Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Poczatki...

  1. #1
    Part
    Gość

    Poczatki...

    Wstawiam na prosbe jednego z kolegow. W tym roku, to juz i tak chyba beda wszystkie fotki z latania, bo juz po sezonie. Szczerze powiedziawszy, to zdjecia nie sa za specjalne, ale dopiero zaczynam sie uczy E-500...

    1.

    2.

    3.

    Ps. Wiem, wiem. Kadrowanie generalnie "lezy", ale wierzcie, lub nie, ale "tam" naprawde ciezko sie kadruje, bo nie ma czasu.

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    wcale nie lezy to kadrowanie...
    całkiem przyzwoite fotki - fajna ostatnia.
    Środkowa nie oddaje tego że to ze skrzydła robione, równie dobrze mogłaby powstać np z położonego obok wzniesienia. Ale to jej wcale nie umniejsza, widziałbym więcej nieba nad nią tylko.
    1i3 są naprawdę ciekawe, ze wskazaniem na 3.

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Ja chyba ze wskazaniem na 1. Fajna kompozycja się robi z tym białym mazajem

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Co do kadrowania to jeszcze popracujesz nad tym, ale i tak po tym co pokazales nie ma co specjalnie narzekac. Pierwsza bylaby chyba lepsza gdyby ujecie bylo pionowe, druga kiepsko oddaje (sam nie wiem) wielkosc gory/skałki, zas trzecia jest dobra.

    Mało fotek jest takich jak te co zaprezentowales i jesli zechcesz to mozesz miec monopol na takie ujecia. Wal foty i wstawiaj chetnie ogladne wiecej.
    ...był Olek jest A6000

  5. #5
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Jeżeli robiłeś te fotki, lecąc takim latawcem to gratuluje bo są świetne. Fakt trzecia jest najlepsza, ale nie możesz narzekać. Wielu ci może tylko pozazdrościć, bo nigdy takich fotek nie zrobią
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  6. #6
    Part
    Gość
    lessie: Co do środkowej fotki, to w oryginale były na niej buty widać, wiec z wiadomych powodow je uciąłem Ale masz racje... W tym wypadku, żeby oddać klimat zdjęcia trzeba było te "lacki" zostawić.

    agapiet: To biale, to dolomit, a scislej - wapno Polecam, bo z nieznanych mi powodow wszystkie kobiety sie smarują po twarzy

    kisi: Zawsze możesz sprobować i bedzie po moim monopolu Polecam, bo polaczenie takich dwóch hobby daje naprawdę duzo frajdy

    zibi1303: Robia takie fotki, robia. Tylko jeszcze nie wiedza, ze Olympusem sie robi najlepiej (i wcale nie żartuje).

    A ogolnie, to dziekuje wszystkim za komentarze. Jak cos jeszcze znajde ciekawego, to postaram sie wstawic. W przyszlym roku na 100%, ale w tym i na poczatku przyszlego pozostaja mi - niestety - fotki z gruntu

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    Posty
    2.579
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Re: Poczatki...

    Trzecie kapitalne.

  8. #8
    robin102
    Gość
    dziś za Łukaszem .
    Gratulacje

  9. #9
    | OlyJedi Awatar WUJEK MARO
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    485
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Part
    agapiet: To biale, to dolomit, a scislej - wapno Polecam, bo z nieznanych mi powodow wszystkie kobiety sie smarują po twarzy
    Part - bardzo interesujące zdjęcia. Chciałbym jednak naprostować jedną rzecz - jeśli fotografowałeś masyw dolomitowy, to nie ma on za wiele wspólnego z wapnem. Dolomit to podwójny węglan wapniowo-magnezowyCaMg(CO3)2, natomiast CaCO3 reprezentowany przez minerał kalcyt jest domeną skał wapiennych.

    Mógłbyś podać dokładniejszą nazwę miejsca, gdzie została zrobiona pierwsza fotka? Podoba mi się ta rzeka roztokowa. Pozdrawiam.

  10. #10
    Part
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez WUJEK MARO
    Dolomit to podwójny węglan wapniowo-magnezowyCaMg(CO3)2
    A rozpuszczales kiedys dolomit w wodzie?

    Cytat Zamieszczone przez WUJEK MARO
    Mógłbyś podać dokładniejszą nazwę miejsca, gdzie została zrobiona pierwsza fotka? Podoba mi się ta rzeka roztokowa. Pozdrawiam.
    Wloskie dolomity. A scislej - okolice Pieve d'Alpago.

Podobne wątki

  1. eka - początki
    By eka in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 11.07.11, 09:09
  2. Początki, początki...
    By Piotras_L1 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10.01.11, 17:47
  3. Początki
    By pawel11 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13.09.09, 01:50
  4. Początki z E-520
    By Lukas77777 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22.05.09, 09:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.