Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: muzeum

  1. #1
    excel
    Gość

    muzeum

    Witam,

    przesylam zdjecie wykonane w pospiechu, bez statywu, duza odleglosc, itd. Nie ma w nim artyzmu, jedynie potwierdzenie dobrej jakosci kitowego obiektywu E-500, no i co najwazniejsze - kolejka spiesznie zmierzajaca do muzeum.
    Spodobalo mie sie tez zestawienie monumentalnosci gmachu muzeum z prostym oplotowaniem zabezpieczajacym regenerowany trawnik.

    Pozdrawiam,
    excel

  2. #2
    Awatar nib
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    poznań
    Posty
    503
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    a gdzie to muzeum jest?

  3. #3
    excel
    Gość
    nib,

    to jest Rijksmuseum (Muzeum Narodowe) w Amsterdamie. Piekna sprawa!. Polecam.

    Pozdrawiam (tak po poznansku)
    excel

  4. #4
    | OlyJedi Awatar gary
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    484
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Re: muzeum

    Cytat Zamieszczone przez excel
    jedynie potwierdzenie dobrej jakosci kitowego obiektywu E-500
    a dokladnie gdzie ta jakosc jest potwierdzona? nie rozumiem..

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    nie odbierz tego złosliwie proszę ... ale nie jestem az takim fanem kobiecych plecow i to dokładnie zakrytych... aby podobały mi sie fotki na ktorych zajmują one ca 15% powierzchni )))))
    Sam parkan i budynek są ok ale szkoda ze nie odczekałas az te kobiety odejdą, nie sprowokowałes ich do odwrócenia się... lub nie przysunąłes sie blizej parkanu
    Pzdr.

  6. #6
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Excel - ja się pochwalę , że 7 czerwca też tam będę A opinię o kit-ach uważam za mocno przesadzone. Nie są takie złe i tyle.
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  7. #7
    excel
    Gość
    Yello_35,

    badz tam wczesniej i odwiedz znajdujace sie o jakies 300m na prawo od tego budynku Muzeum van Gogha, w ktorym w chwili obecnej jest unikalna na swiatowa skale wystawa - konfrontacja Rembrandta i Caravaggio. Po raz pierwszy w ciagu prawie 400 lat dwoch mistrzow "powieszonych"obok siebie. Nigdy nie widzac swoich prac malowali bardzo podobnie, znaczy interpretacja pewnych zdarzen, przede wszystkim sakralnych, zostala oddana podobnie, co stanowi absolutne unikum, tym bardziej, ze dzielilo ich prawie jedno pokolenie (Rembrandt mial zaledwie 4 lata jak pomarl Caravaggio).
    Jedz tam, a zapadniesz sie w pieknie swiatla, bo zarowno jeden, jak i drugi byli w tym temacie mistrzami.

    gary,

    np. to, ze prawie ze nie ma abberacji chrom., ze sa bardzo wierne kolory przy mdlym oswietleniu, ze detale nawet przy duzym powiekszeniu sa doskonale widoczne, ze kontrasty sa doskonale - to tylko niektore dowody na dobra jakosc kitowego obiektywu E-500. Podejrzewam jednak, ze uzytkownik Nikona i tak sie ze mna nie zgodzi.I niech tak bedzie.

    qwerty,

    ja nie przedstawiam portretu czlowieka, a budynki - architekture, obecnosc m.i. "damskich plecow" na mojej fotce, to uczestnicy chwili, ktora chcialem umiescic dla podkreslenia waznosci owego budynku, a obecne na zdjeciu osoby nie odgrywaja dla mnie wiekszej roli.

    Pozdrawiam,
    excel

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Nikt nie zauważył, że zdjęcie leci na prawo?
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  9. #9
    Awatar Boskib_
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    96
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    To efekt obracania się ziemi w lewo.
    Boskib_ /c70 zoom/

  10. #10
    | OlyJedi Awatar gary
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    484
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    hehe "uzytkownik nikona" - ja nie jestem uprzedzony do olego, mozesz wierzyc lub nie
    takie zdjecie jak zaprezentowales moglbym pokazac ci z canona a60 i bys nie odrożnił - po cropach tak - ale w pomniejszeniu nigdy
    wg mnie zwykla fotka - kazdy aparat by sobie tu poradzil

Podobne wątki

  1. Fotografowanie w muzeum
    By forgot in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23.08.14, 20:27
  2. Muzeum Lotnictwa Polskiego -HDR.
    By yacca in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16.06.09, 11:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.