Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: O świcie fajna góra i Adrian mnie zniewala

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria

    O świcie fajna góra i Adrian mnie zniewala

    Dwie fotki ilustrujące niesamowitą głupotę, która ma prawo być obecna na naszych ulicach, ponieważ przybrala postać reklamy, a ta jest nietykalna w kraju wolnorynkowej swobody.
    Pzdr, TJ



  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    chcesz powiedziec ze razi Cie tego typu reklama i ze jest ona niespotykana w innych krajach? troche tez nie rozumiem co do tego ma glupota... przeciez do to marketing...


    BTW
    rozumiem ze nie mamy oceniac - twoich - zdjec tylko prowadzic dyskusje na temat bilbordow tak wiec przeniose pozniej do Hydeparku
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  3. #3
    excel
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    chcesz powiedziec ze razi Cie tego typu reklama i ze jest ona niespotykana w innych krajach? troche tez nie rozumiem co do tego ma glupota... przeciez do to marketing...


    BTW
    rozumiem ze nie mamy oceniac - twoich - zdjec tylko prowadzic dyskusje na temat bilbordow tak wiec przeniose pozniej do Hydeparku
    Jeronimo,

    cos ostatnio duzo nie rozumiesz, zbyt duzo jak na moderatora. Przez pokazanie zdjec chce sie cos przekazac wszystkim, a nie tylko tobie. A to, czy ty intencje autora rozumiesz, czy tez nie, nie powinno byc przedmiotem dyskusji. Autor fotki wyraznie opisuje swoje spostrzezenia, a ty, zreszta nie po raz pierwszy dopisujesz historyjke - twor wybujalej fantazji.

    excel

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    jeronimo,
    Napisz, na jakiej podstawie podjąłeś decyzję (co komunikujesz powyzej jednoznacznie) o przeniesieniu wątku do Hyde Parku. Poczekaj na oceny zdjęć.
    Pzdr, TJ

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez excel
    Jeronimo,

    cos ostatnio duzo nie rozumiesz, zbyt duzo jak na moderatora. Przez pokazanie zdjec chce sie cos przekazac wszystkim, a nie tylko tobie. A to, czy ty intencje autora rozumiesz, czy tez nie, nie powinno byc przedmiotem dyskusji. Autor fotki wyraznie opisuje swoje spostrzezenia, a ty, zreszta nie po raz pierwszy dopisujesz historyjke - twor wybujalej fantazji.
    widze ze musisz cos od siebie dorzucic :P czyzby to jakis atak za ostatnie dyskusje na twoj temat oraz zasluzonego 24h bana LOL. "wybujala fantazja" hehe dzieki nie wiedzialem... Nie obraz sie ale na tego typu teksty z twojej strony to juz nie zwracam uwagi...
    Chyba nie zauwazyles ze pytalem autora postu a nie ciebie wszystko wiedzacego.

    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski
    jeronimo,
    Napisz, na jakiej podstawie podjąłeś decyzję (co komunikujesz powyzej jednoznacznie) o przeniesieniu wątku do Hyde Parku. Poczekaj na oceny zdjęć.
    Pzdr, TJ
    nie przenioslem odrazu tylko napisalem o tym zamiarze - wlasnie po to zebys mogl jako autor zareagowac oraz dlatego ze nie bylem pewny czy to bedzie dobre rozwiazanie... no i teraz juz wiem





    Pozwole sobie przytoczyc jeszcze raz to co napisales nad zdjeciem
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski
    Dwie fotki ilustrujące niesamowitą głupotę, która ma prawo być obecna na naszych ulicach, ponieważ przybrala postać reklamy, a ta jest nietykalna w kraju wolnorynkowej swobody.
    zeby wrocic do glownego watku i mojego pytania. Nie wrzuciles tylko zdjec ale tez komentarz wiec pytam - Gdzie ty jako autor tego zdjecia widzisz glupote?
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Pierwsz fajna, ale trochę zabałaganiona. Szkoda, że nie stałeś bliżej dziewczyny i nie zrobiłeś pionowego kadru, tak by widać było tylko dziewczynę i reklamę z torsem pani w bikini. Prawa strona odwraca uwagę. Ale ogólnie jest OK, fajna mroczna tonacja.

    Szkoda, że na drugiej focie nie ma człowieka, ale to takie moje zboczenie. Bardzo niewiele fot mi się podoba, jeśli nie ma na nich dwunożnych ssaków z gatunku homo-sapiens.

    PS. Tadeusz, tej głupoty o której wspomniałeś to nie dostrzegam. Ot, reklamy jak reklamy.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Fotografie ciekawe, zwaszcza pierwsza.
    Również głupoty nie dostrzegłem, nie ma w nich nic nawet kontrowersyjnego, a zrobiliśmy debatę w redakcji na temat tych zdjęć i reklam na nich.
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Przeworsk
    Posty
    271
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Tadeuszu zdjecia uznaje za ciekawe i po czesci sie zgodze z przedmowcami ze nie widac tu glupoty, choc kazdy inaczej moze interpretowac owe reklamy, ktore kojarza sie bardziej z erotyka anizeli reklamowanym towarem lecz w takim juz zyjemy swiecie ze to wlasnie jest jeden z najlepszych sposobow zwrocenia uwagi przechodnia. Jest w tym i glupota i logika jednak tak jak juz napisalem kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat. Tadeuszu wypowiedz sie wiecej o tych zdjeciach, jesli mozesz napisz wiecej na temat glupoty widzianej przez Ciebie na fotkach.

    Pozdrawiam
    Kuba_psk

  9. #9
    excel
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    widze ze musisz cos od siebie dorzucic :P czyzby to jakis atak za ostatnie dyskusje na twoj temat oraz zasluzonego 24h bana LOL. "wybujala fantazja" hehe dzieki nie wiedzialem... Nie obraz sie ale na tego typu teksty z twojej strony to juz nie zwracam uwagi...
    Chyba nie zauwazyles ze pytalem autora postu a nie ciebie wszystko wiedzacego.
    Do "dorzucaniä czegos od siebie"mam takie samo prawo, jak kazdy inny na tym forum. Musialbym reprezentowac saoba inny poziom, gdybym mial sie znizyc do poziomu, z ktorego sie atakuje. Nie, ja nie atakuje, wypowiedzialem swoje oburzenie po kolejnych twoich aroganckich komentarzach.
    Na temat "zasluzonego"bana zamilcze, poniewaz jest wiadomym, ze w sytuacjach, gdzie popelniasz ewidentny blad, nie stac cie nawet na jedno slowo wytlumaczenia, nie mowiac juz o slowie "przepraszam".

  10. #10
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    nie rozumiem dlaczego excel wyjechal na jeronimo z pretensjami, ze pyta co autor zdjecia mial na mysli biorac na warsztat glupote.

    sam sprawy nie rozumiem, bo bilbordy jak bilbordy. ich tresc mnie nie zenuje. (widzialem gorsze)

    nie rozumiejac o co kaman, odrzucam myslenie, ze chodzi o pieniadze i probuje te zdjecia rozkminic.

    calkowicie nie dopuszczam myslenia, ze drazni nas uzywanie cielesnosci, erotyki w rekamach. maja one byc skuteczne, maja poruszac do zywego chwytajac odbiorce za ludzkie instynkty.

    jedyne wnioski do nakich dochodze, to ze:

    I.
    foto 1 opowiada o gorze ciala ludzkiego, a foto 2 o dolnych czesciach ciala. ot taka zaleznosc. na jedynce nie zauwazamy nog a na dwojce nie zwracamy zbytniej uwagi na piersi dziewczyny.

    II.
    foto1 tak jak w opisie - ma fajna gore a niefajny dol. gora jest czytelnie doswietlona a dol zdjecia jest ciemny. stad "fajna gora"

    III. doszedlem do punktu III i nic nie przychodzi mi wiecej (sensownego) do glowy. na foto 2 jednak zenuje mnie zlozenie "adrian mnie zniewala". uwazam to za lekko prostackie haslo.

    suma sumarum nie rozumiem czemu tadeusz wrzucil ten dokument. nie moge doczekac sie konkretow na ten temat

Podobne wątki

  1. las nad Drawą o świcie - lato
    By zbikot in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 9.11.06, 09:34
  2. Dla mnie nowość.... ale piszę że tylko dla mnie :)
    By Dorian_30 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4.01.05, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.