Strona 323 z 326 PierwszyPierwszy ... 223273313321322323324325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3.221 do 3.230 z 3260

Wątek: Eddie - moje zdjecia

  1. #3221
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    śląsk
    Posty
    2.345
    Siła reputacji
    128
    Moja galeria
    Skrzypaczka pięknie. Mimo wszystko mnie bardziej podoba się przednia seria.
    Zapraszam do albumu i galerii

  2. #3222
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Wow, stary sklad ciagle tu aktywny. Piekne zdjecia. Moze mnie najdzie ochota, żeby robić coś więcej niż foty z wakacji?
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  3. #3223
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Z poprzedniej sesji najbardziej podoba mi się to gdzie modelka siedzi na podłodze. Z sesji muzycznej to trzeci kadr w którym modelka gra na skrzypcach. Jednak w tym przypadku tylko ruch palców lewej dłoni wnosi fakt, że unosi się w studiu muzyka. Nie chcę pouczać ale jakby była jeszcze okazja to ustawiłbym Panią frontem do mnie i niech będzie widać poruszone włosy, zamknięte oczy, rozmytą dłoń ze smyczkiem itp. Reasumując oddaj te ciarki na kadrze.
    pozdrawiam Wiejo

  4. #3224

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.230
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ach cudenko - przepiekna sesja totalnie w moim klimacie - śliczne low key
    kazde mi sie podoba i musze przemyslec ktore wrzucic do FotoMiesiaca

    Mi także bardzo podchodzi taka kolorystyka i kompozycja tych zdjęć, zwłaszcza skrzypaczki
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  5. #3225
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria

    Red face

    Luc4s, niedawno ponownie się uaktywniłem. Miło Cię widzieć

    Jeśli chodzi o skrzypaczkę, ustawienie frontem powoduje, że smyczek przecina twarz. Oczywiście można by było kadrować delikatnie z góry, żeby próbować tego uniknąć. Ja widziałem to tak jak zrobiłem. Inne opcje mi nie pasowały. Co do ruchu, to jest temat na zupełnie innego rodzaju sesję i raczej nie w studiu.

    Zdjęcia, które przedstawiam wcześniej wymyśliłem sobie jakiś czas przed sesją. W zasadzie nie dokładnie te zdjęcia, ponieważ modelka była mało kooperatywna jak się okazało w trakcie sesji. Cóż, takie sytuacje też się mogą zdarzać i trzeba mieć to na uwadze. Natomiast, realizację tego co tutaj się nie udało pokażę Wam za jakiś czas. Niedługo po tej sesji spotkałem modelkę, która była idealna dla tego pomysłu, a do tego genialnie współpracowała. A tymczasem możecie krytykować

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200512-BERN2991Obrm.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	1,32 MB
ID:	226802Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200512-BERN3093Obrm.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	1,01 MB
ID:	226803Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200512-BERN3105Obrm.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	994,9 KB
ID:	226804
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  6. #3226
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Tu nie ma co komentować, tu trzeba chłonąć..
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  7. #3227
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Z zamieszczonej ostatniej sesji jestem pod wrażeniem subtelności, delikatności i piękna zawartych w dwóch pierwszych kadrach. Na trzecim odbieram to jak kruche mogą być powyższe określenia.
    pozdrawiam Wiejo

  8. #3228
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Wiejo Zobacz posta
    Z zamieszczonej ostatniej sesji jestem pod wrażeniem subtelności, delikatności i piękna zawartych w dwóch pierwszych kadrach. Na trzecim odbieram to jak kruche mogą być powyższe określenia.
    Lubię ten komentarz, jest konkretny, wyrazisty. Jako ciekawostkę tylko dodam, że zdjęcia z manekinem były robione na wyraźne życzenie modelki. Jeśli mam być szczery, nie jestem szczególnie zadowolony z tego zestawu. Może być, ale uczciwie, wcale nie musi
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  9. #3229
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Eddie modelka powinna zrozumieć, że nie można rajskiego ptaka zestawiać z marabutem.
    pozdrawiam Wiejo

  10. #3230
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Wiejo Zobacz posta
    Eddie modelka powinna zrozumieć, że nie można rajskiego ptaka zestawiać z marabutem.
    No i niestety, tego zrozumieć nie chciała. Tak samo jak i kilku innych rzeczy. Ale pomińmy to, bo lecimy dalej. Chciałbym Wam przedstawić osobę, z którą zrealizowałem w studiu to co chciałem. Wcześniej jednak spotkaliśmy się na plaży nad Wisłą. Wiało solidnie, chłód doskwierał, ale była wytrwała.
    Natalia Iwańska, młoda aktorka, osoba bardzo elastyczna i chętna do współpracy. Zdjęcie czarno-białe nie było retuszowane w PS. Dostało tylko tyle co można było dać w Lightroomie i też bardzo ogólnie.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200518-BERN3425Obrm.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	1,50 MB
ID:	226867Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200518-BERN3527Obrm.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	1,40 MB
ID:	226868Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200518-BERN3564m.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	1,22 MB
ID:	226869
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

Podobne wątki

  1. Moje zdjęcia
    By grooszek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14.11.08, 22:44
  2. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.