Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: LONDON and CAMBRIGE

  1. #1
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria

    LONDON and CAMBRIGE

    Zapraszam do obejzenia kilku zdjec z LONDON and CAMBRIGE - bylem ostanio kilka dni w UK i przy okazji porobilem zdjecia.

    Aparat to C-765
    I wiem ze niestety architektura leci raz w lewo raz w prawo - tez nad tym ubolewam. Niestety ciezki to kawalek chleba do zgryzenia - a statywu nie posiadam.

    Prosze traktowac to raczej jako wycieczke po tych miejscach a nie zdjecia ktora maja stac na wysokim poziomie

    http://cimoch.org/london1/

  2. #2
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Obejrzałem sobie i potraktowałem jako reportaż robiony na chybcika. Sam napisałeś co jest źle więc nie ma się co powtarzać. Ładnie tam. Akurat tam nie byłem bo zawsze działało mi na nerwach , że na granicy robili problemy. Ale to już przeszłe czasy - teraz nas tam chcą
    Ale że statywu kolego nie masz to niewybaczalne
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    209
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    spśród wszystkich zdjeć moją uwagę przykuło 18 (o ile dobrze policzyłem) - rozświetlona wieża na te ciemnego pochmurnego nieba.[/i][/url]

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.586
    Siła reputacji
    193
    Moja galeria
    Fotki podobaja się, nie są pretensjonalne, jak czasem bywa, a widoczna jest na nich zylka fotoreportera. Jako reportaż, dla mnie jest całkiem do przyjecia (no, moze nie wszystkie zdjęcia).

    1) Fotka prawie nocna (takie są najlepsze) - Most na Tamizie, w oddali Big Ben. Pięknie grają refleksy światła na lekko zamieszanej wodzie i dopełniają dośc dynamicznie całą scenę.
    2) Kanał z postacią na łódce. Fotka się bardzo zbliża do dobrej estetycznie. Moze akurat w tym przypadku kadrowanie jest zbyt symetryczne i perspektywa też, ale łódeczka i postac jest dobrze wprowadzona na pustą taflę wody (mogła by być w mocnym punkcie, ale rozumiem, ze nie mogłes zawołać - "Hey, you, stop, don't move!").

    A wiec najważniejsza dla mnie sprawa jest w tym fotograficznym sprawozdaniu - reporterski nerw - ciąg na sytuacje.
    Pzdr, TJ

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    209
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Tadeuszu dobrze, że Cię tu mamy. Bardzo lubię czytać Twoje komentarze. Przemawia przez nie ogromna życzliwość i troska o autora. Drobne uwagi przekazujesz w takiej formie, że z pewnością nikt nie może poczuć się urażony. W swoich komentarzach zwracasz uwagę, na rzeczy, których normalnie się nie dostrzega. Czytając je zauważa się Twoje ogromne doświadczenie i wrażliwość na piękno.
    Pozdrawiam.


    Przepraszam, że trochę zszedłem z tematu, ale musiałem w końcu to gdzieś napisać.[/url]

  6. #6
    Zastanawiam sie jakie ustawienia sa prawidlowe do tego typu efektu ? http://cimoch.org/london1/P1011637.jpg

  7. #7
    | OlyJedi Awatar gary
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    484
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Michal masz exifa

  8. #8
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    fajnie popatrzec na nasza ojczyzne co nie chlopaki

    gary a ty masz jakis magiczny software czy musiales to zdjecie kopiowac do jakiegos czytacza exifow?

  9. #9
    | OlyJedi Awatar gary
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    484
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    windowsy pokazuja exif we wlasciwosciach pliku

  10. #10
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ktore windowsy niby? i we wlasciwosciach zapisanego pliku, czy obrazka w przegladarce?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.