Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Gdzie w Lublinie zaopatrzyc sie w sprzet foto

  1. #1
    | OlyJedi Awatar Karol K.
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    254
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Gdzie w Lublinie zaopatrzyc sie w sprzet foto

    Kupiłem E-300 dual kit w Vico w Lublinie. Po krótkim targowaniu obniżyli cenę z 3950 na 3600 pod warunkiem, że kupie u nich torbę i karte CF (kupowałem aparat w lipcu 2005, stąd ta cena, w Media Markcie kosztował wtedy 3800).
    Teraz napaliłem się na zamiennik blm-1, statyw i trochę filtrów (B+W lub Hoya) ale w naszym mieście zamienniki ściągają w Media Markcie już od ponad miesiąca i cały czas obiecują, że niebawem będzie, filtry tylko Hama, ze statywami trochę lepiej . Chciałoby się wszystko przed zakupem wziąć do ręki, ale nie pozostaje nic innego niż pojechać do Vico i zamówić wszystko (z jakimś upustem )
    Może znacie jakieś sklepy, których ja nie znam. Osobiście polecam Vico
    (wystarczy zaproponować jakąś sensowną, internetową cenę, a sprowadzą wszystko w ciągu 2 dni).
    P.S. Znam foto hurt, komisy na krakowskim i kołłątaja i wyżej wymienione sklepy.
    POMÓŻCIE, gdzie wy się zaopatrzacie

  2. #2
    robin102
    Gość
    ALLEGRO i pełnia szczęscia

  3. #3
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Siedziałem w Lublinie 4 lata, muszę stwierdzić że nie ma w tym mieście dobrego sklepu foto. Olej MM bo ździerają, kup na allegro
    było sobie życie

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Jest jeszcze fotohurt, ale tam nie polecam ze wzgledu na cene i odleglosc (to juz prawie poza miastem), a takze na niekompetentna obsluge (wybieraja ja chyba ze wzgledu na ladne nogi i zgrabna pupe, bo merytorycznie to te panienki sa gorsze od przedszkolaka)

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Lakuta
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    160
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    O Lublinie zapomnij, zamawiaj wszystkow internecie, taniej i lepiej


    Przy okazji dementuję rozważania jakobym zakupił dwa wypasione obiektywy

    150 f2 nie otrzymałem, bo podobno przy wysyłaniu spadła gościowi i sie obtłukła ( w co nie wierzę) ale transakcja nie doszła do skutku

    a 35-100 nie osiagnął ceny minimalnej ,a na normalną sklepową się nie zdecydowałem bo mam 50-200 i na razie mi wystarcza

    Tak że mimo że figurowałem w obu akcjach jako zwycięzca, to niz z tego nie wyszło

Podobne wątki

  1. zakupy w USA - gdzie warto kupic sprzet
    By lukgier in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26.05.08, 21:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.