Z tego co obserwuje na różnych stronkach i w sklepach internetowych OLYMPUS 7070 kończy swoja kadencję? W wielu sklepach aparat ten widnieje pod pozycją "wycofany ze sprzedaży" albo jest wyprzedaż.Czy w drodze jest następca....? Pozdrawiam![]()
Z tego co obserwuje na różnych stronkach i w sklepach internetowych OLYMPUS 7070 kończy swoja kadencję? W wielu sklepach aparat ten widnieje pod pozycją "wycofany ze sprzedaży" albo jest wyprzedaż.Czy w drodze jest następca....? Pozdrawiam![]()
Jeżeli kończy kadencję, to była ona dość krótka.
Zastanawiam się, czy Oly wypuści następce.
Ceny lustrzanek strasznie poleciały w dół, a przywilej kompaktów, jakim było kadrowanie za pomocą wyświetlacza, dostępny jest już w lustrzankach - E330, Panasonic DMC-L1.
Rozmiary lustrzanek dorównują rozmiarom zaawansowanych kompaktów (C8080), a jakość fotek przemawia za lustrem.
Mam podejrzenia, ze termin "zaawansowany kompakt", przylgnie do aparatów typu Oly C-7000, SP-350, Canon PowerShot S70 a produkty typu C-7070 C-8080 zostaną zastąpione tanimi lustrzankami.
Użytkownikami tych ostatnich są ludzie mający aspiracje do lustrzanek, tylko dawniej nie mogący sobie na nie pozwolić z powodu wysokiej ceny.
Osobiście bardzo dobrze mi się współpracuje z 7070. Narazie nie planuję zmiany aparatu
uʍoƿ-əƿɪsdn ƿəuɹnʇ uəəq sɐɥ ƿɿɹoʍ əɿoɥʍ ʎɯ əʞɪɿ ɿəəɟ ɪ
OnyksFilm.pl -----> Filmy promocyjne i reklamowe - Filmowanie Warszawa Płock Włocławek Toruń
Kanał YT ---------> Filmy promocyjne i reklamowe - Onyksfilm
chyba następcy nie będzie![]()
W sumie macie racje..Z jednej strony szkoda, że aparaty tej klasy "znikną" ale nie obraze sie jak bede pracował na lustrzancePozdrawiam
a czemu krzyczysz? po co ten CAPS LOCK!
List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać