Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Misterium Meki Panskiej

  1. #1
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Misterium Meki Panskiej



    ciekawe czy sie spodoba! ISO 800, bardzo ciemno, bardzo daleko... ogolnie warunki kiepskie. Fotka z reki, ciagle moherowe berety mi przeszkadzaly...

    pozdrawiam
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  2. #2
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Pomimo że robione z ręki, to i tak bardzo ładnie i ostro wyszło
    Mi najbardziej podoba się kompozycja - jest naprawdę bardzo dobra i oddaje doskonale to co się działo. Ja bym może tylko nieco ściemnił dół, żeby głowy innych nie rozpraszały wzroku.
    Ale generalnie naprawdę dobre zdjęcie

    Pozdrawiam,
    Robert
    Pozdrawiam, Robert
    Był sobie Olek, piękny, wielki, czarny Olek z całą kompanią braci ...
    ... a jest ... żółta łódź podwodna ....

  3. #3
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Kompozycyjnie faktycznie dobre. Tylko minimalne przyciąłeś poświatę nad zawodnikiem (ja bym tego żałował) - i generalnie wolałbym lekko szerzej żeby było więcej ludzkich (ale właśnie czarnych jak pisał przedmówca) głów i wtedy poświata byłaby cała. Ale fotka b.ładna i z braku statywu godna podziwu
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  4. #4
    Awatar gladiator
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    ZPL/ZS
    Posty
    62
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Niewiarygodny jest pomysł i momet zrobienia. Super gratuluje.

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Kordek
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Prawie Zakopane
    Posty
    383
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Fajne promienie jak by tam Pan Jezus stał, (ten prawdziwy)
    E-3, E-510

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    ciesze sie ze sie podoba i dzieki za ocenki na plfoto

    Co do samego zdjecia i sugestii odnoscie kadrowanie itp. to powiem tylko tyle - zdjecie bylo robione w dosc trudnych warunkach, stalem praktycznie na palcach, ogniskowa 150mm (300mm) i musialem utrafic tak zeby mi berety moherowe czy inne glowy nie wchodzily w kadr i nie przyslanialy zdjecia. Co do sciemniania ludzi na dole to uwazam ta fotke jako reportaz, a nie zdjecie artystyczne wiec nic nie bede obrabial (jakis jeden koles gdzies sie tam pchal i w sumie zaburzyl wszystko, cala postac Jezusa byla powyzej publicznosci).

    pozdro

    /EDIT
    Yello_35 szerzej sie nie dalo (glowy ludzi); no i nie rozumiem tekstu "zawodnik" - chodzi Ci o tego czlowieka, aktora, czy jak ktos woli Jezusa itp.
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  7. #7
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Jeronimo - Jezus - ten pan z "pióropuszem" Trochę go szkoda - ale to tylko tak czepiając się szczegółów
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    no comment

  9. #9
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Kpisz Jeronimo z moherowych beretów a wymagasz szacunku dla głównego bohatera od innych ? Nie żartuj proszę...
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  10. #10
    excel
    Gość
    Jeronimo,

    bardzo ladne zdjecie!. Ciekawe ujecie, wyczekane, zaplanowane, niestandardowo przekazany temat wszystkim znany, tym trudniejszy w wymysleniu zaskakujacej kompozycji.

    Moim zdaniem Tobie udalo sie zainteresowac widza. Pokazac donioslosc chwili. Szkoda, ze nie udalo sie Tobie przejechac fleszem po glowach, tak kilka rzedow na pierwszym planie, wtedy chyba jeszcze bardziej podkreslilbys uroczystosc. Wiadomo, ze nie wszystko mozna i nie zawsze sie udaje.
    Uznaje to zdjecie jako jedno z najlepszych Twoich prac, zaskoczyles mnie dojrzalym podejsciem, wyobraznia i starannoscia. Bardzo ladne.

    Pozdrawiam,
    excel

Podobne wątki

  1. św. Pańskiej
    By rabi in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27.06.06, 20:09

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.