Strona 4 z 87 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 861

Wątek: torba / plecak

  1. #31
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez johan
    Ja mam Lowepro 4AW i wszystko co potrzebne się mieści. Jednak też muszę się rozejrzeć za plecakiem, bo na wyjazdy plecak jest lepszy...
    Torbę oczywiście zostawiam. Jakość wykonania Lowepro jest super!!!

    Ostatnio dokupiłem do transportu Lowepro Compu Trekker AW ze względu na laptopa, plecak dobrze wykonany tylko duży, nadaje się do podróży i dłuższe wypady, ale nie na spacery

  2. #32

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master
    Cytat Zamieszczone przez RobertW3D
    Cytat Zamieszczone przez celebrity plus
    Ale między 1 a 2 jest znaczna różnica
    Ale czy na tyle, żeby wepchać tam leżącego 14-45 i nasadzonego 40-150? Obawiam się, że byłoby tam bardzo ciasno a dostęp do drugiego obiektywu najlepszy by nie był ..
    Mam TLZ2 a jedynkę porównywałam. Do dwójki wchodzi E330 wraz z 14-45 i 40-150 - jeden zaczepiony do body, a drugi... no wlasnie... jezeli mam body+40-150, to 14-45 wciskam z boku, pionowo, jezeli mam krotszy obiektyw wraz z body, to tele musze trzymac w bocznej kieszonce... Do TLZ1 moze by to wszystko weszlo, ale na styk. Poza tym, na wieczku jest kieszonka na filtry etc wiec... czarno to widze
    A ja mam Lowepro Nova 2 AW i mieści się w niej bez problemu E500 z obiektywem + dwa zapasowe obiektywy + drobnica.
    Polecam wszystkim.
    Pozdrówka

  3. #33
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Hm, masz Dwójkę...? I to wszystko mieścisz?

    Słuchajcie, gdzie tu by w Trójmieście pomacać i poprzymierzać torby Lowepro Nova w MM ni ma]? Myślę o rozmiarze 3, ale nie wiem, moje minimum to E330 + 14-45 + 40-150 + FL36, ale myślę o 135-400 i 35 oraz jakieś bibeloty w stylu portfel, telefon, klucze, filtry, baterie etc...

    Właściwie to bym plecak chciała... Ale... No właśnie... Kompletnie nie wiem, co wybrać do w/w sprzętu + butelka wody + troszkę bibelotów. Dobre by było mocowanie do statywu, ale przede wszystkim plecak musi być lekki! Pomocy! Strasznie mi się ten Tamrack Expedition 4 podoba http://www.sklepfotograficzny.pl/tor...DITION-4-5574/ ale to waży prawie 2kg! O 1,5kg za dużo Albo ten FR-2 http://acropolis.pl/plecaki.html ale nie wiem, czy się pomieszczę...

    Pomocy!
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  4. #34
    | OlyJedi Awatar krzwoj
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Heidelberg
    Posty
    396
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Czesc!
    Gdzie w Trojmiescie mozna pomacac Lowepro to nie wiem, ale moze zerknij tutaj:

    Lowepro Nova 3 AW

    Moim zdaniem spokojnie pomiescisz swoje akcesoria w tej torbie.

  5. #35
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    również polecam TLZ-2, rządzi, bo człowiek nie czuje się jak wielbłąd.

    w 3city są przynajmniej dwa poważne sklepy foto, gdzie na pewno "pomacacie":

    Foto-Net http://www.foto-net.pl

    JARKOM: http://www.cyfrowe.pl

  6. #36
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    miałem LowePro CompuTrekker jedno co muszę powiedzieć to ciężki jak cholera. Ze swojego doświadczenia stwierdzam że plecak to jest dobry wtedy gdy sie wybieramy na wycieczkę i nie chcemy aby nam coś dyndało z boku(na plecach jest wygodniej cos tarmościć - np. w lesie).
    Trzeba przemyśleć dokładnie co potrzebujemy nosić.

    IMO najlepiej mieć obie rzeczy - niedużą torbę i duży plecak.

    Aktualnie mam torbę(NOVA 3AW) i muszę stwierdzić że czasami mi brakuje plecaka.
    było sobie życie

  7. #37
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Dzięki za linki Przy okazji podjadę do obu

    Mam TLZ2 i jest dla mnie niewygodna... Postawić jej się nie da, a dostęp do aparatu jest, jak dla mnie, trudny.

    Jak narazie moim ideałem jest... mój zwykły plecak Samsonite'a jest lekki, ale wygodny - jedyny mankament to to, że aparat noszę w zewnętrznej kieszeni (tzn takiej bardziej na zewnątrz, coś jak mała kieszonka w TLZ2), więc starczy, że o coś/kogoś zawadzę i może być niemały problem...

    BTW czy do Nova 3 zmieści się gdzieś z boku zeszyt A5? [tak, tak, szkolny zeszyt ] Hmmm a sama torba jest ciężka? :>
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  8. #38
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master
    Dzięki za linki Przy okazji podjadę do obu

    Mam TLZ2 i jest dla mnie niewygodna... Postawić jej się nie da, a dostęp do aparatu jest, jak dla mnie, trudny.

    Jak narazie moim ideałem jest... mój zwykły plecak Samsonite'a jest lekki, ale wygodny - jedyny mankament to to, że aparat noszę w zewnętrznej kieszeni (tzn takiej bardziej na zewnątrz, coś jak mała kieszonka w TLZ2), więc starczy, że o coś/kogoś zawadzę i może być niemały problem...

    BTW czy do Nova 3 zmieści się gdzieś z boku zeszyt A5? [tak, tak, szkolny zeszyt ] Hmmm a sama torba jest ciężka? :>
    torba jest lekka wejdzie w nią body ze szkiełkiem, drugie szkło(jakieś tele) i lampa do tego kupa pierdołek. Czy wejdzie zeszyt ? Chyba wejdzie(nie mam takiego zeszytu) ale zmieni profil od ciasnoty , zalezy jak gruby, czy twarda okladka czy miekka(nic dużego w kieszeń nie wciśniesz. Kieszyen w którą mógłby wejśc zeszyt jest między ciałem a torbą(z tej stron)
    było sobie życie

  9. #39
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Super, dzięki Coraz bardziej nakrecm sie na ta torbe ;]

    Chodzi mi o taki jakis zwykly notatnik - w TLZ2 w reku musze nosic ;] czesto w szkole robie fotki, a jednak notowac tez trzeba
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  10. #40

    Dołączył
    Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    42
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    ja ma E-1 z 14-54mm 50-200mm i fl-36 oraz zuiko 100mm f/2,8
    i do tego torbe Lowepro Stealth Reporter D100 AW w ktora manual juz sie nie miesci a o ladowarce itp mozna zapomniec. mam tez plecak na laptop+foto Crumplera The Formal Lounge, ktory jest o tyle fajny ze nie rzuca sie w oczy, ale nie ma na zewnatrz paskow na np statyw i grip ktory chcialbym dokupic tez juz nie wejdzie.
    pzdr.

Podobne wątki

  1. Potrzebna rada torba/plecak.
    By Wielblad in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16.03.10, 16:44
  2. Ktory plecak z ponizszych? :)
    By dog_master in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20.06.08, 12:38
  3. Torba czy plecak do C5060
    By mini21 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25.11.06, 10:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.