za tlem, ale narazie nic ciekawego mi nie wyszlo.
    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  4. #24
    ArtImg.PL
    Gość

    tła SCREEN

    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    west73 wielkie dzieki... ja nie zamowilem bo cos mnie na mailach olewaja a dzwonic mi sie nie chce... no i chyba nie zamowie


    Co do drugiego linka SCREEN WHITE 200 podgumowane
    wygada fajnie Obrazek

    duzym minusem jest to ze nie mozna czyscic no i ze w tej cenie tylko 200cm x 200cm (ja potrzebowalbym o wiele wiecej... wiec cena koncowa wyjdzie dosc duza - a narazie nie wiadomo ile to jest warte). Zreszta jakos mi sie wierzyc nie chce ze te fotki z modelkami to byly robione na takim tle http://www.artimg.pl/allegro/img_2176.jpg
    Witam,
    jeśli masz wątpliwości to zapraszam do mojego studia, używam moich teł wiec mozna je szybko przetestować...
    Pozdrawiam
    Krzysiek
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_9291_850_116.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	22,2 KB
ID:	1397  

Podobne wątki

  1. Wyposażenie studia do 12 tys. zł
    By luc4s in forum Studio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 6.12.10, 12:22
  2. Wyposażenie amatorskiego studia - gdzie kupić??
    By Beefheart in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16.10.09, 10:46
  3. Wydziały fotograficzne...studia
    By Igorra in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 26.03.09, 01:16
  4. Zestaw do studia
    By dinx6 in forum Studio
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23.02.08, 14:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.