Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ćwiczenia pożarowe

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Ćwiczenia pożarowe

    Dzisiejsze cwiczenia w jednym z warszawskich szpitali (przy okazji test polowy sp510).

    1. Przyjechali, troszke spoznieni

    2. Pamiatkowe zdjecie przed akcja

    3. Do koszyczka zapraszam

    4. Mamy rannego

    5. Bedzie zyl?

    6. Ochotnik do skoku, wystap!

    7. Skacz, co ci zalezy...

    8. A co mi tam...

    9. Koniec zabawy, zwijac graty...

    10. O, straz przyjechala

    11. Poduszeczka

  2. #2
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    'jaki tu spokoj, fananana.. nic sie nie dzieje.. fananana..'

    1. nie wiem, co jest tematem zdjecia - czy rowery, pan, pani, czy moze - on rzuca sie w oczy - duzy czerwony samochod
    2. tu drazni nieostrosc. chyba drzaly ci lapki, prawda?

    3. bylo by na co popatrzec, gdyby nie galezie.. odleglosc odpowiednia, cos sie dzieje, tylko, trzeba sie podomyslac. jak na dokument - za trudna interpretacja.

    4. piatka z plusem, za helm u pana po prawo chlopaki - wolalbym gdyby byli w wykroku, a nie tak pol-na-pol. stoja jak dziewczynki, albo pazy ich goracy asfalt - (jedna noga w gorze)

    5. takie do lokalnej gazetki jeszcze by wpadlo. sa auta sluzb specjalnych, grupka gapiow, denat i sami ratownicy. mogles z innej strony ich uderzyc.

    6. to zdjecie z tej seri najbardziej mi podchodzi. jednak ochotnika tu nie widze. wszyscy sa z jednej bajki, maja obuwie ochronne

    7. pan w koszuli w kratke ma lepsze zdjecie, bo stal blizej. po co objales wszystkie pietra budynku i babeczki na dole?

    8. jak wyzej

    9. nie potrafie do niczego sie przyczepic, ale zdjecie malo ciekawe

    10. kadr malo ciekawy, zas sytuacja zainteresowala pacjenta w oknie

    11. mogles pokombinowac inaczej z ukladem pomaranczowego kosza i poduszeczki w tym samym kolorze. zlaly sie i nic nie reprezentuja.

    nie wiem, moze za szeroko kadrowales? sprobuj te fotki poprzycinac i ustal co jest najwazniejsze.

    czekam na kolejne twoje zdjecia. pozdrawiam

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Z podejsciem blizej byl problem. Dwaj panowie ktorzy tam cykali zdjecia byli tam oficjalnie i mogli wszedzie (prawie) lazic, ja stalem w miejscu ewakuacji personelu szpitala.
    Ale... jeszcze pare szpitali zostalo, wiec bedzie okazja sie poprawic

  4. #4
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Ale... jeszcze pare szpitali zostalo, wiec bedzie okazja sie poprawic
    nic lepszego w szkoleniu jak powtarzalnosc sytuacji. w takim razie gratuluje.

    panowie ktorzy tam cykali zdjecia byli tam oficjalnie
    chcesz to ci przygotuje identyfikator, na ktorym doczytasz sie informacji, ze jestes oficjalnie z olyclub drukniesz sobie i przyczepisz do kurtki.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.