Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Jesienny konkurs fotograficzny

  1. #11

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    49
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Kto będzie jury?
    Pozdrawiam,
    Oatl

  2. #12
    excel
    Gość

    Jesienny konkurs fotograficzny

    Witam,
    musze przyznac, ze jakos mi trudno komentowac zdjecia, nie znajdujace sie w zasiegu mojego wzroku. Powrot na strone, gdzie zdjecia sie znajduja, zabiera i czas i cierpliwosc, ktorej nam wszystkim za malo. Poza tym trudno mi zapamietac szczegoly i szczegoliki, ktore kwalikfikuja wybrane przeze mnie zdjecie do zlego czy dobrego, kiedy wysyla sie mnie na strone..... Moim zdaniem to nie dziala, utrudnia wrecz, zniecheca do oceny, a przeciez kazdy z nas, ktory wysyla zdjecie, pisze posty, tlumaczy instrukcje, czy tez pisze podreczniki do nauki fotografii, lub dzieli sie czymkolwiek "fotograficznym" z innymi, oczekuje rzetelnej odpowiedzi, oceny i niekiedy zasluzonych pochwal, co niewatpliwie mobilizuje, inspiruje i wynagradza wniesiony trud.
    Byc moze w przyszlosci bedzie mozliwosc komentarzy bezposrednio pod pracami klubowiczow, jakie by one nie byly, co na pewno uswietni nasze zaangazowanie w tak wspaniala dziedzine sztuki, jaka jest fotografia.
    Pozdrawiam z jesienia.
    excel

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Re: Jesienny konkurs fotograficzny

    Cytat Zamieszczone przez excel
    musze przyznac, ze jakos mi trudno komentowac zdjecia, nie znajdujace sie w zasiegu mojego wzroku. Powrot na strone, gdzie zdjecia sie znajduja, zabiera i czas i cierpliwosc, ktorej nam wszystkim za malo.
    nie rozumiem dlaczego wypowiadasz sie w imieniu innych - "nam" - proponuje troche pocwiczyc cierpliwosc i zainstalowac porzadna przegladarke...
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #14
    excel
    Gość
    Z wypowiedzi Twojej wynika, ze cwiczenie cierpliwosci bardziej Tobie, jak mnie jest potrzebne.
    Sadzilem, ze szczegolnie panom moderatorom zalezec powinno na krytycznych uwagach, a okazuje sie, ze kazde slowo wypowiedziane niezgodnie z oczekiwaniami powoduje niecierpliwe przedeptywanie nozkami i rumiencem na twarzy spowodowanym podniesiona adrenalina.

    Pozdrawiam, excel

  5. #15
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria

    Re: Jesienny konkurs fotograficzny

    Cytat Zamieszczone przez excel
    Witam,
    musze przyznac, ze jakos mi trudno komentowac zdjecia, nie znajdujace sie w zasiegu mojego wzroku. Powrot na strone, gdzie zdjecia sie znajduja, zabiera i czas i cierpliwosc, ktorej nam wszystkim za malo. Poza tym trudno mi zapamietac szczegoly i szczegoliki, ktore kwalikfikuja wybrane przeze mnie zdjecie do zlego czy dobrego, kiedy wysyla sie mnie na strone..... Moim zdaniem to nie dziala, utrudnia wrecz, zniecheca do oceny, a przeciez kazdy z nas, ktory wysyla zdjecie, pisze posty, tlumaczy instrukcje, czy tez pisze podreczniki do nauki fotografii, lub dzieli sie czymkolwiek "fotograficznym" z innymi, oczekuje rzetelnej odpowiedzi, oceny i niekiedy zasluzonych pochwal, co niewatpliwie mobilizuje, inspiruje i wynagradza wniesiony trud.
    Byc moze w przyszlosci bedzie mozliwosc komentarzy bezposrednio pod pracami klubowiczow, jakie by one nie byly, co na pewno uswietni nasze zaangazowanie w tak wspaniala dziedzine sztuki, jaka jest fotografia.
    Pozdrawiam z jesienia.
    excel
    Tylko zwykle konkursy nie polegaja na komentowaniu zdjec lecz na ich ocenianiu - ocena taka i owaka
    Od komentarzy sluza galerie internetowe czy to plfoto czy inna galeria. I naturalnie nasz dzial Ocena Zdjec

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ja tak tylko dodam, iz mozna wlaczyc w nowym oknie/panelu strone ze zdjeciami i juz nie zajmuje tak wiele czasu ogladanie i ocenianie/komentowanie, a nie trzeba wracac do strony a jedynie przelanczac sie miedzy panelami/oknami

    zalezy od przegladarki ja polecam FireFox

    http://firefox.pl

  7. #17

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    49
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    excel ma sporo racji, bo patrząc na zdjęcie trudno jest znaleźć komentarze do niego. Trzeba prześledzić wszystkie opinie, żeby wyłapać te które dotyczą danego zdjęcia.

    To forum chyba technicznie nie jest przygotowane do takich konkursów, żeby można wygodnie przeglądać i oceniać. Chyba żeby każde zjęcie było oddzielnym tematem.
    Pozdrawiam,
    Oatl

  8. #18

    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    209
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    gonzo, o co ci chodzi? Przecierz na pierwszy rzut oka widać, że to Zamość!

  9. #19
    Awatar wojtekd
    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    chodzi o to, zeby wątek ze zdjęciami konkursowymi nie mial kilometra długości )))

    konkurs jest OK

    może ktoś jakąś fajną dziewczyną przebije wszystkie foty ?


    http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=766171

  10. #20

    Dołączył
    Oct 2005
    Mieszka w
    Nowy Wiśnicz
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez aranek
    gonzo, o co ci chodzi? Przecierz na pierwszy rzut oka widać, że to Zamość!
    • To jest widok z mojego dachu który niestety znajduje się w N. Wiśniczu a nie w Zamościu.

Podobne wątki

  1. WrocLife Konkurs Fotograficzny
    By ReKreatywa in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2.04.08, 16:34
  2. Jesienny konkurs fotograficzny: GŁOSOWANIE
    By (A)rturo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 19.11.05, 15:16
  3. Jesienny konkurs fotograficzny
    By (A)rturo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 5.11.05, 00:10
  4. jesienny konkurs
    By kolcz7 in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25.10.05, 21:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.