Strona 322 z 326 PierwszyPierwszy ... 222272312320321322323324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3.211 do 3.220 z 3260

Wątek: Eddie - moje zdjecia

  1. #3211
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ostatnie bardzo przyjemne
    przedostatnia wrzutka przypadla mi do gustu - lubie taką stylistyke
    Dziękuję Ci za chwilę uwagi.

    Twarz, którą znają bywalcy plenerów fotograficznych.
    Sesja krótka, a owocna, że aż miło.
    Na dwóch pierwszych zdjęciach nie używałem żadnych dziwnych filtrów. Efekt uzyskany został wyjątkowo naturalnym sposobem. Chcecie zgadywać?


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200507-BERN2156Obrm.jpg
Wyświetleń:	688
Rozmiar:	1,27 MB
ID:	225623Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200507-BERN2108Obrm.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	969,8 KB
ID:	225624Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200507-BERN2102Obrm.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	1,27 MB
ID:	225625
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  2. #3212
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Efekt jak najbardziej się podoba ale kadrów już nie kupuje... nie moja stylistyka budowania tematu w kadrze
    choc żałuje bi pierwsze z dużym potencjałem dla mnie
    w drugim ucielabym tak z centymetr mniej z gory
    a trzecie mi w ogóle nie siadło
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  3. #3213
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Miło, ze po dłuższej przerwie ponownie bierzesz udział w życiu forum. Zdjęcia z zamieszczonych sesji na bardzo wysokim poziomie. Jedne podobają się bardziej inne trochę mniej. Ogólnie rzecz biorąc to te emanujące naturalnością a co za tym idzie, perfekcyjna gra modelki, otoczenie i nutka niby przypadkowości w powstania kadru, to bardzo mocne atuty w większości zdjęć. Jak każdy w niektórych inaczej bym kadrował ale to święte prawo autora tym bardziej, że mądrze bronione a czy słusznie to już powód do dyskusji na łamach forum.
    pozdrawiam Wiejo

  4. #3214
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Wiejo Zobacz posta
    Miło, ze po dłuższej przerwie ponownie bierzesz udział w życiu forum. Zdjęcia z zamieszczonych sesji na bardzo wysokim poziomie. Jedne podobają się bardziej inne trochę mniej. Ogólnie rzecz biorąc to te emanujące naturalnością a co za tym idzie, perfekcyjna gra modelki, otoczenie i nutka niby przypadkowości w powstania kadru, to bardzo mocne atuty w większości zdjęć. Jak każdy w niektórych inaczej bym kadrował ale to święte prawo autora tym bardziej, że mądrze bronione a czy słusznie to już powód do dyskusji na łamach forum.
    Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i komentarze. Niestety, nie mogę powiedzieć, że faktycznie jest to udział w życiu forum. Jednak jest to też kwestia czasu, którego ostatnio bardzo mi brakuje. Staram się mocno pracować nad zdjęciami i stroną zawodową swoich działań, więc doby zaczyna brakować. Za chwilę zbieram się do studia, w którym wykonam dalszą część prac spod hasła "wielki powrót". One trochę poczekają na publikację, ale mam nadzieję, że będzie warto uzbroić się w cierpliwość

    A gdy wrócę zrobię następną wrzutkę zdjęć.
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  5. #3215
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Wybaczcie, chwilę mi to zajęło. Próbuję ogarniać dużo różnych rzeczy i zawsze brakuje pięciu minut, żeby zrobić następne podanie. Ci, którzy mają mnie na FB wiedzą, że od półtora roku jestem ponownie ojcem. Tym razem jest to chłopak, Leon. Tak więc jest co robić

