Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 78

Wątek: E-system KONTRA E-system - subiektywnie

  1. #21
    robin102
    Gość
    a no po prostu fotki prosto z body E1 są mniej wyostrzne niż z body E300 - testowałem z dosłownie tym samym obiektywem 40-150 , nie wspominając o koszmarnej jakości na LCD w E1

  2. #22
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andytown
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    790
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    odebrałem 50 f:2,0 no i moim zdaniem... to na portrety,, to chyba za duża żyleta... kurcze modelką wychodzą najmniejsze defekty w makijażu... muszę się bardziej zapoznać z tym obiektywem
    Próbowałem już wielu kochanek i zawsze wracam do OLI

    www.fotochwila.pl - zdjęcia ślubne, portrety

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andytown
    odebrałem 50 f:2,0 no i moim zdaniem... to na portrety,, to chyba za duża żyleta... kurcze modelką wychodzą najmniejsze defekty w makijażu... muszę się bardziej zapoznać z tym obiektywem
    Moim zdaniem to nie wada. Zawsze możesz zrobić mydełko jakiego zapragniesz na kompie. A że obiektyw żyletka, to bardzo dobrze. To w analogach miało znaczenie, żeby obiektyw portretowy miękko rysował.

    W PS można fotę rozmyć, gorzej w drugą stronę.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  4. #24
    robin102
    Gość
    andytown wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zazdroszczę Ci , ile dałeś i gdzie kupiłeś i jak się ostrzy manualnie - zeznawaj nam tu szybciorem !!!!!

  5. #25
    tymin3
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez andytown
    odebrałem 50 f:2,0 no i moim zdaniem... to na portrety,, to chyba za duża żyleta... kurcze modelką wychodzą najmniejsze defekty w makijażu... muszę się bardziej zapoznać z tym obiektywem
    Ostatnio klientka mi powiedziala gdy zobaczyla zdjecia z sesji w skali 1:1 w PS ze nielubi mojego aparatu (E1+14-54) bo za ostre zdjecia robi i wszystko widac na nich.... tutaj juz po lekim retuszu http://plfoto.com/zdjecie.php?picture=885575 ludzie wydają majątek na dobre ostre szkla a klietnom to wcale nie psuje jak sie okazuje bardziej oczekują dobrego ustawienia itp

  6. #26
    robin102
    Gość
    dla mnie nic , a nic nie za ostro REAL i tyle

  7. #27

    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Ennis/Gdańsk
    Posty
    702
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Wizjerek w E-1 jest troche lepszy od E300 ale napewno nie to co w anlogowej lustrzance , przesadzają chlopaki , jak mówią ze jest super . Super to jest w mojej analogówce
    Wszak to 1/4 powierzchni "pełnej" klatki... Cudów nie ma. W moim F80 też wizjer jest większy, ale za to ciemniejszy Więc sprawa nie jest jednoznaczna i IMHO wizjer E1 jest w jednej lidze z minoltą D7 i Pentaksem *istD, tzn. jest super Bo przecież do analogów nie będziemy się odnosić...
    Pozdrawiam,
    Piotr.

  8. #28
    | OlyJedi Awatar gary
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    484
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    oj do d7d i ista to wizjerowi e1 sporo brakuje
    patrzylem we wszystkie tuz po sobie
    naprawde sporo

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andytown
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    790
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    kupiłem w stanach... wysłalem robin do ciebie na PW liścik

    kupiłem w BH =9,9$ za transport cene możecie sobie sprawdzić

    ogólnie w stanach ciężko jest dostać 50 i 14-54 olek nie nadąża z produkcją ... jak ludzie z e-500 zaczeli się przesiadać na te szkiełka

    ale co mnie zaskoczyło... .niesamowita ilość ząbków (skoków) AF .. między ostrzeniem 0,24 - 0,26 jest ich chyba z 30 - 40 ... to oznacza niesamowitą precyzje ostrzenia...ale przez to silniczek jest znacznie wolniejszy od 14-54... za to nie spotkałem się z sytuacją aby nie ustawił ostrości..

    Takie przemyślenia.. i według mnie na f 2,0 jest ostrzejszy niż 14 - 54 na f;3,5 ale muszę to bardziej przetestować
    Próbowałem już wielu kochanek i zawsze wracam do OLI

    www.fotochwila.pl - zdjęcia ślubne, portrety

  10. #30

    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Ennis/Gdańsk
    Posty
    702
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gary
    oj do d7d i ista to wizjerowi e1 sporo brakuje
    patrzylem we wszystkie tuz po sobie
    naprawde sporo
    No przecież mówię, jest trzeci

    Cytat Zamieszczone przez andytown
    ale co mnie zaskoczyło... .niesamowita ilość ząbków (skoków) AF .. między ostrzeniem 0,24 - 0,26 jest ich chyba z 30 - 40
    To akurat żadna nowość. Spojrz na manualne szkiełka ze skalą odległości. Rozciąga się w miarę zbliżania się od minimalnych odległości ostrzenia: 1/f=1/x+1/y

    Cytat Zamieszczone przez andytown
    Takie przemyślenia.. i według mnie na f 2,0 jest ostrzejszy niż 14 - 54 na f;3,5 ale muszę to bardziej przetestować
    Nie musisz. Naprawdę jest, skubany
    Pozdrawiam,
    Piotr.

Podobne wątki

  1. system 4/3 a FF/BF
    By Jeronimo in forum E-System
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 16.09.11, 13:37
  2. IR a E-system
    By Blum in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30.05.06, 11:07
  3. OM system
    By Moog in forum E-System
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16.01.06, 21:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.