Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Danzing

  1. #1
    Awatar |gh|
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    co cie to obchodzi?
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Danzing

    Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowy i poczatkujacy na maksa bo kupilem 1sza w zyciu hybryde... zamieszcze pare ujec a wy ocencie ... jestem ciekaw waszych uwag??

    Mam nadzieje zadomowic sie na tym Forum i czegos ciekawego od was sie nauczyc!

    P o z d r a vv i a m
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ratusz_gdanski_210.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	233,1 KB
ID:	434   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	street_bandvv_114.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	239,1 KB
ID:	435  

  2. #2
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    no to witansko, zycze dobrej zabawy
    twoje zdjecie nr 1, przede wszystkim jest krzywe. ten ratusz zaraz upadnie i dopoki go nie wyprostujesz nie spojze na pozostala tresc zdjecia.

    a foto 2, to b&w jest w nim cos. mysle, ze w gre wchodzi ciekawa perspektywa rownoleglych budynkow - krawedz dachow i wysoki budynek w tle. nie wiem jak inni, ale ja mam transmisje 3d. szkoda, ze u gory tak ciemne poplatalo sie z jasnym tworzac nieprzyjemny efekt. tymczasem pozdrawiam

  3. #3
    excel
    Gość
    Model aparatu: OLYMPUS SP-510 UZ
    Dołączył: 18 Wrz 2006
    Posty: 1
    Skąd: Danzing
    Gdansk, kolego GDANSK

    excel

  4. #4
    Awatar |gh|
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    co cie to obchodzi?
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Thx za uwagi . Co do "krzywizny" he he to troszku sie nie zgodze bo to byla fota z dosc bliska , spod Ratusza i pod katem... wiec to tak sie wydaje ze krzywo ale w odniesieniu do Neptuna i reszty wydaje sie poziom zachowany wiec ... ale dzieki za uwagi . p o z d r a w i a m



    Nie jeste jakims fanem niemiec i niemieckiego a Gdansk sie z tym kojazy i wydaje mi sie to oryginalne, kto wie ten wie ...

  5. #5
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    choc w gdansku nigdy nie bylem, zdaje sobie sprawe z tego, ze ten ratusz trzyma pion, jednak na zdjeciu, w mojej opinii widzialbym go albo mniej lecacego w prawo, albo przesunietego wogole w lewo, zeby zdjecie 'lepiej wazylo'. narazie strona prawa jest za ciezka.

    a mi danzing bardziej skojazyl sie z sesja tancerki samby w kusej kiecce

  6. #6
    excel
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez |gh|
    Nie jeste jakims fanem niemiec i niemieckiego a Gdansk sie z tym kojazy i wydaje mi sie to oryginalne, kto wie ten wie ...
    oryginalne? A jak Ciebie nazwie Heinrichem, bede tez oryginalny?

    excel

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.586
    Siła reputacji
    193
    Moja galeria
    gh
    Jesli piszesz skąd jesteś, to pownieneś wiedzieć, ze nie ma w Polsce miejscowości o nazwie Danzing, ani o nazwie Danzig. Chyba, że mieszkasz w innym kraju w miejscowości Danzing, a do Gdańska wpadasz na sesje zdjęciowe.
    Gdańsk nie Danzig.
    Danzig nie Danzing.
    Pzdr, TJ

  8. #8
    | OlyJedi Awatar WG
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Wodzisław Śl.
    Posty
    118
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ohhh, ten Gdańsk. Kiedy tylko mam okazję to goszczę tam z nieukrywaną przyjemnością.
    W reinkarnację nie wierzę, ale jeśli coś w tym jest to kiedyś chyba pracowałem w którymś
    ze spichlerzy nad Motławą.

    Co do zdjęć. To się zgodzę, że pierwsze jest pochylone. Z tym Ratuszem to zawsze ten
    sam problem .

    Co do drugiego podoba mi się ... sam zrobiłem podobną fotę
    (Fuji S5500)

    Tak czy inaczej Gdańsk jest piękny ... strzelaj dalej i chwal się na forum.

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez |gh|
    Thx za uwagi . Co do "krzywizny" he he to troszku sie nie zgodze bo to byla fota z dosc bliska , spod Ratusza i pod katem... wiec to tak sie wydaje ze krzywo ale w odniesieniu do Neptuna i reszty wydaje sie poziom zachowany wiec ...
    Krzywo jest i tyle. Nie szukaj odniesień do Neptuna tylko wyprostuj fotę. W takich fotach nie wszystkie linie muszą być prosto - to w zasadzie niemożliwe. Ale budynek na focie na pierwszy rzut oka ma stać jak panu młodemu na weselu.

    Druga fota ma za mało kontrastu. Taka mdła wyszła. Ale kombinuj, kombinuj. Witamy na forum.

    PS. Mnie Danzig kojarzy się ze znakomitym zespołem o tej nazwie. Liderem jest Glenn Danzig i stąd ta nazwa. Muza z samego dna piekieł.

    PS. Nie widzę powodu, by się oburzać, że kolega wpisał Danzig zamiast Gdańsk. Zrobił przy tym literówkę, ale to już inna sprawa. Pewnie to miało być dowcipne.

    Gdybyś pochodził z Katowic, to mógłbyś wpisać Stalinogród. I wtedy naprawdę byłbyś dowcipny. W latach 50 pisarz Gustaw Morcinek (ten od łyska z pokładu idy) wpadł na genialny pomysł i przeforsował go. Przez pewnien czas (bodaj pod koniec lat 40. ubiegłego wieku) Katowice oficjalnie nazywały się Stalinogród.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  10. #10
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ja jeszcze w sprawie tego drugiego zdjecia (bw) - tez jest krzywo, moze to fajnie tak sie czubki schodza. i lepiej by bylo gdyby przyciecie na pierwszym planie nie szlo po oknach - tylko albo dalej, albo bez okien. albo po oknach ale z bardziej pionowymi pionami.

    rafal blyskotliwy jak zawsze

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.