Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Czerwona kompozycja

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria

    Czerwona kompozycja

    Prosze o uwagi.


    Pzdr, TJ

  2. #2
    robin102
    Gość
    TADEUSZ !!!!! trza było wstawic do konkursu " czerwony "

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Robin,
    Niestety spóźniłem się, w czwartek bylem gotowy, ale już był szlaban.
    Pzdr, TJ

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    no dokladnie... wielka szkoda ze sie nie zalapales! fotka rewelacyjna. Super soczysty kolorek, dobra ostrosc... no i te kadrowanie i kompozycja otwarta... w sumie nawet nie wiem co to... ale fotka przyciaga...

    jedyne co bym moze w PSie poprawil.. to zalatal to cos po srodku :P ta 'skaze' :P
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    Posty
    2.579
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Re: Czerwona kompozycja

    Ładne, podoba mi się.

    Jedyne do czego bym się przyczepił to niski kontrast w czerwnieniach.

  6. #6
    | OlyJedi Awatar Piotr Grześ
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    2.209
    Siła reputacji
    49
    Moja galeria
    Tadeusz! Uwag brak, znakomite zdjęcie. Tak sobie porównywałem Twoje wcześniejsze fotki kwiatowe i muszę powiedzieć, że to zdjęcie bije wcześniejsze na głowę. Znakomita kompozycja dobre światło i ono przemawia do mnie. Pozdrawiam.
    E-3, E-300, ZD 14-54,ZD 40-150, ZD 35, ZD 50, ZD 70-300, ZD 50-200, ZD 9-18, ZD 35-100, EC-14 FL-36, FL-50R

  7. #7
    excel
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    jedyne co bym moze w PSie poprawil.. to zalatal to cos po srodku :P ta 'skaze' :P
    Chyba wiem o jakiej skazie mowisz, no pewnie ze mozna by zapackac, ale - moim zdaniem, i tak ginie ten malenki mankament w urokliwej calosci niekonwencjonalnie ujetego kwiatuszka. Kolor jest przep˙szny, kompozycja przednia, ciemne tlo jest, szczegolnie w tym zestawie kolorow - doskonale.
    A swiatlo? deliciae. Piekne, muslinowe swiatelko wyodrebniajace szczegoliki, chociaz moze mogles wydobyc ich jeszcze wiecej.
    Nie wiem, jak Ty to robisz, ale swiatlo na Twoich zdjeciach jest wyszukane, zaspakajajace zmysl estetyczny, ono zyje i pobudza do zycia, nadajac szczegolnego wdzieku i sily przekazu.
    Moim zdaniem - najladniejsze z zaprezentowanych przez Ciebie na forum.

    Pozdrawiam,
    excel

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Tadeuszu, mnie ten pręcik (czy też słupek, czy co to tam jest) kojarzy się fallicznie. Nikt tego nie zauważył???
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Rafał, masz freudowskie spojrzenie. To skojarzenie wskazuje na to, że autor fotki jest nosicielem kompleksu Edypa i prędzej, czy później, czy tego chce, czy nie chce, będzie zazdrosny o swoją matkę, a nawet może dojść do czynu skrajnego na konkurencie, czyli drugim rodzicu. Tymczasem całkiem nieświadomie eksponuje na fotkach symbole falliczne. Tak wygląda nauka Freuda. Zartuje oczywiście. Na obrazach (także fotkach) można się doszukać wielu symbolicznych znaczeń.

    Pzdr, TJ

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski
    Rafał, masz freudowskie spojrzenie. To skojarzenie wskazuje na to, że autor fotki jest nosicielem kompleksu Edypa i prędzej, czy później, czy tego chce, czy nie chce, będzie zazdrosny o swoją matkę, a nawet może dojść do czynu skrajnego na konkurencie, czyli drugim rodzicu. Tymczasem całkiem nieświadomie eksponuje na fotkach symbole falliczne. Tak wygląda nauka Freuda. Zartuje oczywiście. Na obrazach (także fotkach) można się doszukać wielu symbolicznych znaczeń.

    Pzdr, TJ
    Freud powiedziałby, że to Ty Tadeuszu wyszukujesz takie tematy bez udziału świadomości.

    Czy nikt oprócz mnie nie zauważył motywu fallicznego w focie Tadeusza? Jeśli nikt, to muszę poważnie zastanowić się nad sobą.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

Podobne wątki

  1. Kompozycja w fotografii
    By cypisek in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29.05.12, 11:43

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.