Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Czy warto dolozyc... [Zuiko 14-45 a 14-54]

  1. #1
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria

    Czy warto dolozyc... [Zuiko 14-45 a 14-54]

    Czy warto dolozyc 1000 zl do obiektywu 14-54 wymieniając na niego 14-45? Żeby byla jasność - daję nowy 14-45 (jeszcze go nie mam) + 1 tys zl dostaje praktycznie nowy 14-54... 14-54 bardzo mi pasuje - zakres, jasność, ostrość no i jakaś taka fajna plastyka... Oglądalem sporo sampli... 14-45 dobrze nie znam... Czy 14-45 będzie na dluższym końcu na pelnej dziurze duzo gorszy od 40-150 przy porownywalnej ogniskowej?
    P.S. Gdzie w Sieci znajdę samle z 14-45 - najlepiej pelne pliki z exifami...??
    Pozdr...
    RE: Poprawiłem tytuł
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  2. #2
    robin102
    Gość
    14-45 cena rynkowa 400-450 zł nowego wiec dokladając 1000 wychodzi Ci 14-54 w dobrej cenie , ja bym się nie zastanawiał . Porównując jakość optyczną i odwzorowanie na długim końcu to 40-150 jest znacznie lepszy od 14-45 .

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    450zl eh ze jak? w jakim kraju... gdyby taka cena byla to zamiast sie meczyc z moim awaryjnym obiektywem to kupilbym sobie nowy :P
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #4
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    450zl eh ze jak? w jakim kraju... gdyby taka cena byla to zamiast sie meczyc z moim awaryjnym obiektywem to kupilbym sobie nowy :P
    Hmmm - awaryjnym - na czym polega owa awaryjność?? Kolejna plus dla 14-54 - wydaje sie być bardzo solidny...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2006
    Mieszka w
    Mrągowo
    Posty
    46
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Witam
    Podłącze się do tematu z pytaniem: Ile jest warte to szkiełko 14-54. Czy opłaca się go kupić w USA za 430$, biorąc pod uwagę ,że sprzęt będzie nówka ze sklepu i pełna gwarancja , lecz tylko USA. Czy gwarancja USA jest honorowana w UE, Polsce ? Będę miał taką możliwość w niedługim czasie. Warto kupić 2 sztuki do ewentualnej odsprzedaży?
    XZ-2 , Fl-36R

  7. #7
    robin102
    Gość
    Jeronimo za 450 zl możesz odkupić od mnie , mam nowy do sprzedania.

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Warto kupis 14-54 te 9 ( 18mm) to sporo przy portrecie szczegolnie. Nie trzeba zonglowac szklami 2 torbie. jest jasniejszy a to porzebne w swietle zastanym, jasnosci nigdy dosc. Jakosc szkiel naprawde dobra.
    Raczej warto zaczynac od tego szkla. Cena dobra zawsze odsprzedasz z jakos niezaduza strata.
    Czesc.Ch.

  9. #9
    robin102
    Gość
    merchel na ebayu licytowałe pare razy to szkło , cena nówki nie przekroczyla 400$

  10. #10
    jacek2004
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez merchel
    Witam
    Podłącze się do tematu z pytaniem: Ile jest warte to szkiełko 14-54. Czy opłaca się go kupić w USA za 430$, biorąc pod uwagę ,że sprzęt będzie nówka ze sklepu i pełna gwarancja , lecz tylko USA. Czy gwarancja USA jest honorowana w UE, Polsce ? Będę miał taką możliwość w niedługim czasie. Warto kupić 2 sztuki do ewentualnej odsprzedaży?
    Za 430$ warto, pewnie w cenie okolo 1800zł znajdzie się parę osób chętnych na wymianę 14-45 na 14-54.

    Jeśli chcesz pohandlowć szkiełkami, to daj mi wiadomość na PW, chętnie kupiłbym ZD 50-200mm. Jestem mocno zainteresowany.

    Gwarancja z USA jest honorowana w Olympus Polska.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11.01.10, 16:46
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.01.09, 20:46
  3. Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 16.09.08, 22:20
  4. Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 27.03.08, 11:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26.11.05, 17:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.