Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Morze bez słońca, w styczniu i bez śniegu

  1. #11
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    1 - bardzo fajna, tylko nie wiem po co z prawej strony wkrada sie kawalek pala (mocniej bym ciachnal)

    2,6 - ciekawe, z ladna GO

    3 - ta gromada labedzi to bardzo fajny pomysl, jednak na tym zdjeciu jak dla mnie jest za duze zamieszanie, brak zdecydowanego kadrowania, trudno zawiesic na czyms oko... dynamizm na plus

    4 - fajne chociaz IMHO troche wolalbym minialnie tlo mniej rozmazane

    5 - takie zwykle
    ----
    ostatnia fotka - swietna! chociaz do mojego idealu to robilbym po troche innym katem zeby szczyt fotki (cypelek) byl mniej centralny a bardziej znajdowal sie w "goracym punkcie" (zlotym)

    pozdrawiam
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    hmmm.... może ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale ja sobie inaczej wyobrażam zimę nad morzem... brakuje mi śniegu, lodu, cokolwiek co wskazywałoby, że to jest zima, ujęcie na morze zza czapy śniegu może? A tak to wyszły zdjęcia w pochmurny dzień. Kiedyś byłem nad morzem ale to był listopad niezimowy i tak właśnie wyglądał krajobraz nadmorski jak na powyższych zdjęciach.

  3. #13
    excel
    Gość
    abc

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Przepraszam Excel ale chciałbym mieć Twój sokoli wzrok, bo ja jakoś muszę udać się na przegląd swoich patrzałek którymi oglądam świat bo ani sopelków, ani w chmurę nie idzie mi zaglądnąć po drodze za śniegiem.

    Na tych zdjęciach nie ma zimy, ani trochę, nigdzie, to poprostu sesja w pochmurny dzień i gdyby nie temat sesji, to bym się nie domyślił, że chodzi o zimę. Równie dobrze można dać tytuł dla tej sesji "Morze bez słońca". I będzie bardziej na temat...

  5. #15
    excel
    Gość
    abc

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Ależ cała przyjemność po mojej stronie

    mówisz i masz:
    http://www.jba.polandmet.webtech.pl/moje/strona3b.htm

    - pomijam kwestię słońca, ale tak sobie wyobrażam krajobraz nad Bałtykiem w zimę. I chętnie bym pojechał nad takie zimowe morze.

    ps: (zdjęcia nie moje ale publicznie dostępne)

  7. #17
    excel
    Gość
    abc

  8. #18
    | OlyJedi Awatar Setka
    Dołączył
    Sep 2003
    Mieszka w
    Kutno
    Posty
    107
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    No to jest zmiana tematu, na inny , bardziej odpowiadający klimatowi na zdjęciach, faktycznie temat jest tu najistotniejszy. Pozdrawiam i naprawdę bardzo dziękuję za zainteresowanie.
    Nie ważne czym, ważne jak!!!
    E-3, E-1 (14-54,B+W UV MRR)+ FL 50

  9. #19
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Nie Setka, temat nie jest najistotniejszy, ale mi jako odbiorcy sugeruje pewien kierunek i zamysł autora, którego odbiorca szuka później na prezentowanych fotkach i autor zdjęć powinien brać na to poprawkę. Dla mnie temat wystawy stanowi integralną część z tym co oglądam i jest równie ważny jak opis czy historia związana ze zdjęciami (jeśli takowa jest). Zdjęcia zaprezentowane przez Ciebie podobają mi się ale jako np: morskie klimaty ale nie jako morze zimą, a jak rozumiem chciałeś przedstawić zimę. Swiatło słoneczne napewno nadaje dynamiki fotografiom ale nie jest obowiązkowe. Jak nie było słońca to nie było i koniec, a zdjęcia, jak są dobre obronią się same i nie potrzebują do tego światła słonecznego.

Podobne wątki

  1. Wyniki OR: Morze, nasze morze
    By hades in forum Konkurs Oly Rulez
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 2.05.10, 16:04
  2. Morze i Plaża (b&w)
    By Shevers in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19.08.08, 22:37
  3. Jadę nad morze.
    By suhotnik in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18.07.05, 23:10
  4. Seria MORZE
    By Zenek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27.08.04, 13:31

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.