Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: TeleOly

  1. #1
    Part
    Gość

    TeleOly

    Na prośbę Jeronimo jeszcze raz, ale szczegółowo, opisze zasady zabawy (pseudo konkursu).

    Na początek ktoś z administracji forum (admin, albo moderator działu) poda pierwszy temat. I jest to jedyny wyjątek. Tematem musi być tytuł polskiego, albo zagranicznego, filmu lub serialu. W przypadku produkcji zagranicznej tytuł musi być spolszczony. Tytułu pozostawia się do dowolnej interpretacji. Przykład: tytuł filmu, to „Janosik”. Zdjęcia mogą obrazować: zamek na wzgórzu, górala, owce na hali, owczy ser, stok porośnięty lasem, jaskinie itd., itd. Ważne, żeby autor - w razie wątpliwości - byłby w stanie w jakiś sensowny sposób umotywować, dlaczego wstawił takie zdjęcie.

    Po ogłoszeniu tematu przez trzy tygodnie można będzie nadsyłać zdjęcia na zadany temat, po czym odbędzie się tygodniowe glosowanie. Zwycięzca (niejako w nagrodę) będzie miał możliwość zaproponowania kolejnego tematu, przy czym od Jego decyzji nie ma odwołania. Chyba, ze zrezygnuje z takiej możliwości. Wtedy wracamy do początku, czyli kolejny temat proponuje administrator.

    I tak do bólu.

    Jak się pomysł spodoba, to może się uda z nim ruszyć. Potrzeba tylko Waszego poparcia.

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Ja popieram

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Re: TeleOly

    Cytat Zamieszczone przez Part
    Na prośbę Jeronimo jeszcze raz, ale szczegółowo, opisze zasady zabawy (pseudo konkursu).

    Na początek ktoś z administracji forum (admin, albo moderator działu) poda pierwszy temat.
    na jaka prosbe! zapytales czy moze cos takiego byc to odpisalem. Miales sam wrzucic temat i zaczac cala 'zabawe' zeby sie przekonac czy cos z tego wyjdzie....
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Magus
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    719
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Coś was komunikacja zawodzi

  5. #5
    excel
    Gość
    Witam,

    kiedys zaproponowalem probe wykonania zdjecia na podstawie podanych elementow skladowych tematu. Ta forma organizowania konkursu fotograficznego zmusza zarowno autorow zdjec, jak i odbiorcow do maksimum wyobrazni.

    Podam przyklad:
    1. niezlomny, jak zelazo
    2. konstrukcja
    3. emocje
    4. nieugiety, jak kamien
    5. struktury


    Moze warto i nad ta forma pomyslec? Propozycja Part jest niewatpliwie ciekawa, tyle, ze elementy skladowe tematu, sa podaner w filmie, w wyzej podanej formie wszystko nalezy wymyslic samemu.

    pozdrawiam,
    excel

  6. #6
    robin102
    Gość

    Re: TeleOly

    Cytat Zamieszczone przez Part
    Tematem musi być tytuł polskiego, albo zagranicznego, filmu lub serialu. W przypadku produkcji zagranicznej tytuł musi być spolszczony. Tytułu pozostawia się do dowolnej interpretacji. Przykład: tytuł filmu, to „Janosik”. Zdjęcia mogą obrazować: zamek na wzgórzu, górala, owce na hali, owczy ser, stok porośnięty lasem, jaskinie itd., itd. Ważne, żeby autor - w razie wątpliwości - byłby w stanie w jakiś sensowny sposób umotywować, dlaczego wstawił takie zdjęcie.............
    Jak się pomysł spodoba, to może się uda z nim ruszyć. Potrzeba tylko Waszego poparcia.
    Jestem bardzo za . Szczególnie za Janosikiem albo Rudym102 , że o Robinie z lasu nie wspomnę.

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Można przeca ciągnąć kilka konkursów-zabaw w tym dziale. Pomysł excela jest równie ciekawy.

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Pomyślcie lepiej, jak rozpropagować wśród forumowiczów istniejący konkurs Oly Rulez. Głosujących tylu, co kot napłakał.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  9. #9
    robin102
    Gość
    z OLY RULEZ rzeczywiscie ciężka sprawa jest. Ale ma za to pomysł na nowy konkursik . pomysł co prawda stary bo zapożyczony z zaprzyjaźnionego forum, ale może na zimowe wieczory dostarczyć sporo zabawy.
    Tytuł konkurs PRAWIE JAK ......
    No i wrzucamy tu fotki z podpisem bo w tym konkursiku podpis to połowa sukcesu. Zdjęcie i podpisek powinny zawierać jakąś aluzje dygresje , no wiecie o co chodzi.
    Więc prośba od mnie , żeby admin takowy konkurs założył -nowy wątek w widocznym miejscu podczepil , a ja zobowiazuje się na zajawkę wrzucić pierwsza fotkę , chyba , że mnie ktoś uprzedzi więc prosze bardzo - nawet zapraszam.

    ps.
    nie technika jest najważniejsza ale połączenie fotki z PRAWIE JAK .....

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Wracając do OluRulez, to może dobrym pomysłem byłoby rozlosowanie wśród głosujących koszulki Olympusa. Może to zachęciłoby ludzi do głosowania? Co ty na to Radosławie?
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.