Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 281 do 288 z 288

Wątek: Mam E-500

  1. #281
    The z00m
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez zip_error
    Gratulacje. teżjestem szczęśliwym posiadaczem tej zabawki, jestem zachwycony.

    tylko żę ja kupiłem z dwoma obiektywami 14-45 i 40-150
    w zestawie były dwie karty pamięci 1GB każda
    2 lata gwarancji i cena jedyne 2600zł

    wydaje mi sie być ceną bardzo atrakcyjną, więc za takie pieniądze taka zabawka??? hmmmmm nic lepszego
    Łoj... ale się czasy zmieniły. Kiedyś po całonocnym staniu w kolejce i kupnie składaka Wigry3 nikt by go nie nazwał zabawką

  2. #282
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    zabawka, zabawka. obecnie w 4/3 są same amatorskie body. poza E-1 nie doczekaliśmy się innego konkretnego modelu... E-410 czy E-510 to tylko namiastki tego, co 4/3 mógłby zaoferować pod obiektywy TOP PRO - oczywiście za odpowiedni kesz.

    gdzie są: wizjer, ergonomia pracy, duży bufor RAW? bez tego trudno nazwać aparat inaczej niż zabawką...

  3. #283
    | OlyJedi Awatar dziekan
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Tychy
    Posty
    1.112
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    zabawka, zabawka. obecnie w 4/3 są same amatorskie body. poza E-1 nie doczekaliśmy się innego konkretnego modelu... E-410 czy E-510 to tylko namiastki tego, co 4/3 mógłby zaoferować pod obiektywy TOP PRO - oczywiście za odpowiedni kesz.

    gdzie są: wizjer, ergonomia pracy, duży bufor RAW? bez tego trudno nazwać aparat inaczej niż zabawką...
    wizjer mały bo mały ale widać i foty da się robić jak widać w galeri nawet bardzo dobre, na ergonomie nie narzekam w E-500 (pewnie mało się znam i mało body zmacałem), nie każdy potrzebuje 10fps do szczęścia by focić (zaryzykuje że 90% użytkownikom jak mnie to co jest wystarcza), ale żadna z tego zabawka, może C-750UZ który posiadam od dłuższego czasu i swoje przeszedł dałbym dziecku do zabawy bo by mi go nie było szkoda. To że sprzet nie ma zastosowania profi nie czyni go zabawką - mierzi mnie tu biadolenie od pewnego czasu Wyjadaczy - że Olek to co jest to be, tego nie ma, tamto za małe i tak w kółko. no ileż można
    www.tekkenolandia.pl
    E-510 / FL-50 / ZD 8 / ZD 35 / ZD 14-54 / Industar 50/2.8

  4. #284
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dziekan
    mierzi mnie tu biadolenie od pewnego czasu Wyjadaczy - że Olek to co jest to be, tego nie ma, tamto za małe i tak w kółko. no ileż można
    Oj długo można, albo raczej do czasu, az firma zrobi coś co będzie na współczesnym poziomie lub lepiej, bez powielania błędów z przeszłości... Naprawdę już niewiele trzeba.
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

  5. #285
    | OlyJedi Awatar dziekan
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Tychy
    Posty
    1.112
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez blady
    Cytat Zamieszczone przez dziekan
    mierzi mnie tu biadolenie od pewnego czasu Wyjadaczy - że Olek to co jest to be, tego nie ma, tamto za małe i tak w kółko. no ileż można
    Oj długo można, albo raczej do czasu, az firma zrobi coś co będzie na współczesnym poziomie lub lepiej, bez powielania błędów z przeszłości... Naprawdę już niewiele trzeba.
    oby, dla Waszego i swojego spokoju
    www.tekkenolandia.pl
    E-510 / FL-50 / ZD 8 / ZD 35 / ZD 14-54 / Industar 50/2.8

  6. #286
    | OlyJedi Awatar rodia
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    883
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Też mnie trochę zirytowało określenie "zabawka". To, że jest jest to sprzęt amatrorski nie znaczy, że jest to zabawka. Jak jeden z przedmówców napisał: wystarczy do galerii zajrzeć żeby zobaczyć co te "zabawki" potrafią.

  7. #287
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    27
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    A czy przypadkiem nie liczy się w fotografowaniu przyjemność z robienia zdjęć? Uzyskiwania ciekawych efektów? Oczywiste jest że e-500 ideałem nie jest... dla jednych (jak dla mnie) jest super aparatem w zasięgu moich finansowych możłiwości i co najwazniejsze sprawia mi przy tym niesamowitą frajdę, dla innych będzie tylko kiepską "imitacją" lustrzanki (czytałem takie opinie). No i ok. Ale zabawką nazwać raczej bym go nie nazwał...

  8. #288

    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witam serdecznie,
    chciałbym się Was poradzić w sprawie kiepskiego wizjerka w moim E-500.
    Założyłem okular powiększający me-1 i okazało się, że obraz w wizjerze jest ostry jedynie w centrum kadru, a po bokach mam rozmycia, szczególnie z lewej strony. Wydawało mi się, że jest to przykra konsekwencja zastosowania dodatkowej soczewki, ale po dokładniejszym przypatrzeniu wychodzi na to, że jest to wina samego wizjera, a nie zwróciłem na to uwagi wcześniej, ze względu na jego rozmiary. Zmiana ustawień dioptrii nie pomaga. Efekt widoczny przy różnych obiektywach. Problem nie wynika też z GO, jakby kto pytał

    Czy zauważyliście coś podobnego w swoich aparatach?
    Nie chcę też wysyłać go do serwisu z taką "błachostką", więc prosiłbym o wskazówkę, gdzie w Trójmieście można to w miarę sprawnie sprawdzić i naprawić.

    Pozdrawiam,
    Kuba

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.