Strona 11 z 60 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 599

Wątek: Olympus Zuiko Digital 35mm 1:3.5 makro (subiektywnie)

  1. #101

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Re: obiektyw 35mm f3,5 (subiektywnie)

    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Miałem do niej długie zęby bo "tania " plastikowa i strasznie ciemna. Ale cóż tylko
    krowa zdanie nie zmienia. Teraz twierdzę ,że to mój najlepszy zakup
    w ostatnim czasie. Obiektywik jest jak dla mnie rewelacyjny, szczególnie
    zważywszy na cenę . ponad 2 razy mniejsza niż 50mm.

    Pod wpływem Twoich opinii, no i oczywiście zdjęć, kupiłem 2 dni temu to szkiełko i jestem bardzo zadowolony.
    Pozdrowienia

  2. #102
    robin102
    Gość
    Gratulacje , niech Ci dobrze służy , trzeba się do niego trochę przyłożyć , a efekty będą świetne.

  3. #103
    | OlyJedi Awatar Karol K.
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    254
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Ja zamówiłem ten obiektywik w zeszłą sobotę, a wczoraj otrzymałem telefon ze sklepu, że w magazynie Olympusa nie ma już tych szkiełek...
    Będzie trzeba troszkę poczekać...

  4. #104

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Karol K.
    Ja zamówiłem ten obiektywik w zeszłą sobotę, a wczoraj otrzymałem telefon ze sklepu, że w magazynie Olympusa nie ma już tych szkiełek...
    Będzie trzeba troszkę poczekać...
    Ja kupiłem ten obiektyw przedwczoraj w sklepie TRE (www.tre.pl)i mieli tam jeszcze 2 sztuki.
    Pozdrówka

  5. #105

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Gratulacje , niech Ci dobrze służy , trzeba się do niego trochę przyłożyć , a efekty będą świetne.
    Dzięki.
    Rzeczywiście jego jedyna wada, to fakt, że trochę skrzypi, ale ani kwiatkom, ani robaczkom to nie powinno przeszkadzać.
    A wcale tak źle nie wygląda z aparatem, jest proporcjonalny, a nie wielka lufa.

    Pozdrówka

  6. #106
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    skrzypi? hmm... troche jest glosny ale raczej nie objawia sie to skrzypieniem
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  7. #107
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    jeronimo,
    Fotka pajaczka jest imponujaca. Glebia mala, ale zyjatko sie zmiescilo w niej. Musiales miec dość silne swiatlo, aby otwor przyslony przynajmniej troche zmniejszyc. Obiektyw, ze sie tak wyraze, ladnie bierze swiatlo.
    Pzdr, TJ

  8. #108
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    byl sloneczny dzien... ale o ile dobrze pamietam to jest to zdjecie robione w cieniu i z reki
    ZD 35MM rulezz
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  9. #109
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    jeronimo,
    Uznanie dla stabilnosci reki, cos takiego mi sie udaje raz na 200. Pajaczek wyszedl czysciutko, biel klujaca w oczy i zawierajaca jeszcze szczegoly, obiektyw pieknie zlapal przezroczystosc pajaczka.
    Pzer, TJ

  10. #110
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Mam pytanie:

    Czy ten obiektyw nadaje się też do portretów?
    Na cały wątek coś koło trzech zdjęć ludzi i twarzy - wiem, to jest makro, no ale ja bym chciał też zdjęcia ludzi z rozmytym tłem. Da się, czy f3.5 na 35mm to zbyt bardzo przymknięty obiektyw aby uzyskać rozmycie tła w 4/3?

    Podpowiedzcie coś niezdecydowanemu
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

Podobne wątki

  1. Olympus Zuiko Digital 50 1:2 makro
    By Jeronimo in forum Obiektywy 4/3
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 6.06.20, 18:36
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.