Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Olympus SP-320

  1. #71

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    68
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez anj76
    witam
    a mnie zdarzyło sie juz dwukrotnie, że po właczeniu aparatu jedyna dostepna opcja było formatowanie karty lub wyłaczenie go. Zgodnie z instrukcją pana z obsługi serwisowej olympusa, probowalam za pomoca jakiegos programiku zrzucic fotki na kompa, co niestety zostalo skazane na porazkę i tym samym starcilam wszystko z karty. Na szczescie wczesniej juz parokrotnie zgrywalam fotki wiec nie bylo duzego bolu, ale po sformatowaniu zrobilam kilka fotek i proble sie ponowil.
    Czy ktos moze spotkal sie z podobnym problemem?
    Obawiam sie ze bez reklamacji sie nie obedzie
    To mi wygląda na uszkodzoną kartę pamięci xD.

    Proponuje podłączyć aparat do komputera i wgrać na kartę jakieś duże
    pliki tak aby wypełnić prawie całą, następnie zgrać dane z karty na
    komputer, skasować na karcie i ponownie zgrać na kartę i tak kilkakrotnie.
    Jeżeli wystąpią problemy z odczytem/zapisem to masz "walniętą" kartę.

  2. #72
    Witam pierwszy raz! Ja mam podobny problem z kartą a do tego problem ze zdjeciami i PC. Zgrałem zdjecia na kompa, gdyż w aparacie pokazywało mi ERROR. W programie Olympusa otwieram zdjęcia (miniaturki) i pokazuje mi wszystkie . Jednak jeśli chcę wejść na niektóre zdjęcia pokazuje mi błędy. Plik jest, pojemność zdjecia np. 3 Mb a zdjecia nie mogę obejrzeć (oprócz miniaturki oczywiscie). Miał ktoś podobny problem?

  3. #73

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    68
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Snuupi
    W programie Olympusa otwieram zdjęcia (miniaturki) i pokazuje mi wszystkie . Jednak jeśli chcę wejść na niektóre zdjęcia pokazuje mi błędy. Plik jest, pojemność zdjecia np. 3 Mb a zdjecia nie mogę obejrzeć (oprócz miniaturki oczywiscie). Miał ktoś podobny problem?
    Spróbuj zobaczyć zdjęcia innym programem. Jeżeli nie da się obejrzeć to zdjęcia są uszkodzone. Możesz też sprawdzić na innym komputerze.

  4. #74
    Oglądałem-nic z tego. Na innym kompie to samo. Zdjęcia miniaturki pokazuje, dużych nie pokazuje

  5. #75

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    68
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Snuupi
    Oglądałem-nic z tego. Na innym kompie to samo. Zdjęcia miniaturki pokazuje, dużych nie pokazuje
    Wyjmij kartę i korzystając z pamięci wewnętrznej aparatu zrób kilka zdjęć, przegraj i zobacz czy też jest problem.

  6. #76

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Przepraszam widze temat aku był poruszany bardzo dawno. Więc chicałbym zapytać jakie aku byście polecili w tej chwili?? Sanyo HR-3U 2700mAh dalej są to te?? I jaką do nich ładowarke polecacie?? Z góry dziekuje?? Zmieszczę się w 200 złotych??

  7. #77
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Ja używam kompletu ładowarki i akumulatorków 2000mAh za łączną sumę ok 60 zł za komplet, ładowarka jest szybkoładowarką i od kilku miesięcy chodzi jak zegrek. Mójemu ojcu ładuję w niej akumulatorki do SP-320, sobie te same do lampy 430 EX i bardzo intensywnie to jest eksploatowane.
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  8. #78

    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Puławy
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    A ja mam pytanie dotyczące celownika w SP-320.
    Czy jest w nim możliwość wyłączenia ramki celownika, by na wyświetlaczu lub na TV po podłączeniu kabelkiem, był tylko sam obraz bez żadnych dodatkowych wskaźników?
    Chciałem używać aparatu jako kamery internetowej przez tuner TV. Niestety widać ramkę celownika co psuje efekt.
    Pozdrawiam.

  9. #79

    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Ja posiadam od 2lat SP-350 pomine kwestie bateri gdyz zwykle akumulatorki starczaja na okolo 2h. A mam 2700. Po zakupie karty xD 1Gb seri M zaczely mi wyskakiwac pionowe linie a po ich pojawieniu aparat sie blokuje. Tak jakby nie bylo styku z karta:/ Od paru dni jest jeszcze ciekawiej bo aparat wogole nie chce mi sie wlaczyc a jak juz sie uda to pojawiaja sie dwie opcje power off albo format card wybor ktorejkolwiek nic nie daje. Dla mnie ten aparat ma mnostwo opcji ale kwestie zasilania i usterki to szczyt niedopracowania!!! Jesli wiecie czym sa spowodowane to piszcie i podajcie jakis namiar na serwis gdzie moge go naprawic.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.