Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Zdjęcia - Białowieża

  1. #11
    robin102
    Gość
    krucabomba moje nie przekraczają 640 piksusi w szerokości i nie ważą wiecej niż 160k- no może jedno

  2. #12
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    krucabomba moje nie przekraczają 640 piksusi w szerokości i nie ważą wiecej niż 160k- no może jedno
    no wkoncu zlocik sie odbyl to nie bedziemy sie czepiali! Chociaz teraz jestem w pracy na SDI i musze powiedziec ze od 10minut mi sie wczytuja fotki (pewne ograniczenia sa wprowadzane dla konfortu)

    BTW. IMHO ja lubie i tak zdjecia otwierac z wcisnietym CTRLem w Firefoxie czyli w zakladkach :P wiec lubie linki...
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Przeworsk
    Posty
    271
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Jak dla mnie fotki 3 i 7 Robina najladniejsze. Rewelacja. Lubie takie klimaty

  4. #14

    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    Bogatynia
    Posty
    100
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    fotki świetne, pewnie spotkanie też takie było.. mi najabrdziej podobają się wszystkie "chmurkowe" foty.. niebo naprawde mieliście w tym dniu extra..
    "grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą.." - z olympusem c-770..

  5. #15
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Gdyby nie koleżanka Gosiek to miałbym najdalej ze wszystkich na ten zlot Nie licząc zagranicznych bywalców forum

    Fotki bardzo mi się podobają. Najbardziej pewnie byłbym zadowolony z dyskusji wieczornej przy zimnym piwku I z tego miejsca apeluję o ujawnienie fotek Robina , który na pewno Wam wieczorem nie odpuścił No i te zbiorowe wrzućcie żebyśmy mogli bardziej Wam pozazdrościć
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  6. #16
    excel
    Gość
    Zgadzam sie calkowicie z Yello_35, tego rodzaju imprezy najciekawiej wygladaja pokazane od strony kuchni. A moim zdaniem najciekawiej byloby zobaczyc i te od kuchni i te z salonu. No, panowie, czekamy, nie wstydzcie sie, nie bojcie sie, i tak ocenimy Was bardzo surowo! Spelnijcie nasze prosby!

    Pozdrawiam,
    excel

  7. #17
    Awatar Moog
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    247
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    1. to jest silniejsze ode mnie


    2. robin strzela drzewko (a raczej jego pozostałość), a bliższa postać to mój przyjaciel - na forum jako Wilk


    3. No i coś "ustrzeliłem" w muzem


  8. #18
    robin102
    Gość
    Moog fajne te Twoje panoramki, fajne

  9. #19
    Awatar Moog
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    247
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    cieszę się, że się podobają - i czekam na wasze dalsze wrzuty

  10. #20
    robin102
    Gość
    A sam plener od kuchni i od salonu był taki sobie. Zawiodła pogoda i uczestnicy . Było Nas tylko 9 osób. Uczestnicy byli debeściaccy - przywieźli dobre humory i fajne sprzety do popstrykania. Niby wiadomo dlaczego słaba frekfencja. Papież , słaba pogoda i miejsce akcji -to koniec Polski dla wielu. Może w przyszłosci jeszcze tego lata da sie coś zorganizować jakby w centrum kraju co by ludzie mieli jak dojechać. Przydałaby się jakś ręka Olympus Polska na przyszłość.

Podobne wątki

  1. Białowieża
    By Smerf Maruda in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18.06.06, 23:52
  2. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.