Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kto mi pomoże w kwestii oprogramowania E1

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Bialystok
    Posty
    146
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Kto mi pomoże w kwestii oprogramowania E1

    Witam wszystkich mogących rzeczowo pomóc.Chciałbym wgrać nowe oprogramowanie/czy może raczej zmiany w w oprogramowaniu/Nie jestem orłem w dziedzinie komputerów i nie chciałbym czegoś spartolić.Mam zainstalowany OLYMPUS WIEVER plus stałe łącze.Z opisów które tu znalazłem wynika że instaluje się ono automatycznie,ale....no właśnie.Może ktos kto to robił opisze dokładnie co i jak/ustawienia aparatu,obiektyw i tak po kolei.../Niezainteresowanych przepraszam.Andrzej.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Tam jest do dosc prosto i dokladnie napisane

    Pelna bateria, czysta karta, aparat na control (nie storage)

    odpala sie olympus viewer jak widzi aparat to juz jak za raczke, najpierw body potem obiektywy lampy i tak dalej

    oprogramowanie pokazuje obrazkami to co sie dzieje na wyswietlaczu z opisem.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar NimnuL
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    335
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria

    Re: Kto mi pomoże w kwestii oprogramowania E1

    Cytat Zamieszczone przez anwas
    Witam wszystkich mogących rzeczowo pomóc.Chciałbym wgrać nowe oprogramowanie/czy może raczej zmiany w w oprogramowaniu/Nie jestem orłem w dziedzinie komputerów i nie chciałbym czegoś spartolić.Mam zainstalowany OLYMPUS WIEVER plus stałe łącze.Z opisów które tu znalazłem wynika że instaluje się ono automatycznie,ale....no właśnie.Może ktos kto to robił opisze dokładnie co i jak/ustawienia aparatu,obiektyw i tak po kolei.../Niezainteresowanych przepraszam.Andrzej.

    Spokojnie, niczego nie spartolisz - nie da sie.
    Byleby akumulator w aparacie byl w pelni naladowany.
    W Olympus Viewer klikasz na "Help" a potem na Update Software.
    Ściągasz najnowsza wersje (uaktualnienie) do Olympus Viewer. Po jego zainstalowaniu restartujesz komputer poczym ponownie odpalasz Viewera.
    Klikasz ponownie na Help -> Update Firmware.
    Reszte za Ciebie robi program. Wyswietli sie okno z wersjami oprogramowania, samo automatycznie sie sciaga itd. Postepuj wedlug instrukcji.
    Pozdrawiam
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Bialystok
    Posty
    146
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Dzięki wielkie.Pozdrawiam.

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    tylko nie wyciągnij kabelka za wcześnie. w momencie kiedy wyskoczy requester proszący o wyjęcie przewodu z aparatu, wyjmujesz go "na żywca", zostawiając aparat włączony. po tej czynności OLEK sam się zaktualizuje.

Podobne wątki

  1. W kwestii E1-pomoc.
    By chomsky in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 26.07.08, 11:22
  2. aktualizacja oprogramowania
    By krzysimirn in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 4.09.07, 17:42
  3. wymiana oprogramowania w 5060
    By maras in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21.12.04, 22:12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.