Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Pentax *ist DL za 1093.99 zł !!! Nieźle...

  1. #1
    The z00m
    Gość

    Pentax *ist DL za 1093.99 zł !!! Nieźle...

    Doznałem lekkiego szoku. Lustro za mniej niż 1100 zł to coś co przekroczyło chyba najśmielsze oczekiwanie rynku. Pentax robi miejsce w magazynach dla nowych produktów, ale to bez znaczenia. Normalna kolej rzeczy.

    LINK do oferty

  2. #2
    Awatar krishu
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    109
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    no i co z tego jak chyba wszystkie cyfry Pentaxa to sie nadaja .......
    jakby byly dobre to zostalbym przy systemie Pentaxa
    a prawie z kazdej cyfry Pentaxa idzie takie "siano" ze glowa mala

    kiedys nawet mialem jeden aparacik juz pierwszego dnia zdecydowalem ,ze go oddam
    i tak zrobilem
    moze optio 550 czy załuguje na jakas uwage reszta to lipa

  3. #3
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Pentaxa miałeś i oddałeś teraz olka chcesz sprzedawać... może to nie wina sprzętu tylko fotografa?

    Pentax to świetny sprzęcik, znajomy ma ista*DS i jest bardzo zadowolony, co więcej jego zdjęciom też nie można nic zarzucić...

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    97
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Nie podniecałbym się tą ceną. Owszem, tyle chcą za samo body, ale np. oferty (dużo lepszych od Pentaxa) zestawów Olympusa wychodzą jeszcze korzystniej, np.

    Olympus E-300 + 14-45 za 1900, odejmując 900 za nowy obiektyw, otrymujemy body za 1000zł

    Olympus E-1 + 14-45 + 45-100 + PS-SHLD2 za 3400, odejmując 1500 - cenę nowych obiektywów i 1000 za zestaw gripu otrzymujemy body za 900 zł.

    Pozdrawiam.

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez krishu
    no i co z tego jak chyba wszystkie cyfry Pentaxa to sie nadaja .......
    jakby byly dobre to zostalbym przy systemie Pentaxa
    a prawie z kazdej cyfry Pentaxa idzie takie "siano" ze glowa mala
    Czy masz cos na poparcie swoich slow... ?
    ...był Olek jest A6000

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    97
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ja też chciałem wierzyć, że ist DL/DS/ Samsung GX-1L/S robi dobre zdjęcia. Z różnych źródeł pościągałem wszelakie zdjęcia tych samych scen z tego aparatu i innych. Porównałem je według własnego gustu i pokazałem osobom, z którymi się w tym czasie widziałem. Według praktycznie każdego, już nawet mój kompakt (nie mówiąc o pozostałych lustrzankach) robi ciekawsze zdjęcia...

    Pozdrawiam.

  7. #7
    Awatar milo
    Dołączył
    Dec 2004
    Mieszka w
    łódź
    Posty
    499
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    to co mowisz nie ma zadnego pokrycia, sam jestem w posiadaniu DL'a i jestem zadowolony, najgorzej jak ktos tylko gada i gada bo widzial to i tamto, slyszal cos itp itd...
    pozdrawiam

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    97
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    A czy ja twierdzę, że nie można być z DL zadowolonym? Każdy aparat ma swoje wady i zalety. Są ludzie, którym wady te mogą nie przeszkadzać, a zalety czynić z niego znakomity aparat, a są tacy, którzy z zalet (np. w DL, według mnie, najbardziej ergonomiczny podgląd głębi ostrości, jaki wymyślono) nie będą korzystać, za to wady będą sprzęt w ich oczach dyskwalifikować. Mi bardzo nie odpowiada odwzorowanie kolorów i tonacja zdjęć z Pentaxa, ale dla Ciebie może być idealna. . Dużo zależy od zdjęć, które robi każdy z nas, od tego, jak chcemy rozbudować system...

    Tak naprawdę, wskazanie jednoznacznie najlepszego aparatu jest najbardziej karkołomnym zadaniem na świecie...

    Pozdrawiam.

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Dexter
    Nie podniecałbym się tą ceną. Owszem, tyle chcą za samo body, ale np. oferty (dużo lepszych od Pentaxa) zestawów Olympusa wychodzą jeszcze korzystniej, np.

    Olympus E-300 + 14-45 za 1900, odejmując 900 za nowy obiektyw, otrymujemy body za 1000zł

    Olympus E-1 + 14-45 + 45-100 + PS-SHLD2 za 3400, odejmując 1500 - cenę nowych obiektywów i 1000 za zestaw gripu otrzymujemy body za 900 zł.

    Pozdrawiam.
    Dexterku, gdzie znalazles takie ceny jesli mozna>
    Czesc.Ch.

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    97
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Dexterku, gdzie znalazles takie ceny jesli mozna>
    Czesc.Ch.
    Właśnie zdębiałem, jak stwierdziłem, że nagle praktycznie wszystkie sklepy internetowe wycofały swoje oferty E-1. Jeśli to właśnie jest Twój wybór, trzeba się spieszyć. Najlepiej znaleźć ofertę przez wyszukiwarkę lub portal typu Skąpiec.pl lub Kupujemy.pl .

    E-300 w tej cenie dostępny jest od ręki w jednym z poznańskich sklepów. Jeśli Cię to interesuje, namiary mogę podać w wiadomości.

    Pozdrawiam i nie mogę wyjść z szoku.

Podobne wątki

  1. Pentax K-x & Pentax smc DA L 55-300 mm f/4-5.8 ED
    By Karol in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 12.09.10, 20:15
  2. Pentax k7
    By EuroLiberty in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 19.02.10, 15:18
  3. Pentax K-7
    By salvadhor in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 3.07.09, 09:23
  4. Niezle z nasz szprychy sa... ;-)
    By DrMaksiu in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12.05.04, 15:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.