Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 345

Wątek: Olympus E-330

  1. #21
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Tylko ,że to nie będzie już klasyczna lustrzanka i w ten sposob nigdy nie trafi do szerszego grona klientów.
    A skąd wiesz, że to nie będzie lustrzanka?
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  2. #22
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    622
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan
    Ale to nadal będzie lustrzanka, a nie podróbka Sony R1.
    oczywiscie piszac lustrzanka, masz na mysli aparat o wymiennych obiektywach (on co prawda nie bedzie posiadal lustra ... bo bedzie mial EVF)
    tak, wlasnie, bedzie mozna przypiac to co sie chce, a nie to co przyspawala fabryka
    pozdrawiam
    K.Gajda (cra3y)

  3. #23
    robin102
    Gość
    Przypomina lornetkę ufoludka , a nie lustzankę. Moj E-300 też jest komiczny z wyglądu ,ale to lustro choć wścibscy mówią że to trochę szybszy kompakt. Ja go kupiłem przede wszystkim z powodu orginalnego wygladu i solidności konstrukcji, ale ten E330 to już przesada

  4. #24
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez cra3y
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan
    Ale to nadal będzie lustrzanka, a nie podróbka Sony R1.
    oczywiscie piszac lustrzanka, masz na mysli aparat o wymiennych obiektywach (on co prawda nie bedzie posiadal lustra ... bo bedzie mial EVF)
    tak, wlasnie, bedzie mozna przypiac to co sie chce, a nie to co przyspawala fabryka
    Myślisz, że "tak od czapki" napisałem, że to będzie lustrzanka? Chcesz się założyć, że będzie tam także OVF? To będzie rewolucyjny aparat. To będzie rewolucyjny dSLR.

    Pozdrawiam
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

  5. #25
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    622
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Ja go kupiłem przede wszystkim z powodu orginalnego wygladu i solidności konstrukcji, ale ten E330 to już przesada
    wybacz, kupiles go glownie dla wygladu, a nie do robienia zdjec ? moze warto zastanowic sie nad tym i kupowac, stawiajac argumenty odwrotnie
    pozdrawiam
    K.Gajda (cra3y)

  6. #26
    robin102
    Gość
    cra3yNo nie koniecznie musi tak być. Przy obecne myśli konstrukcyjno-nowatorskiej można zrobić aparat z lustrem i z LCD w którym będziesz widział przez obiektyw. Taki myk to bajecznie prosta sprawa.

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    622
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan
    Myślisz, że "tak od czapki" napisałem, że to będzie lustrzanka? Chcesz się założyć, że będzie tam także OVF? To będzie rewolucyjny aparat. To będzie rewolucyjny dSLR.
    zapewne to masz na mysli

    http://www.infodigitalcamera.com/blo...t-for-new-evf/

    PS: zazwyczaj wiesz duzo, szkoda, ze nie "puszczasz pary z pyska"
    pozdrawiam
    K.Gajda (cra3y)

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    622
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    cra3yNo nie koniecznie musi tak być. Przy obecne myśli konstrukcyjno-nowatorskiej można zrobić aparat z lustrem i z LCD w którym będziesz widział przez obiektyw. Taki myk to bajecznie prosta sprawa.
    z tym, to nie tak hop siup - tzn mozna zrobic, ale matryca musi pracowac w trybie "live feed" - Sony R1 tak ma ... tylko, ze dodatkowe modyfikacje na matrycy, ktore to umozliwiaja ten tryb, powoduja zmniejszenie efektywnej powierzchni pixela + matryca pracuje caly czas (czyli sie grzeje = wiecej szumi)

    cos za cos ... ja tam wole lustro w czystej postaci ...
    pozdrawiam
    K.Gajda (cra3y)

  9. #29
    robin102
    Gość
    cra3yPrzyłapałeś mnie na skrócie myślowym. Aparty w zbliżonej cenie robią foty zbliżonej jakości - troche inne zdjęcia ale bez rewolucji. W grę wchodzą szczegóły przy zakupie. Zaufanie do marki , ergonomia , cena !!! , dla mnie wygląd, no i oczywiście jakość zdjeć , i na końcu coś co kazdy preferuje dla siebie. Ja w olympusach lubie powtarzalność i porzadne materiały oraz to ,ze producent traktuje mnie poważnie i nie wciska jak ślepemu jakiejś tandety (body 350D)
    A zdjecia - jakie zrobisz takie masz o ile Ci natura i Pan Słońce pozwoli.

  10. #30
    Banned Zwycięzca OlyRulez Awatar RadioErewan
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Łódź/Warszawa
    Posty
    5.394
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez cra3y
    Bulszit to jest siakiś, co mi tu podrzucasz, widziałem to już kiedyś na DPR.

    Cytat Zamieszczone przez cra3y
    PS: zazwyczaj wiesz duzo, szkoda, ze nie "puszczasz pary z pyska"
    Wiem dużo, ale nie mogę wykłapać, bo to przecież ma być fun dla prezesa Olympusa w Japonii, już tylko 4 dni...

    Anyway, przy dzisiejszym poziomie technologii zrobienie OVF/EVF jest realne i to nawet z zachowaniem działającego AF opartego o wykrywanie różnic fazowych.
    Radosław "Radio Erewan" Przybył
    http://www.fototv.pl Pierwsza w Polsce Internetowa telewizja o fotografii
    * Nigdy nie próbuj przekonywać ludzi, którzy wiedzą, że mają rację. ~Leto

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.