    Bez cienia fałszywej skromności powiem, że uwielbiam zdjęcia, które Wam dzisiaj wrzucam. Modelka, która pozowała przyjechała do mnie aż z Wielkopolski. Nie posiadała dużego doświadczenia, za to ambicję i ogromną świadomość swojego ciała i urody. Doskonale wiedziała jak pozować, jak się pokazać i w zasadzie nie trzeba było nic podpowiadać. To była jedna z tych sesji, po których człowiek wychodzi ze studia, odwraca się, robi jeszcze jeden krok, ponownie się odwraca i sam zadaje sobie pytanie - Co tam się właściwie wydarzyło? Serio, bomba. Mam nadzieję, że choć częściowo podzielicie moje zdanie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200508-BERN2286Obrm.jpg
Wyświetleń:	1223
Rozmiar:	632,8 KB
ID:	226394Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200508-BERN2325Obrm.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	910,0 KB
ID:	226395Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200508-BERN2582Obrm.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	1.001,5 KB
ID:	226396
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  6. #3216
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.575
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Świetna seryjka, szczególnie pierwsze mi się podoba, intensywne światło akcentuje twarz, dziury na kolanach i stopy, przegania wzrok po sylwetce w dół i w górę.
    Modelka ciut za mało dystansu okazuje dla swojego pozowania, lecz jest autentyczna, rozumiejąca w lot i nadająca na tych samych falach, co fotograf. Szybko się będzie uczyć.
    Pzdr, TJ

  7. #3217
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    ach cudenko - przepiekna sesja totalnie w moim klimacie - śliczne low key
    kazde mi sie podoba i musze przemyslec ktore wrzucic do FotoMiesiaca
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  8. #3218
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    305
    Moja galeria
    Świetne sesje z modelkami. Piękne panie i doskonałe światło.
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  9. #3219
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Gulasz, poczekaj, wstrzymaj się. Jest mi niezmiernie miło i naprawdę czuję się zaszczycony, że moje prace trafiają pomiędzy inne w wyborach Fotografii Miesiąca.
    Proszę o wstrzymanie się, bo chyba warto rzucić okiem na to co dzisiaj pokazuję.
    To jest sesja szczególna. Na jej zrealizowanie czekałem prawie rok.
    Osobę ze zdjęć poznałem podczas krótkiego epizodu w korpo. Wówczas jeszcze studentka akademii muzycznej na chwilę przed obroną dyplomu. Gdy wówczas próbowałem ją namówić wykręcała się brakiem doświadczenia i fotogeniczności. Ale przecież nie o doświadczenie chodzi. Samokrytyka natomiast zwykle jest na wyrost i przesadzona.
    I tak kilka razy.
    W końcu zaskoczyło. Krótka rozmowa, okazało się, że po obydwu stronach da się wygospodarować czas i spotkaliśmy się w studiu. Dla lepszego samopoczucia Kasia przyszła na sesję z przyjaciółką. A żeby było ciekawiej dzień lub dwa wcześniej były jej urodziny.
    Do rzeczy, to była sesja magiczna. Absolutnie magiczna. Pierwsze próby były trudne, nieśmiałe. Później w studiu ze skrzypiec rozbrzmiała muzyka, piękna, docierająca aż do szpiku kości. Gdy robiłem zdjęcia podczas gdy Kasia grała miałem autentycznie ciary na plecach. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Osoba, która na początku była raczej nieśmiała, mało pewna siebie przeszła totalną metamorfozę, gdy zaczęła grać. Później nawet spokojne pozowane portrety wychodziły już zupełnie inaczej. Miałem przed obiektywem nie osobę nieśmiałą, a pewną siebie i kochającą to co robi skrzypaczkę. Tak, to była kolejna sesja, po której człowiek zadaje sobie pytanie - Co tam się wydarzyło?

    Bardzo dziękuję za każde słowo komentarza, tym bardziej, że są to słowa bardzo miłe

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200511-BERN2811Obrm.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	932,9 KB
ID:	226460Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200511-BERN2872Obrm.jpg
Wyświetleń:	1350
Rozmiar:	657,1 KB
ID:	226461Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200511-BERN2892Obrm.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	1,08 MB
ID:	226462
    Ostatnio edytowane przez Eddie ; 10.10.20 o 22:24
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  10. #3220
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.575
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Piękne portrety skrzypaczki, uduchowione momentami.
    Najbardziej mi się podoba druga fotka ze względu na koncepcję, w której dłonie skrzypaczki pełnią rolę prezentacyjną, wyrażają poszanowanie i zachwyt. Super seryjka.
    Pzdr, TJ
    Ostatnio edytowane przez Tadeusz Jankowski ; 10.10.20 o 22:30

Podobne wątki

  1. Moje zdjęcia
    By grooszek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14.11.08, 22:44
  2. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.