Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zakupy sprzętu foto w Singapurze. Jest ktoś chętny ? ;-)

| OlyJedi Awatar RobertW3D
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria

Zakupy sprzętu foto w Singapurze. Jest ktoś chętny ? ;-)

Witajcie,

W najbliższą niedzielę będę miał przyjemność lecieć na parę dni do Singapuru. A że pracy nie będe miał tam super dużo, to czas na robienie zdjęć i zakupy też się znajdzie. Ponieważ nigdy tam jeszcze nie byłem i nie znam specyfiki tego miesca, dlatego chciałbym się spytać - czy ktoś wie jak tam jest? Czy opłaca się tam kupować obiektywy / akcesoria foto? Zastanawiam się nad zakupem FL36/35mm F3.5 i jestem ciekaw czy jest tam taniej niż np. w USA? Byłem już w Chinach, Korei i Hong Kongu, ale żadnych super ofert nie widziałem ...

Druga część mojego posta, to oferta - jeżeli ktoś ma ochotę, żeby mu coś niewielkiego sprowadzić (ze względu na objętość bagażu odpadają duże obiektywy) to proszę kontakt na PM. Zastrzegam, że nie robię zakupów "w ciemno" a jedynie po dokonaniu przedpłaty na konto. Oczywiście targuję się "do upadłego" )

Serdecznie wszystkich pozdrawiam,
    Robert
    Pozdrawiam, Robert
    Był sobie Olek, piękny, wielki, czarny Olek z całą kompanią braci ...
    ... a jest ... żółta łódź podwodna ....

Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria

Re: Zakupy sprzętu foto w Singapurze. Jest ktoś chętny ? ;-)

Cytat Zamieszczone przez RobertW3D
    Witajcie,

W najbliższą niedzielę będę miał przyjemność lecieć na parę dni do Singapuru. A że pracy nie będe miał tam super dużo, to czas na robienie zdjęć i zakupy też się znajdzie. Ponieważ nigdy tam jeszcze nie byłem i nie znam specyfiki tego miesca, dlatego chciałbym się spytać - czy ktoś wie jak tam jest? Czy opłaca się tam kupować obiektywy / akcesoria foto? Zastanawiam się nad zakupem FL36/35mm F3.5 i jestem ciekaw czy jest tam taniej niż np. w USA? Byłem już w Chinach, Korei i Hong Kongu, ale żadnych super ofert nie widziałem ...

Druga część mojego posta, to oferta - jeżeli ktoś ma ochotę, żeby mu coś niewielkiego sprowadzić (ze względu na objętość bagażu odpadają duże obiektywy) to proszę kontakt na PM. Zastrzegam, że nie robię zakupów "w ciemno" a jedynie po dokonaniu przedpłaty na konto. Oczywiście targuję się "do upadłego" )

Serdecznie wszystkich pozdrawiam,
    Robert
    Patrz sprzedawcom na ręce. Mojej koleżance podmienili aparat w pudełku, kiedy się na chwilę odwróciła. W Polsce Olki są rili tanie...
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

| OlyJedi Awatar RobertW3D
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria

Re: Zakupy sprzętu foto w Singapurze. Jest ktoś chętny ? ;-)

Cytat Zamieszczone przez RadioErewan
    Patrz sprzedawcom na ręce. Mojej koleżance podmienili aparat w pudełku, kiedy się na chwilę odwróciła. W Polsce Olki są rili tanie...
    No to ładnie ją zrobili ... nie ma co ....

Co do cen, to doskonale wiem, że odkąd weszliśmy do UE, to ceny zeszły do normalnego poziomu. Ale w takim biednym kraju jak USA są mimo wszystko jeszcze tańsze (szczególnie przy zamówieniach ze sklepów znajdujących się w innych stanach) A różnica rzędu 200 zł na obiektywie za 1000 jest już nie do pogardzenia. Poza tym zawsze dochodzi szansa na zakup czegoś czego u Nas nie ma - ot takiego ME-1

Pozdrawiam,
    Robert
    Pozdrawiam, Robert
    Był sobie Olek, piękny, wielki, czarny Olek z całą kompanią braci ...
    ... a jest ... żółta łódź podwodna ....