Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ...... aaa może zaprzyjaźnimy się ?

  1. #1
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

    ...... aaa może zaprzyjaźnimy się ?

    "...... aaa może zaprzyjaźnimy się ?"


    P.S. dziękuję excelowi za tytuł.
    było sobie życie

  2. #2
    robin102
    Gość
    Fajny tytuł - ładny temacik i wykonanie.

  3. #3
    excel
    Gość
    Fotomic,

    Zatytulowanie tego zdjecia bylo efektem doskonale uchwyconej chwili, ktora - moim zdaniem, tak najwlasciwiej mozna bylo nazwac. Nawet jezeli zdarzenie to, tak naprawde nie mialo miejsca, to ja te fotke tak wlasnie odczytuje. Doskonale przedstawiles “ sprawdzanie podloza” potencjalnej przyjazni. Niepewnosc i nieufnosc stanowia prog - zda sie, nie do pokonania. Dialog ciala jest wspaniale ujety. Popatrz na niepewny dotyk dziewczecych raczek. Dziewczynka z prawej kontroluje reakcje, uwaznie przypatrujac sie twarzy kandydujacej na przyjaciolke. Dziewczynka z prawej sprawia wrazenie jakgdyby cala przyjazn zalezala wlasnie od niej - kiedy powie „nie chce sie z toba przyjaznic”, ta druga bedzie musiala zaakceptowac, albo tez blagac dalej (tyypowe kobiety).

    Fotomic, technicznie jest to – moim zdaniem bardzo poprawne zdjecie. Podobaja mi sie zywe kolorki sweterka na tle zielonych, nieco rozmytych krzewow. Moze ciasniej trzeba by wykadrowac, moze....

    Jestes dobrym obserwatorem. Dziewczynki nic nie wiedza o Twojej obecnosci i to tez jest widoczne.

    Pozdrawiam,
    excel,

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Świetna fota, gratulacje.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  5. #5
    | OlyJedi Awatar voovoo2
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    2.638
    Siła reputacji
    121
    Moja galeria
    Swietna...........ale wolałbym ciasniejszy kadr

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.586
    Siła reputacji
    193
    Moja galeria
    Zdjecie do mnie przemawia dokładnie tak, jak mówi tytuł. Swietnie, unikalnie autor zarejestrował podawanie rąk. Widoczne sa dwie odmienne postawy dziewczynek, co dodaje nie tylko uroku, ale wprowadza widza w świat dzieci, ich odnajdywanie się w trudnej sytuacji wymagającej kindersztuby, zdecydowania i empatii.
    Kadr mozna by zawsze ciąć, tylko należy pamiętać, że każde zmniejszenie ramki obrazu, to jakies tam odebranie przestrzenności, perspektywy, wędrówka w kierunku wąskiego kąta obiektywu.

    Pzdr,TJ

  7. #7
    | OlyJedi Awatar voovoo2
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    2.638
    Siła reputacji
    121
    Moja galeria
    Ciasniejszy kadr powodowałby ze odbiorca bez zbyt długiego oglądania mogłby sie skoncentrowac na spojrzeniu dziewczyki z prawej oraz rękach i dłoniach.ktore doskonale wspołgrają z tym spojrzeniem i pochyleniem głowy dziewczynki z lewej.Ale to tylko moje spekulacje

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.586
    Siła reputacji
    193
    Moja galeria
    voovoo2,
    Tyz prawda, coś za coś. MOje rozważania, to też sa takie fotospekulacje.
    Pozdr, TJ

  9. #9
    | OlyJedi Awatar gofer111
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Trzebiatów
    Posty
    157
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Zdjęcie mi się podoba, jak i ten kadr. A zwłaszcza kiedy ta jedna dziewczynka patrzy na drugą. Spontaniczna przyjaźń, niczym nieudawany kadr. Ładne kolorki.
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam Krzysztof W.

  10. #10
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Od publikacji zdjęcia mineło sporo czasu, przyglądałem się kolejnym komentarzom na temat tego zdjęcia. Wszystkim serdecznie dziękuję za opinie, cieszę się że zdjęcie zostało ciepło przyjęte.

    Dziękuję koledze excel za pomoc w dobraniu tytułu do zdjęcia, rzeczywiście dobrze dobrany tytuł to 50% zdjęcia, samo w sobie nie jest tak wyraziste.

    Kadr rzeczywiście mógłby być troszkę ciaśniejszy, ale jest taki jaki jest, nie chciałem go za bardzo ciąć.

    Jeszcze raz dzięki
    Pozdrawiam

    P.S. poniżej przedstawiam wersję B&W troszkę ciaśniejszą, ogólnie bardzo lubię B&W
    było sobie życie

Podobne wątki

  1. Odzyskanie zdjęć -może ktoś wie -może pomoże
    By Krzyś in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 31.01.06, 19:16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.