Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: konkurs OLy...jedno pytanie ale ważne

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    28
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    konkurs OLy...jedno pytanie ale ważne

    W regulaminie konkursu OlyRulez w ostatnim punkcie pisze że zdjęcia MUSZĄ byc wykonane aparatem olympus.

    Czy mogą to być zdjęcia zeskanowane ale wykonae analogiem Olympusa? Czy maja to byc tylko zdjęcia z cyfry Olka?

    Bo tak naprawdę tylko cyfrowe mozna zweryfikować czy zostały zrobione Olympusem. I czy ktoś to weryfikuje? Bo jeżeli nie to mozna zamieścioć każde zdjęcie ii mówic że zrobione Olkiem.

    PS. To że o to pytam nie znaczy że tak chce zrobić lub zrobilem, ale nie wszytskie zdjęcia po ściągnięciu mają w exifie dane.

  2. #2
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    My i tak poznamy że to olkowe , dawj tez te z analoga, PRZEDEWSZYSTKIM !!
    było sobie życie

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Re: konkurs OLy...jedno pytanie ale ważne

    Cytat Zamieszczone przez michaelangelo
    Bo tak naprawdę tylko cyfrowe mozna zweryfikować czy zostały zrobione Olympusem. I czy ktoś to weryfikuje? Bo jeżeli nie to mozna zamieścioć każde zdjęcie ii mówic że zrobione Olkiem.
    tak napisales ze mam wrazenie ze sobie odpowiedziales Tak czy owak najlepiej jak szef napisze... (bo ja tylko gdybam... a ostatnio gdybanie na forum modne :P)
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    28
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    A kiedy SZEF sie wypowie?

  5. #5
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez michaelangelo
    A kiedy SZEF sie wypowie?
    pewnie dziś, jak się wyśpi
    było sobie życie

  6. #6
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria

    Re: konkurs OLy...jedno pytanie ale ważne

    Cytat Zamieszczone przez michaelangelo
    W regulaminie konkursu OlyRulez w ostatnim punkcie pisze że zdjęcia MUSZĄ byc wykonane aparatem olympus.

    Czy mogą to być zdjęcia zeskanowane ale wykonae analogiem Olympusa? Czy maja to byc tylko zdjęcia z cyfry Olka?

    Bo tak naprawdę tylko cyfrowe mozna zweryfikować czy zostały zrobione Olympusem. I czy ktoś to weryfikuje? Bo jeżeli nie to mozna zamieścioć każde zdjęcie ii mówic że zrobione Olkiem.

    PS. To że o to pytam nie znaczy że tak chce zrobić lub zrobilem, ale nie wszytskie zdjęcia po ściągnięciu mają w exifie dane.
    Chyba możemy Ci zaufać. To kwestia honoru (mało ostatnuio w pl wartego) i dobrego smaku.
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    28
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Dzieki SZEFIE za odpowiedź. Masz rację ale ja bym nazwał to raczej zwykła uczciwością bo honoru bym raczej w to nie mieszał.

    Mam jasność.

    Temat uważam za zamknięty.

Podobne wątki

  1. ważne ! - infproblem z C-2500 L
    By camions in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 1.02.06, 21:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.