Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jak karta pamięci do Olympuca c-740 uz

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2003
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Jak karta pamięci do Olympuca c-740 uz

    Kupiłem c-740uz i zastanawiam się jaki rozumek ) mu załadować i jakie bateryjki itd. Jak macie jakieś rady i porady to proszę o nie.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Posty
    30
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Karte kupilem Fuji xD 128 MB (zakup wiekszej nie mial sensu, wolalem te 200 zl przeznaczyc na statyw), ale kupuj Olka, bo dziala przynajmniej panorama. A jesli chodzi o akku to dwa zestawy Hamy 2000mAh i jak na razie wszystko chodzi wysmienicie
    C-740

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2003
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    24
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Zgadzam się z kolegą w 100% - na początek na pewno wystarczy.

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2003
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    184
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Olek
    na początek na pewno wystarczy.
    no pewnie, ja juz tak pol roku mam, dotego zasze w rezerwie 16MB firmowa. Ale po ostatnim wyjezdzie do zakopca, odczuwam braki a zgranie na CD zycza sobie 10 zl + koszt pllyty... za 3 min pracy ...
    zbieram na 256MB, byc moze wyprobuje tez XD firmy DATEX bo juz sie pojawily

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    57
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ja mam 256 olympusa i uwazam ze jest ona zbyt duża, jej cena ktora dalem to 400zl, troche zaluje bo nie wykorzystuje jej pojemnosci tak jak wczesniej sie spodziewalem, teraz szkoda mi ze wzgledu na jej pojemnoscv za kazdym razem podlaczac USB dla kilkudzisieciu czy nawet 100 zdjęć, sta i ja i rodzinka nieceirpliwie czekamy na zapelnienie przynajmniej 200 klatek,
    128 MB do amatorki zupelnie styknie
    adorator Olka 740 UZ- to brzmi dumnie!!!

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2003
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    184
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    poczekaj jak wyjedziesz gdzies na wakacje, albo Ci sie jakis filmik trafi...

    ja w 10 dni zapelnilem 128 + 16MB......, mialem miedzy innymi 1 min, jak kumpel skakal na bungy ale to zajelo nie tak duzo znowu...

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Setka
    Dołączył
    Sep 2003
    Mieszka w
    Kutno
    Posty
    107
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Panowie o czym mowa.Przecież wiadomo ,że im karta większa tym lepiej.Ja z wakacji przywiozłem 525 zdjęć i parę filmów.Miałem dwie 128 SM (to nie sado macho),jedną 64 i jedną 16.Starczało mi to na góra dwa dni(no ale i było co robić).Pojawił się problem zgrywania na płyty.Za zgranie z Jednej karty państwo Grecy życzyli sobie 2,50 juro!!!!!!!!!!Znalazłem kawiarenkę internetową gdzie za jedyne 2 juro za godzinę mogłem się bawić kompuerkiem jak chciałem.Radzę się zaopatrzyć w kilka płyt jadąc na południe Europy ,tam płytka CD-R kosztuje w supermarkecie 1 Euro!!!!!(stosunek cen 1do 1--szok!!!!).Myślę ,żę to jest dobre rozwiązanie włąsnie ta kawiarenka.POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!
    Nie ważne czym, ważne jak!!!
    E-3, E-1 (14-54,B+W UV MRR)+ FL 50

Podobne wątki

  1. Karta pamięci xD
    By Dawidek in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 8.09.08, 15:25
  2. KARTA PAMIĘCI 512 Mb do C 770 UZ ??
    By triumf in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.10.07, 12:08
  3. karta pamięci
    By myha in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30.03.05, 19:08

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.