Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120

Wątek: Lumix DMC-L1

  1. #11
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    celebrity:

    zacznij zapuszczać brodę. jak dojdziesz do pępka, to może wypocą tego 14-35 F=2.0, bo na razie nawet o tym nie słychać.

    myślę, że świetny byłby obiektywik 12-48 F=2.4, niechby nawet kosztował 3k.
    Każdy obiektyw dla 4/3 od 10 do 50mm zeświatłem do 2.8 będzie świetny nawet za więcej niż 3k

  2. #12
    | OlyJedi Awatar johan
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Siedlce
    Posty
    546
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Jest już nowy firmware do Panasa. Sporo poprawiono:
    fotopolis
    E-620 | HLD-5 | 14-42 | 40-150 |
    5DmkII | 50D | C20/2.8 | C28/1.8 | C50/1.4 | C85/1.8 | C100/2.8L IS | C200/2.8L II | 300/2.8L IS | TC 1.4X II | TC 2.0X II | 580exII

  3. #13
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Ten aparat to prawdziwe cacko i od samego początku podobał mi się znacznie bardziej niż 330ka Jestem tylko ciekaw jak wygodny jest ten mini grip ... czy miał ktoś to cudo w rękach?
    Pozdrawiam, Robert
    Był sobie Olek, piękny, wielki, czarny Olek z całą kompanią braci ...
    ... a jest ... żółta łódź podwodna ....

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Celebrity Plus chciał samo body panasloika sprzedać o ile dobrze pamiętam.
    Też bym sobie te ccacucho fundnął, kurde fajny jest , tylko ten napis.
    Napis "Robin" straszy na forum od dawna i jakos to wytrzymuje. Napisz kiedys cos przemyslanego. To sprawi Ci autentyczna i nieklamana radosc.
    Co ma napis do jakosci i funkcjonalnosci sprzetu? Chcesz miec napis kup Wasc Canona. Bedziesz trendy, jazzy, cool, spoko gosc! Robinie jeden!
    Twoj na zawsze Chomsky.

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    ja bym tego nie kupił, chyba że okazyjnie z zamiarem odsprzedania... mały wizjer i słaba ergonomia; w recenzjach też mu się za to dostaje.

  6. #16
    robin102
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez chomsky
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Celebrity Plus chciał samo body panasloika sprzedać o ile dobrze pamiętam.
    Też bym sobie te ccacucho fundnął, kurde fajny jest , tylko ten napis.
    Napis "Robin" straszy na forum od dawna i jakos to wytrzymuje. Napisz kiedys cos przemyslanego. To sprawi Ci autentyczna i nieklamana radosc.
    Co ma napis do jakosci i funkcjonalnosci sprzetu? Chcesz miec napis kup Wasc Canona. Bedziesz trendy, jazzy, cool, spoko gosc! Robinie jeden!
    Twoj na zawsze Chomsky.
    Jakoś tak lubie wszystko po imieniu nazyawać . Jak apart to firmy specjalizującej się w aparatach , jak piwo te też nie Bakoma , albo wojak tylko Staropramen , jak ktoś cham to go chamem trzeba nazwać.

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Nie pomyslales Robinie przemadry, ze jak elekronika, matryce, lcd, i inne takie to moze byc Panasonic a nie Bakoma. Nie pomyslales, ze w dzisiejszych czasach wiecej jest elekroniki niz optyki i mechaniki i ze dawne doswiadczenia firm fotograficznych to za malo. Stad tez w branzy sa; Sony, Panasonik, Samsung, Casio itp.
    Wszystko sie zmienilo procz Ciebie Robinie, niestety!
    Twoj na zawsze Chomsky.

  8. #18
    robin102
    Gość
    to moje lubienie i niech tak zostanie . wolisz wódkę od piwa niech tak zostanie

  9. #19
    | OlyJedi Awatar Dempsey
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Poznań/Buk
    Posty
    349
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    A ja muszę powiedzieć, że nieco sobie ze strony Panasonica poczytałem o tym aparaciku i zdaje się, że na przykład LV zaimplementowali w nim lepiej niż w E330... jeśli dobrze zrozumiałem, to jest tam histogram na żywo, widać też wynik ustawionego balansu bieli, a nawet prześwietlenia na żywo - zdaje się, że nic z tego w E330 nie było a wszystkie te funkcje uważam za przydatne (szczególnie histogram i balans bieli). Podejrzewam, że dając Panasonicowi odrobinę czasu można będzie oczekiwać doskonałych wyrobów - moim pierwszym w życiu aparatem był Panasonic FZ20 i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę (no dobra szumił... ale Olek też ). Z błyskawicznego rozwoju tej firmy na fotograficznym poletku to inni powinni się uczyć W końcu jeszcze nie tak dawno drwiono, że Panasonic to kuchenki mikrofalowe robić powinien a nie się za fotografię brać... a teraz co Optyczna stabilizacja obrazu w najtańszych małpkach, pierwsze na świecie małpki z zoomen od 28mm (w ekwiwalencie małego obrazka) gdy standardem jest 35-38mm - to spora różnica. Zoomy 12krotne ze stałym światłem 2.8, teraz lustrzanka z LV zaimplementowanym lepiej niż w pierwowzorze... W takim tempie aż ciekawość bierze, do czego dojdą za następne pięć lat (bo zdaje się, że pod koniec 2001 roku pokazali swój pierwszy aparat cyfrowy). Gdyby Canon, czy Nikon (albo też nasz ukochany Olympus) robili postępy w takim tempie, to teraz nie wiem czym byśmy focili... implantami w oczach
    OLYMPUS E-500, ZD 12-60/2.8-4.0, ZD 14-45/3.5-5.6, ZD 40-150/3.5-4.5, FL-36, filry HOYA polaryzacyjny LINIOWY i połówkowy-szary

  10. #20
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Dempsey, co do tych zalet L1 dodałbym pełną kompatybilność ze stabilizacją w szkłach.
    Są gdzieś już zdjęcia robione przez użytkowników z L1?

    ps bakoma to danon. danona nie kupuję bo mi nie smakuje, a bakoma jest ok i się zajadam, dlaczego?
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

Podobne wątki

  1. Panasonic Lumix DMC-G2
    By rodzyn in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 172
    Ostatni post / autor: 31.05.13, 20:56
  2. Lumix G Fisheye 8 mm / F 3.5
    By Wieprz in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 9.11.12, 11:15
  3. EP1,EP2 i lumix 20/1.7 ?
    By ksb in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28.04.10, 23:59
  4. Panasonic Lumix G HD
    By C+ in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 10.04.09, 21:28
  5. Lumix FZ-20
    By HrabiaMiod in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 3.11.06, 10:09

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.